Hrcka pod kozou na chrbte

  • This topic has 5 hlasov and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48422
    Dobry den, pred 2 dnami som nasla mojmu psikovi hrcku na chrbte, ma ju pod kozou, da sa s nou hybat, neboli ho to, je tvrda. Pred 2 tyzdnami sme sa boli ockovat proti besnote, je mozne, ze to nejako suvisi? Preco by sa to ale prejavilo az teraz? Je to na mieste, kde ho stale skrabkam, takze by som si to vsimla. Veterinarka to len ohmatala a povedala, ze to mam sledovat. Nemam ho vziat aj inde? Co by to mohlo byt? Bojim sa,aby to nebola rakovina a aby sa to nezanedbalo…
    #58634
    katarina2
    Člen
    Eeyore písala som Vám súkromnú správu ale neviem či som ju odoslala správne tak napíšem aj sem. Stále mi až srdce zaklepe silnejšie ako sa pozriem na Vašeho psíka, že aká to podobnosť. Ja som mala skoro 10 rokov takéhoto psíka, bol to síce bastardík z ulice ale veľmi som ho ľúbila, keď som ho musela dať utratiť mala som dlho po tom depresie, už ma to síce prešlo ale napriek tomu že mám nového psíka stále na neho myslím. Akú má povahu ten Váš? lebo môj bol dosť agresívny na cudzích len mňa rešpektoval a mal ma veľmi rád tak ako aj ja jeho. Ako ste dopadli za tú hrčku čo tu píšete ešte z januára 2012 ? Dopadlo do dobre? Tu je jeho foto asi deň pred smrťou, na druhý deň som ho musela dať uspať, mal nevyliečiteľnú chorobu. Nech mu je zem ľahká a dúfam že sa v psom nebíčku už má dobre.
    bobinko_snimka005.jpg
    #58629
    misskate
    Člen
    podla mna je to od ockovania. nasej sa to prejavilo cca po dvoch tyzdnoch. my sme jej to mali trosku masirovat. ak by to nepomohlo cca do dvoch tyzdnoch alebo sa to zvacsovalo, tak by som znova navstivila vet. nasej to zmizlo za par dni.
    #58630
    wendy1
    Člen
    Suhlasim s misskate. Je to velmi bezne.
    #58631
    Denny
    Člen
    Eeyore, je to normálna reakcia na očkovanie, nie u každého psíka sa to prejaví, ale u niektorých sa to môže stať. Môj to mal asi také dva dni po očkovaní a do týždňa mu to zmizlo 🙂
    #58632
    Ďakujem za vaše upokojujúce odpovede, mňa len mätie, že mu vpichli tú istú vakcínu, ako dostával keď bol šteniatko a vtedy z toho hrčky nemal. Tiež mi je zvláštne, že sa to prejavilo až tak neskoro. Moja chyba je, že som si nezapamätala, kde presne mu tentoraz pichli tú injekciu, ale zdá sa mi, že tú hrčku má trošku bližšie ku chvostíku, približne v strede chrbátika a normálne mu pichajú injekcie za krk… No veď budem mu to masírovať a keby to za tie dva týždne nezmizlo, vezmem ho k veterinárovi. Ešte raz vám všetkým ďakujem 🙂
    #58633
    misskate
    Člen
    nasa bude mat tri roky a hrcku mala iba raz. to nezalezi od vakciny. to je len reakcia tela. a nasej sa to prejavilo tiez neskoro. isli sme k veterinarovi a povedal, ze to je z ockovania, ze sa nemame bat. tiez sa mi to zdalo, ze neskoro. ale predsa to musi mat trochu cas kym to vyrastie. takze klud, to sa vstrebe
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.