Labrador – stále svrbenie a vypadavanie srsti

Inzercia psov, forum o psoch Forums Veterinárna poradňa Labrador – stále svrbenie a vypadavanie srsti

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  kamo555 48 years, 5 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #47458

  kamo555
  Member
  Zdravím, mám Labradora ktorí má problémy stále sa škriabe, nemá blchy ale stále sa škriabe čo spôsobuje vypadávanie srsti na určitých miestach hlavne na krku, neviem či ide o nejakú chorobu.
  Raz to už mal, boli sme u veterinára ktorí mu predpísal len nejaké vitamíny ktoré mi pripomínali cukríky krowky svojou velkosťou po ktorích sa psík vyliečil prestal sa škriabať a srsť dorástla.
  neviete poradiť čo mu to vlastne je?? a ako sa asi volaju tie vitamíny? lebo by som ich kúpil ale neviem ako sa volajú 🙁

  Vopred vďaka.

  #52442

  emuska
  Member
  Prejavy alergie nie sú príjemné, často sa vyskytuje vypadávanie srsti, svrbenie a následné škrabanie sa psa, niekedy sú psy schopné vytrhať si srsť, keď nemôžu svrbenie vydržať. Alergie sa liečia tak ako aj u ľudí – psa držíme ďalej od zdroja jeho alergie, zo stravy sa vylúčia zložky, spôsobujúce alergiu a tiež sa podávajú špeciálne lieky…..toto som nasla na jednej stránke….je dosť možné že to bude tá alergia….:D
  #52443

  wendy1
  Member
  Podla mna by ste sa mali opytat veterinara co mu je a co mu predpisal aby ste to mohli kupit.
  #52444

  lkubicova
  Member
  Náš psík mal tiež tieto problémy a veterinár povedal,že to má… neviem ako sa to volalo.. sú to nejaké larvičky,ktoré sú pod kožou a strašne to príka svrbí,mali sme nejaký roztok,ktorý sme zriedili a celého sme umývali po 3-dni potom sme opakovali za 3-týždne takisto a už potom viac to nemal.Treba ísť k veterinárovi.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.