dovolenka so psom

  • This topic has 8 hlasov and 24 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60622
    geppy
    Člen
    no ved Heny…preto hovorim ze ,,nikdy nehovorim,nikdy,,…lebo mozno raz nebude ina moznost a budem musiet zvolit prave tuto…to mas velmi dobre, ze mas taku dobru susedu…ja by som geppy nemala komu nechat,keby trebalo 🙁
    #60636
    wawkeo
    Člen
    Ahoj, ja by som tiez cestovala rada do Chorvatska autobusom so psom. Prosim, mozte mi napisat, ktora dopravna spolocnnost alebo cestovka to umoznuje?
    #60623
    heny
    Člen
    to je skoda Geppy. rocky moze byt aj u skorosvokry, ale u nas hadam nehrozi nic take, nakolko ked mi ideme prec, petra je doma 🙂
    ked sme boli s Matom v taliansku sme tam 1 noc prespali, som asi 10x volala Petre ako sa ma rocky, vtedy som bola 1x bez neho 🙂
    inak kebyze sa chystate niekam do rakuska na dofcu alebo tak, my ju postrazime:)
    #60637
    katarina2
    Člen
    Ja som raz bola na dovolenke s mojim bývalým psíkom v Slovenskom raji v nejakom penzióne v takom rodinnom dome sme boli ubytovaný – vopred som to mala s nimi vytelefonované či môže tam byť aj pes, súhlasili že prečo nie, ale potom im už všetko vadilo, vraj breše, vyrušuje hostí a sú po ňom chlpy a pod. Takúto dovolenku by som viackrát už nechcela zažiť, ani sme viac s ním ani nikde neboli, a do psieho hotela by som ho asi tiež dať nemohla , on bol dosť agresívny psíček asi by sa tam pobili, iba ak ho doma zveriť na niekoho známeho.
    #60624
    geppy
    Člen
    Dakujem Heny si strasne zlata 🙂
    #60625
    heny
    Člen
    geppy ale to myslim ozaj vazne ! 🙂
    #60626
    Marcela78
    Člen
    Ahojte potrebujem radu mam moznost vicestovat do TALIANSKA je mozne vziat zo sebou autom 3mes.steniatko? dakujem 😉
    #60627
    heny
    Člen
    jasne… ja som brala 2 mes 🙂 zisti si ake ockovania musi mat, pravdepodobne musi byt aj cipovany .
    #60628
    Marcela78
    Člen
    dakujem to aj vydrzi taki drobec 1200km. . .? ;\
    #60629
    geppy
    Člen
    Aj ja pojdem prvy krat za mesiac na Slovensko z Geppy…..no som zvedava ,ze ci my to vydrzi 14 hodin…dufam ze hej…:)
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 16 až 25 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.