Cikanie šteniatka do postele a pelechu!

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa Cikanie šteniatka do postele a pelechu!

  • This topic has 8 hlasov and 47 odpovedí.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 46 až 48 (z celkového počtu 48)
  • Autor
    Príspevky
  • #54566
    majka001
    Člen
    u nas sa po injekcii stav upravil po dvoch dnoch, tak skor pojde o to, ze je este mala, niekedy nevydrzi tak dlho (najma ked bola/este je chora), a kedze uz vie, ze vnutri sa necika, nerobi to pred tebou. Aj mne obcas pripadalo, ze ten pes mi to robi naschval, ze sa mu nevenujem 🙂 ale potom som si viac vsimala jeho rytmus dna, a ze ked doobeda aj vydrzal vyse tri hodinky, poobede bolo treba chodit castejsie. Jedine sa mozes snazit mat ju na ociach, zavriet ju spolu so sebou v jednej izbe, neviem ci to ovplyvni nejak samostatnost, ale take steniatko i tak stale chodi za panickou ako privesok (aspon u nas), tak vies, ze ked sa vypari, daco vymysla…
    #54568
    ivinka
    Člen
    Obávam sa, že plienka by Lili poslúžila jedine ako dobrá trhacia hračka 😀 ale ďakujem 🙂
    Mne keď ocikala ruku tak to bolo tiež na posteli… už sa jej stalo aj že spala a tak sa pocikala… keďže sme mali potvrdené od vet. že v nej bol (alebo možno ešte aj je) nejaký zápal, ja dúfam, že tie antibiotiká jej pomôžu a hádam časom sa to nejak už samé upraví… samozrejme, keď sa vyciká do postele niesom z toho 3x nadšená 😀 takže ju vyhodím do predsiene, ale to skôr kvôli tomu, aby som všetko vyčistila a aby som sa ja ukľudnila… uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať…
    #54569
    ivinka
    Člen
    Nuž, aby som uzavrela túto tému (a dúfam, že už ju nebudem musieť otvárať znova). Lili má teraz 5mesiacov, toho zápalu moč. mechúra sme sa úspešne zbavili, dokonca sa konečne naučila necikať doma, nie len do postele a do pelechu, ale aj celkovo po dome…! trvalo to síce, moje nervy dostali riadne zabrať ale hádam nám to už vydrží a bude to len lepšie 🙂 Hurá hurá, žiadne čistenie mláčiek po príchode zo školy, konečne 🙂 vydrží cca 8-9 hodín… stalo sa nám síce že ocikala susedom rohožku pred domom ale tak hups no, stane sa 🙂
    dúfam že to teda nezakríknem a máme už konečne naučené hyg. návyky… :)) a teraz hor sa na cvičenie a zlepšovanie povelov!
Zobrazujú sa 3 príspevky - 46 až 48 (z celkového počtu 48)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.