Haranie feny

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #46652
    ErikaB
    Člen
    Má fena počas harania nafúknuté aj brucho? Ďakujem.
    #49901
    havko.sk
    Člen
    dobry den nasa fena sa hara uz 9 den a zacalo jej nieco vychadzat tadial kade krvaca je to nieco ako crevo.neviem co by to mohlo byt az dnes som to spozoroval.mohli by ste mi niejako poradit?a este by som zabudol nemoze ani mocit moci na 3 krat.za radu dakujem.
    #49902
    Dobrý deň, počas hárania sa tzv. zadnička niekedý zdurí tak že sa nezmesti do vnútra a tlačí sa von a tak i miesto kde vyusťuje močová rúra je horši priechodné lebo je to tam všetko opuchnuté a tlačí to na vyustenie močových ciest… to čo z nej trčí predpokladám je zdurená sliznica pošvy… odporúčam zájsť za veterinárom a riešiť tzv prolaps pošvy u suky počas hárania… zvykne sa to stávať sučkam počas prvého alebo druhého hárania… ak sa to zvladne liekmi nemusi sa to riešiť chirurgický ale aby sa to neopakovaloo odporúčam kastráciu do budúcna….Pekný deń
    #49903
    buska61
    Člen
    Ja by som Vás chcela poprosiť o radu. moja fenka pri prechádzke ušla, hára sa asi 20ty deň, nemôžem je nájsť, ale keďže som ju nevidela, kam išla, je možné, že sa s nejakým dedinským “kancom” spárila. Je možné nejak túto situáciu riešiť? Myslím, aby nemala šteniatka? Ona je čistokrvný Rhodesian Ridgeback.Ďakejum.
    #49904
    Dobrý deň na 21 deň od predpokladaného dňa kedy ušla a mohla sa spariť s iným psom navštívte veterinára aby spravil ultrazvuk a ak budete vedieť či ostala alebo neostala kotna a dľa toho sa viete zariadiť či riešiť nežiadúce krytie alebo nie….Pekný deň
    #49900
    Dobrý deň, nafúknute brucho nie je typickým znakom hárajucej sa feny…. určite sa hára??? nie je tam výtok iného charakteru??? nemá zväčšené bruško z ného dôvodu?? neplníí sa jej obsah v maternici a čiastočne vyteká von??? to sú otázky a mnoho iných potvrdiť aleboo vylúčiť a tak Vám viem povedať či je to len obyčajna plynatosť alebo vážnejší problém… počas hárania nie je dôvod na zvačšovanie brucha… Pekný deň
    #49905
    Abby
    Člen
    Dobrý den,potrebujem poradit.Máme 10mesačnú fenku fúzačika,prvý krát sa hárala v 8 mesiaci a teraz dva mesiace po háraní som našla na perine znovu fľaky.Stále sa vylizuje,ovoniava,ale na rozdiel od hárania cikulu nemá ani zdurenú ani červenú.Preštudovala som všetko čo sa dalo,ale všade píšu,že sa može hárať dva krát do roka,ale može mať menštruáciu aj mimo hárania?Potreboval by som poradiť,či mám ísť za veterinárom,alebo je to OK ?
    #49906
    wendy1
    Člen
    Radsej chodte ku vetovi. Nemalo by to tak byt, hoci znama mala podobny problem, ked sa najprv oteplilo a potom ochladilo.
    #49907
    zuz
    Člen
    No,este moze rodit. To sa stalo nam. Takze k vetovi, najlepsie ak moze urobit sono.
    #49908
    wendy1
    Člen
    Este ak mozem poradit, dnes som stretla znamu co ma tu nemecku ovciacku, ktoru som spomenula. POvedala mi ze je 3 tyzdne po operacii, vyberali jej maternicu, prave kvoli tomu co sa 2. krat harala, len veterinari to nechali tak ( vraj je to mozne kvoli otepleniu a potom ochladeniu ) – vidim ze teraz som dobru blbost napisala, ale ona mi to vtedy tak povedala. A bol tam zapal ( oni to mali od minuleho leta ). Takze urcite by som to vetovi spomenula, aby sa zameral na maternicu.
    #93825
    rado7216
    Účastník (Participant)

    Ahoj uz ste sa s takýmto niečim stretli ? Veterinar mi dnes povedal že je všetko v poriadku ale mne sa to stále nezdá. Prikladám aj foto. Údajne sa hara. Ďakujem za každú informáciu

    háranie ?

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.