čo to môže byť?

  • This topic has 8 hlasov and 91 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 92 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61866
    geppy
    Člen
    aj ja som skusila granule :DDD hihihi , ale cokoladu pre psou este nie…..a ani som ju tu este nikde v obchode nevidela 🙁
    #61867
    geppy
    Člen
    Heny uz som aj ja rozmyslala ze skusim tu konzervu….hahahahah :DDD
    #61868
    heny
    Člen
    fakt ?? :))) ked ochutnas daj vediet ako chuti :))) mozno so solou by to nebolo zle hahahahaaa … tie Peneton konzervy co maju nasi vonaju tak kraasne 🙂
    #61869
    Smallblot
    Člen
    Konzervy voňajú pekne, ale tie som ešte nekoštovala xixi 🙂 Skúšala som to sušené kačacie mäso, to by sa dalo jesť aj normálne, nebolo to vôbec zlé, dokonca to bolo aj trošku slané. Granule som skúšala aj ja, ale fuj, tajbl, sa čudujem, že to vôbec tí havovci papajú 😀
    Geppy, vyskúšaj sa na tie čokolády vo zverimexe spýtať, isto ich budú mať, ja som ich tiež dovtedy nikde nevidela, lebo som ich nehľadala. Potom som sa raz spýtala a zistila, že ako to vyzerá. Tá čokoláda tu tiež nie je lacná, aspoň tá značka, ktorú majú v tom chovprodukte, do ktorého chodíme. Jedna taká úplne malá tablička tenučká stojí vyše 1€. Teraz som mu objednala z netu 2x 100g balenie mliečnej čokolády, spolu s granulami a žuvacími vecami a aj tie Pedigree kostičky s tou mäsovou polevou, tie jediné asi od nich ľúbi. Tak čakáme teraz nedočkavo na zásielku. 🙂
    #61870
    mne raz dávno, ked som bola ešte malá, otec ukazoval v telke chlapa, ktorý sa stravoval len psími konzervami :))
    #61871
    katarina2
    Člen
    Wendy a ona si tú zinkovú masť neoblíže? čo jej dávaš na labky – lebo ja môjmu dávam nechtíkovú masť na miesto kde mal tú ranku, chrasta už odpadla ale aby sa aj miesto dobre doliečilo pokožka, tak si to oblíže ale aj tak mu to natieram, niečo tam hádam len ostane.
    #61872
    wendy1
    Člen
    Olizovat mu to nedovol, lebo si tam moze zaniest infekciu. V taky cas sa s nim pohraj. Wendy si to nelize, ako som pisala niekde, tak je podarena, jej poviem ideme natriet laktiky? A uz pride za mnou do kuchyne a caka, ona sa tomu normalne tesi ked jej to natriem. 😀 Niekedy lezi v kosiku a pocuje zvuk ako otvaram krabicku a uz ide, sadne a caka.:D
    #61873
    geppy
    Člen
    :)))) zlata
    #61889
    ja len dúfam, že sa kus zmení, samozrejme, nechcem aby bola agresívna, len vtedy, ked to bude nutné 🙂 a ked bude musieť brániť seba, mňa alebo priateľa… samozrejme ma teraz napadlo, čo ak by teda nakoniec predsa len niekoho napadla s umyslom ma ochraniť alebo seba, myslíte, že ak by bol svedok, tak by ju nedali utratiť? pretože viem tak, že za takéto správanie psov utrácajú :/
    #61890
    Smallblot
    Člen
    Utrácajú, ale myslím, že len v prípade, ak je to výpad z ničoho nič na človeka. Pokiaľ by to bolo v obrane, že niekto na teba zaúťočil a tvoj pes ťa chránil, tak podľa mňa určite nie.
    #61907
    Smallblot
    Člen
    Ja keď nemám na sebe žiaden make-up, mi tipujú tak 15 – 16 rokov a to budem mať čochvíľa 27. Minule som si kupovala cigarety a pýtali odo mňa občianku. 🙂
    #61908
    😀 ja sa smejem priateľovi, lebo on ked sa oholí, hoci bude mať tento mesiac 25 vyzerá tiež na dákych 17, ked ešte fajčil a raz so mnou kupoval cigarety, tak sa ho pýtali či už mal 18 😀 tak som sa mu smiala 😀 našťastie už nefajčí (našťastie pre mňa, som maxi antifajčiar, asi aj alergická na ten smrad 😀 ) a nemusí sa báť takýchto situácií 🙂
    #61909
    wendy1
    Člen
    😀 Smallblot ani sa nedivim.:D Veronika urcite niektori nechapu ak Vas vidia ze zijete spolu.:D Ze taki mladi.:D
    #61910
    wendy1
    Člen
    Priatel Ta ozaj musi mat rad ked sa vzdal tohto hnusneho zlozvyku,ktorym trpim aj ja.
    #61911
    že aha súrodenci čo? 😀 my sme strašné protiklady 🙂 on taký šašo, zo všetkého si vystrelí a ja taká vážna 🙂

    wendy, bodaj by! ja ho môžem do noci prosiť aby prestal s tým a s tým, no nula bodov :/ prišla Engee, začal byť viacej poriadkumiluvný, veci odkladal na miesto, aby nerozhrýzla, neroztrhala, začal robiť šport tak aby viacej vládal, prestal fajčiť 😀 no netrafil by ťa šlak? sa mu doprosujem od začiatku vzťahu aby prestal kvôli mne fajčiť a iba som sa vždy dozvedela, že za chrbtom mi fajčí, ked som to prestala riešiť, on prestane fajčiť 😀 aaaaaaaach

    veru, je to zlozvyk a zbytočne vyhodený peniaz, človek musí mať silnú povahu aby s tým prestal, u nás doma tiež mama “potajme” fajčí, aj ked otec vie, ale aspon tak, aby ju nevidel…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 92 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.