Bublinky

  • This topic has 6 hlasov and 9 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48320
    Cvrkina
    Člen
    Dobrý deň 🙂
    Chcela by som sa opýtať, že keď psík kýcha čo sa deje. Kýcha pravidelne niekedy aj 5x za sebou s potom o 5 min. zase. Niekedy keď si kýchne tak mu až trčia bublinky z nosa. Neviem či mu ich mám nejako vysmrkať alebo čo? A prosím o nejakú radu s tým kýchaním robí to už dosť dlho ale stále viac a viac.
    PROSÍM O RADU
    Cvrkina
    #57855
    heny
    Člen
    dobry den cvrkina:) neni prechladnuty?? kedy kycha- stale, alebo ked pridete naspet s prechadzky?
    o fukani nosa u psikov som nepocula.
    ..ale mozno sa da v pripade ,,soplikov,, pouzit detska odsavacka:)-(to asi nie) uvidis co napisu ostatny, prajem skore uzdravenie!!!
    pes-v-trave.jpg
    #57856
    Cvrkina
    Člen
    Ďakujem Heny 🙂 Neviem či je prechladnutý pretože on už asi pred pol rokom kýchal ale veľmi málo a teraz kýcha skoro furt. Sedí tu pri mne a snaží sa kýchnuť si. Dúfam, že to nie je žiadna choroba alebo čo 🙁
    Cvrkina 🙂
    #57857
    heny
    Člen
    mozno ma alergiu. . . daj ho kuk u weterinara. . nech ho vysetri
    #57858
    Sue
    Člen
    moj nazor je skor ze ma nadchu ako alergiu pocula som ze alergia sa prejavuje horsie.Daj ho radsej prezriet veterinarovi
    #57859
    Charlie18
    Člen
    Cvrkina: Nechem tu znevazovat rady ostatnych, ale kamoskin psik takto kychal aj kaslal pol roka, tak s nim utekali k vetovi, lebo si mysleli, ze to nejaka nadcha, avsak psik mal chore srdiecko. Samozrejme, jej pes mal uz 10 rokov, takze mozno je to aj vekom. Ale urcite by som to nepodcenovala, nakolko psi organizmus nefunguje ako nas. Kychanie NIE JE NORMALNE!!! A uz vobec nie taku dlhu dobu.
    #57860
    Katka02
    Člen
    Dobrý den 🙂 Moj psík to tiež robí ale iba občas , ked sedím a vidí že niečo dobré jem 🙂 Zvykne sa dorábat aby som si ho všimla 😀 Ale ak ti kýcha často zavolaj veterinárovi alebo popros o radu niekoho čo si rozumie so psíkmi 🙂
    #57861
    heny
    Člen
    cvrkina ako sa ma psik?? bola si u veta??
    #57862
    Cvrkina
    Člen
    ma sa fajn a este som nebola .. ale neviem ako sa to stalo ale uz nekychava … zacala som mu davat kabatik von mozno to je tym … ale asi hej 🙂
    #57863
    Smallblot
    Člen
    Podľa mňa jednoznačne prechladnutie alebo alergia. Myslím, že k vetovi by si mala ísť určite, aspoň budeš aj ty múdrejšia.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.