Co sa deje s mojim 16 rocnym krizencom?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa Co sa deje s mojim 16 rocnym krizencom?

  • This topic has 3 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47725
    cokina
    Člen
    Moja stara fenecka sa zacala chovat dost divne.Toci sa v kruhu podlamuju sa jej nohy,naraza do veci…To ze je hlucha a trpi sedym zakalom berieme ako fakt vzhladom na vek.Boli sme aj u veterinara ale to mala problemy so zavodnovanim a robil aj krvne testy.Tie vysli skoro na vybornu az na srdiecko a pecen tie boli trosku za normalom.A teraz nevieme co s tym bojim sa ze su to jej posledne dni./trva to treti den/Da sa jej este pomoct?
    #54098
    Vierrka
    Člen
    Je mi luto vasho psika, ale aj moj psik je asi 14 rocni a je to baset, co je na neho dost, nevidi, ale pocuje a minulu zimu uplne nevladal chodit, podlamovali sa jej nohy, narazala do veci a nevladala prest vkuse ani 10 metrov, myslela som si ze uz ju stratim, no na nase pocudovanie, to preslo po tyzdni. Zazraky sa asi deju. No ja by som to nechala na prirodu, tak to bude asi pre psika najlesie. Vela stastia…
    #54096
    z úcty k živým tvorčekom ,netrápte ju ďalej treba sa s tým zmieriť a nechať ju odísť, ved ona sa Vám určite o nejaký čas ked to prebolí v ráti v inom milom šteniatku! Želám veľa síl k tomu najsmutnejšiemu rozhodnutiu
    #54097
    cokina
    Člen
    Dakujem za vasu ucast.
    #54099
    chápem každého kto urobí maximum pre svojho psíka, tiež to tak robievam, ale je rozdiel 12 a 16 a takisto tam sú tie príznaky toho že trpí vlastne už veľmi dlho jasné a je na zváženie či už pre vlastnú slabosť psíka netýrajú…ja som musela pristúpiť k týmto smutným rozhodnutiam aj u 13 ročného a tiež som mala aj 15 rokov psíka a vždy je to rovnako ťažké ale žiaľ nevyhnutné
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.