hlupa alebo prefikana :-)

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Plemená hlupa alebo prefikana :-)

  • This topic has 3 hlasy and 7 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #49099
    v3ronik4
    Člen
    Ahojte baby, idem sa s vami poradit,prebrat problem. Ide o fenu srncieho ratlika vo veku 9 mesiacov. Uz som ju tu raz spominala s tym ze mala 7 mesiacov a vobec sa nevedela pytat von a ani nevedela co je to robit potrebu von. Teraz je to ale iny problem von sa naucila chodit aj pekne poslucha ale doma je to katastrofa…ked ste v kuchyni ona dobehne a urieka vas pohladom aby ste hej nieco dali, ked ju poslete na miesto sklopib usi a ide ale prejde par sekund a je naspat a takto by ste aj cely den zabili co by sa stale vracala aj ked hej pockets zostan…a co je vrchol dovoli si vyskocit na stolicku z tej na stol a zrat z taniera ktory ste si nachystali…a tak isto je to aj v izbe ci v obyvacke…KDE JE PROBLEM? Nejde o to ze by neposluchala ale o jej nekonecnu vytrvalost skusat to zas a znova ci ju pekne poslete na miesto alebo buchnete novinami…. Baby poradte co s nou…inak sa asi rozhodnu pre injekciu kedze ju nezvaladaju
    #65347
    heny
    Člen
    Pre injekciu???clovek zlyhal a preto ma psik trpiet?????

    Teraz mi poriadne stupol tlak!!!!!!!!

    Kebyze mne pes vyskoci na stolicku zere predomnou z taniera tak by som ho suchla z tej stolicky ze by 5metrov letel neboj ze by si to zapamatala!alebo by taku dostala po nufaku ze az.nie som za bitku,ale v takomto pripade by mi ruka asi automaticky vyletela.

    Ja mam doma podobne s malym mal 3mesiace.
    Vsade zamnu lozi. treba byt kludny,neznervoznovat sa.
    Ja vytlacam maleho vlastnym telom z kuchyne.chape pomaly ze sa za clovekom nelezie vsade uz ostava stat pred kuchynou-to je dovolene!

    Ano treba to robit milionkrat za den ale treba vydrzat,fena je v puberte chce sa,, len,, presadit!!!
    Treba sa jej venovat,dlhe vychadzky, ucenie povelov ale ako som spominala v klude!!

    Zato ze clovek nezvlada vychovu pubertiaka nie je to preboha dovod na injekciu!!!

    #65348
    heny
    Člen
    A opytaj sa tych znamych ci by neposlusne dieta v puberte dali tiez uspat kebyze je ta moznost.
    Krute prirovnanie ale je to tak.
    Ten psik potrebuje trosku vychovy, to je vsetko.nic zlozite a to su,, zaklady,,.nekradnut zo stola a nezobrat.
    Ked na to nemaju nech ho daruju,psik sa sprava uplne normalne smrt si iste nezasluzi:(
    #65349
    v3ronik4
    Člen
    Ja som tiez za to nech ho radsej daruju alebo vratia pretoze to vlastne ani nie je ich fena, no majitelia sa vobec nezaujimaju a ked poculi ze ju chcu dat prec tak to je ich pes a podobne….ja chapem ze je v puberte aj moj Jerry bol no ked raz dostal po zadku zapamatal si to no ona nie vobec…ako nahle ju nik nevidi davaj idem zase…a je problem aj v tom ze vsetci v domacnosti pracuju coze aj dlhsie byva sama doma vtedy nici co pride do cesty dokonca si aj vyskoci na obuvnik pre papuce Len aby mala co hryzt aj ked hraciek ma na mraky…ale ked je niekto doma nic bude sa drzat pri nom a ked nahodou ide na zachod alebo po nieco do izby uz je na stole…vcera ju po sebe trikrat nacapali na stole aj dostala a nic
    #65350
    katarina2
    Člen
    Takže toto všetko robí aj pre to, že ju dlho nechávajú samú a nemajú čas sa jej venovať, je nevyhratá, unudená a upútava na seba len pozornosť. No naozaj si nemali brať psa ked nemajú naň čas, nech ju niekomu radšej darujú!
    #65351
    heny
    Člen
    Moji boli vcera od 9:30 do 18tej sami doma,
    2x bola suseda z maylom vonku curat kakat.rocky nebol lebo ponej vrcal:(
    ach jaj to je moj rocky:)
    pritom ju pozna chodime spolu von,ja vam vravim rockyho ukradnut by ste teda nevedeli:)))

    Co som tym chcela napisat::::
    Psi maju pristup vsade.rocky ten je tak ci tak zlaty ked je sam. Nic nenici.

    Maylo nato ze mal 3mes tiez nie!!!
    Ked pride stena domov sa vsade pise odpratat vsetky boty, veci z obyvackoveho stola atd.ani pri jednom som to nerobila.minuly tyzden som nasla moje sluchadla na zemi, kabel k usb,po vcerajsku nic a to boli cely den sami.topanku mi raz doniesol do obyvacky,to je vsetko-pisala som o Maylovi.
    Ked som ho prichytila napr ako sa hrabe v odpadkoch-mame triedeny odpad, letela ponom prazdna plast flasa alebo vankus,ked sa hrabal do stola po neupozorneni slova fuj som ho vytriasla za kozu na krku.
    Nie je to chvastanie sa ale co sa tyka tohto kradnutia a robenia zle ked su sami nemame s tym naj problem.A to odchovavam druhe stena.takze nechapem ako sa neda mat pod kontrolou srnci ratlik:(

    da sa aj krutejsim sposobom..ked je prichytena pri cine hodit je pod zadne nohy kluce,retaz.
    To asi trosku zaboli,ale neublizi.

    #65352
    heny
    Člen
    Zabudla som maylo zvlada hodinovu -hod a pol vychadzku mozno aj zato je kludny ked je sam a nevymysla.
    Ale iste sa to da zvladnut ked clovek chce.treba len najst vhodny sposob aky psik pochopi.
    #65353
    katarina2
    Člen
    To som písala aj ja, ak je psík dobre vybehaný a unavený je spokojný a kľudný, nevyvádza a ten ratlík si myslím má toho pohybu málo, zato doma vyvádza.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.