čo to môže byť?

• This topic has 8 hlasov and 91 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 92 )
  • Autor
    wendy1
    Člen
    Chlapi su ozaj divni niekedy.:D To pride, uz vek zacina mat pomaly na to, niekedy to ide pomaly, ale tak trpezlivost ruze prinasa.:D Dolezite je ze prestal fajcit.:D
    booože, niekedy mám chuť urýchliť to jeho dospievanie 😀 sa niekedy fakt cítim ako v škôlke ale verím, že to jedného dňa príde 😀

kebyže nie som často taká hrdá, tak by som tie veci asi inak brala 🙂

wendy1
    Člen
    Nela a co mu davas jest? Mozno by to chcelo tvrdsiu stravu. Bol aj odcerveny? Kedy naposledy? SKus sa to naucit vytlacat sama, nech Ti to vet ukaze.
    dobre, ale nie je tam potrebný aj nejaký svedok, nech to potvrdí? lebo potom to je slovo proti slovu
    katarina2
    Člen
    Toto robím aj ja Wendy že si nenápadne pripravím kefku a najskôr sa s ním len hrám hladkám ho a keď je v pohode a leží že sa nechá hladkať vezmem kefku v tom okamihu spozornie a začne sa za ňou oháňať nenechá sa oklamať. Videla som také videjko že sa psík či mačička nechá aj po-vysávať- to by bolo keby sa aj tento nechal tak jemne po-vysávať, iste by som mala menej chlpov po byte…
    wendy1
    Člen
    Veronika to by si trvala na teste skusenym kynologom ze nech ukaze sudu ze Tvoj pes nie je agresivny. Urcite by robili nejake testy.
    wendy1
    Člen
    Katarina skusaj ho cesat po troske, ale ked sa ohana za kefou, tak mu povedz napr. klud alebo dost a pokracuj v cesani. Otoc si jeho hlavu k sebe alebo ho prevrat nabok, pridrz a poved napr. halo, ideme cesat tak klud, alebo len klud.:D
    wendy1
    Člen
    Veronika ty si ake mladucke dievcatko.:D Sekne Vam to spolu.:D
    ja vieeeem, že nevypadám na 20 😀 hh ale tak už sa beriem taká aká som, preto som dala aj takúto domácu fotku, lebo Engee je tam strašne zlatá 🙂

wendy a neveiš náhodou aké testy by sa tam mohli robiť? 🙂 nemôžu tam byť nejaké testy, čo by možno v nej zbudili naschvál agresivitu?

wendy1
    Člen
    Neviem, ale pocula som len o tom, ale tak tam by si bola aj ty, mas na to pravo, je to Tvoj majetok, kedze u nas na SVK je zial pes len vec. A vies sa ohradit, urcite by tam bol aj sudca.
    Ked budes starsia bude to mat vyhodu, ja ked som mala Wendy prvy rok, tak som sa rozpravala s jednou znamou na luke a hovorila som jej o priatelovi, ako zijeme a ona mi povedala ze Vasim rodicom nechybate, ja by som dceru tak skoro nepustila z domu.:) A ja jej hovorim, pani ja uz mam 30.:D Ona len vytrestila oci. Bola som nenamalovana, cop na fontanku.:D
    viem o tom, že pes je na SVK len majetok :/ čo je dosť smutné… s mačkami je to rovnako?

uvidíme časom 😀 mne tu malí 14 roční zasrani čo ma ani nepoznajú, iba vedia, že bývam v tomto činžáku vravia čau akoby som s nimi chodila do triedy alebo čo 😀 ako nevadí mi to, ale iné deti, čo ma poznajú kvôli Engee tak ma zdravia dobrý deň :)))

😀 hh no vidíš, niektoré ženy sa boja prekročiť tridsiatku, že už sú staré, čo nie je pravda podľa mňa 😉 ja by som ale tiež nepovedala, že máš tridsať… aspon na tých fotkách čo som videla z výstavy v BB na rajce.cz 🙂

wendy1
    Člen
    Dakujem Veronika, len toho roku uz budem mat 33 a vidim, ze uz zacinam starnut, hlavne ked sa rano postavim pred zrkadlo.:D Ach jo, ako ten cas leti. Ale tak na 30. narodky sa mi splnil sen – Wendy, hoci som ju mala uz pred narodkami a preto si tieto narodky zapamatam. 😀
    wendy1
    Člen
    Heny tak ci tak si precitaj o zadychavani, neprajem naozaj nic zle, ale preventivne: http://www.iveterinar.sk/veterinarna-poradna/psy/ochorenie-srdca

A inac z toho mam dost, pani mnozitelka, mam jej chut napisat a cudujem sa ze vetoska ju nezdrbala: http://www.iveterinar.sk/veterinarna-poradna/psy/haranie-0

wendy1
    Člen
    Zrejme bude mat plne analne vacky, ak to neviete vytlacit, tak chodte ku vetovi, je to minutovy ukon, ani nie, stoji to okolo 2 eur.
    wendy má akú krásnu lesklú srsť 🙂 panička sa dobre stará…

priateľova sestra má 33 rokov a na to že už má 2 deti a starostí vyše hlavy, je to veľmi pekná žena 🙂 niektoré ženy ešte aj v päťdesiatke vedia vyzerať dobre :)))

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 92 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.