ako odnaucit moje steña aby si jedol svoj vykal??

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa ako odnaucit moje steña aby si jedol svoj vykal??

  • This topic has 14 hlasov and 21 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #53806
    ivinka
    Člen
    aj keď je len na granuliach jej môžem dať ten tvaroh? nebude z neho priberať keď je odtučnený hádam :))
    …lebo akurát teraz bola s frajerom na prechádzke a mal ju pustenú na voľno a hneď jak sa vykakala šup pustiť sa do toho … humusáčka :/
    #53807
    wendy1
    Člen
    V pohode. To ze jej budes davat tvaroh je lepsie aj pre nu. Je odtucneny.:-)
    #53808
    majka001
    Člen
    psikom udajne najviac chutia ludske, macacie a konske vykaly – ten moj mi to dokazal v ramci jedneho dna ked bol stena 🙂 nastastie to teraz nerobi, bo ma slo porazit, ked som videla, ze tie hov.. bezdomovecke chce zrat. Tvaroh papaval vzdy (a aj tak by nepohrdol vykalmi keby mal sancu), ananas proti tomu nezabral (cerstvy ani konzervovany), ale jedna psickarka mi vravela, ze im pomohli olomoucke syrecky. Sice obcas dostane, ale neviem, ci maju zasluhu na tom, ze teraz o hovna nejavi zaujem. A ten pangamin – moj brat to jedaval aby mal chut do jedla ked bol maly, takze aj na psov to asi tak vplyva…
    #53809
    wendy1
    Člen
    U nasej ozaj zabral tvaroh. Treba skusit, tak ci tak tvaroh je dobry na pecen ( hlavne po ATB ) aj na crevnu floru a pod. Konske by mi nevadili, vraj je to aj dobre pre psov, jeden vet mi povedal ze bezne nechava konske jedavat svojim psom ak sa pritrafi. Ale ludske vadia aj mne, ked si predstavim co jedavaju a hlavne chlascu a urcite nie su v dobrom zdravotnom stave. Macacie su uz riskantne kvoli chorobam a parazitom, jasne ze aj ine psie. O olomouskych syreckoch som pocula aj ja, ale kedze zabral tvaroh tak som neskusala. Znamej pes jedaval detto, zacala mu davat vela tvarohu ( apson 2 mesiace ) a prestal, cize ona ma tiez kladnu skusenost.
    #53810
    ja som za ten tvaroh, viac im chutí a nepriberie tak ako z pangamínu
    #53811
    ivinka
    Člen
    Tak Lili teda jedávala túto “pochúťku” iba doma keď bola sama a nemali sme tomu ako zabrániť… kým bola malé šteňa tak mala tendenciu robiť to aj vonku. teraz má 5,mesiacov, vnútri bytu už nerobí žiadnu potrebu a vonku ju to už ani nenapadne… bohvie, či pomohlo pár dní papania tvarohu alebo skôr čas ktorý prešiel už 🙂
    #53812
    nikinka
    Člen
    neviete čo sprapiť ak môj polročný psík zje každé hovno, ktoré nájde….na prechádzkach sa na neho musím stále sústrediť a pustiť ho z vodítka vôbec nechádza do úvahy, som zúfalá
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 16 až 22 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.