Granule

  • This topic has 15 hlasov and 90 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 91 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48330
    Katka02
    Člen
    Dobrý den. Mám yorkshirskeho terriera za 2 dni bude mat rok. Granulky mu dávame Royal-ky je na ne zvyknutý. Lenže niekedy ich proste vyzvracia. Nieje to často možno tak raz sa mesiac. A chcela by som sa opýtat či treba striedat granulky s nejakými inými. dakujem.
    #58062
    zuzana31
    Člen
    Ďakujem, aj ja sa rada poučím… Na tej ľudskej strave asi niečo bude, lebo aj my sme dávali občas Badynkovi a dostal rakovinu a cukrovku, nedožil sa ani 5 rokov. Teraz Ťapke dávam iba granulky a stravu pre psíkov- i keď robí ,,na mňa veľké oči” musím sa aj ja prekonať, aby som jej ,,iba trochu” nedala! (chovateľka povedala, že môžem aj kuracie mäsko, hydinu, mrkvičku,ryžu, ryby- tie opatrne kvôli kostiam..), ale väčšinu stravy budú tvoriť aj tak granule.
    #57982
    Sue
    Člen
    ja suhlasim s cvrkinou, sol je problem vacsiny psov, netreba psovi kupovat najdrahsie granule.ked pojdes do obchodu pozri si informacie o granuliach, nech je tam co najmenej soli, aj koreniny skodia psom
    #57983
    Katka02
    Člen
    No moj pes veelmi hlce granule 😀 Nekupujem ich pre to že su najdrahšie ale vravela mi jedna teta čo robí zo psami a aj veterinár že granule RC maju vitamíny alebo čo 🙂 ale mal už aj iné a chutili mu aj tie
    #58068
    Katka02
    Člen
    Tak bohužia čet si budem musieť zrušiť. Psík nám zorel . Zatial čo som v rakusku staral sa o neho strýko a mamina kedže sestra bola v Tatrách . Niekto psíka vypustil von z brány a stratil sa .. hladali ho 3 hodiny ale videli pláat ludia v potoku yorkshira a ja som sa zmierila s tým že to bol Timmy ..
    #58061
    Katka02
    Člen
    Má rok a pol 🙂 radšej nedávať varenú stravu len tak sem tam radšej granule 🙂 v nich má oes všetky vitamíny čo potrebuje
    #58058
    Katka02
    Člen
    áno .. od malička alebo tak sme ho aj kus kúčili na ludskuj stravu hodili sme mu šunku, kosť a Timmi bol vstále chudý vobec nepriberal .. jedného dna sa nepostavil z poostele 2 dni mu dávali infúzie a vitamíny do tela . Ono mu to aj dráždilo žaludok tá strava ludská a preto ani nepriberal a teraz už čiste iba granulky a Timmi pribral behá a spokojný je už ani nezvracia granulky nič 🙂 Ale už domaškrtil žiadne salámy ani nič :/ … Máme dvojdom a suseda má vlčiakov na dvore a zvykli si na neho vychádzaju dobre len minule taký “vymastený” domov z dvora prišiel si asi uchmatol niečo z ich žrádla tak sa aj bojím aby sa mu to znova nepodráždilo . Lebo dost to je aj za tie infuzie a vitamíny čo mu pichal zverolekár tak sa bojím o neho 🙂
    #58050
    Katka02
    Člen
    Dlho som sem nič nepísala nemala som vela času . teraz už moj psík žerie iba granule po tom čo mal zapálený pankreas. Jedného dňa sa nepostavil iba ležal ešte pred tým aj hnačkoval a zvracial . Tak bol na infúziách ale už je v poriadku . skombinovali sme mu granule rozne a zmiešali 🙂 niektoré si aj vyberá ale zje aj tie ked už nikdy nič ludké jest moct nebude ..
    #58066
    janka35
    Člen
    my sme najprv kupili v prešove vo veterinarnej klinike eminent puppy large breed, a potom sme isli ku nasmu veterinarovi a ten nampovedal ze nam preda granule purina excelent- dovazane z nemecka, kvalitne, on ich dava psom, ktore maju problemi alebo tak, zo zaciatku sme jej ich miesali, teraz davame len purinu
    #57985
    Cvrkina
    Člen
    podla mi malo byt striedanie granul .. ked sa minie balik mal by sa kupit novy ..vsetkeho vela skodi .. a ja si myslim ze keby normalny clovek jedol kazdy den to iste po dlhsom case by to neznasal …
    #57980
    Cvrkina
    Člen
    Ahoj Katka02… bola som v obchode kupovať granule(pre čivavu) chceli sme zobrať Royal-ky ale predavačka nám povedala, že tieto granule neprospievajú psom. Obsahujú totiž veľa soli a to im škodí. Možno by bolo na čase zmeniť granule.
    Cvrkina 🙂
    #57988
    nanakey
    Člen
    A co tak kupovat granulky vacsich rozmerov, aby bol psik nuteny ich rozkusat a nie zhltnut?
    #57989
    Nela2011
    Člen
    a ak mám granulky jednej značky a mením len príchute, aj vtedy ich treba miešať so starými, či nie?
    #57990
    Smallblot
    Člen
    Nie, vtedy môžeš meniť v rámci jednej značky príchute bez nejakých prechodov.
    #58004
    bubo
    Člen
    Nemate niekto skusenost ake granule su najlepsie pre steniatko civavy, davala som mu doteraz RC, ale ako tu vsade citam, niesu take dobre ako som si myslela.Je najlepsia purina pro plan? Ale nejak sa v tom neviem vyznat, rozmyslam nad Pro Plan Puppy Original kura & ryža, len neviem, ci je to vhodne aj pre civavu, alebo radsej nieco ine…
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 91 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.