Cikanie vonku

  • This topic has 4 hlasy and 16 odpovedí.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Autor
    Príspevky
  • #59660
    katka, ked mi naposledy stafbulterierka chňapla Engee do papulky, tiež má dve malé ranky, nič hrozné, ale stále sa neukľudnila, ked som to jednému poľovníkovi povedala, tak jeho reakcia bola, že “aspoň sa poučí” :/ čo už, nepoučila sa :)) to sú také roztopašné psíky, majú takú povahu, svoj temperament, a je len na nás, aby sme ich krotili, socializovali, učili pravidlám, hoci sa nám to nedarí a chceme ich uchrániť od takýchto situácií, no asi sme len mi jediní, ktorí v tom vidíme zmysel :))
    #59661
    katarina2
    Člen
    Možno sa niektoré druhy psíkov aj poučia, ale tento môj je asi buď nepoučiteľný, alebo chcieť sa hrať za každú cenu je silnejšie ako si dať pozor, keď za pár minút ako ho vlčiak chňapol tam šiel zase. Je to somárik ja vravím stále a preto som radšej stále v strehu. Veď keď sa ja s ním hrám, nevie prestať, ktorý pes by to strpel, skôr či neskôr by dostal takúto výchovnú facku alebo uhryznutie a ja s ním musím skončiť tak že už mu pohrozím alebo aj capnem, že dosť, kým pochopí, že hranie sa skončilo.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 16 až 17 (z celkového počtu 17)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.