Hryzie!

  • This topic has 17 hlasov and 100 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 101 )
  • Autor
    Príspevky
  • #53887
    wendy1
    Člen
    Tak to su tu viaceri. Moja si napr. lahne pri mensich psikoch, ale ked su otravni tak ich nadvihne nufakom nad seba. To robi s kamoskinym mopsom, ked ju velmi otravuje alebo ho chyti za kabatik a pootm mu ho vyzlecie a uteka s nim. Pri hre s vacsimi psami treba ozaj davat pozor, kvoli prelomeniu chrbtice a pod. Treba ho aj usmernovat. Aky je stary?
    #53916
    Kika 100
    Člen
    ako sa volajú vaše psi?
    #53901
    wendy1
    Člen
    bude mat 3 roky v marci
    z Ciech
    #53888
    Kika 100
    Člen
    wendy ty máš labradora?
    #53917
    ja som mala tiež od začiatku veľké problémy s hryzením a škrabaním, ktoré bolo až do krvy, som si od malej odniesla jazvu na nose, v zápale hry ma poškrabala, doteraz mám hojace sa škrabance na ruke, už je u mňa mesiac a konečne sa učí, že hrýzť a škrabať je zlé, lebo ju vždy poriadne vyhanbím fuj, to nesmieš! a ked to nefunguje, chytím jej papulu a na svoju ruku capnem a poviem fuj! to zaberá, tak aby som jej neublížila, ked som bola tento týžden s nou u veta na očkovaní a spýtala sa na jeho radu, povedal len toľko ako som robila, že ked ma pohryzie, stisnúť papulu aby vedela že to nesmie, ako on povedal, akcia vyvoláva reakciu, vôbec to nie je drastické, keď sa dáva pozor na silu stisku, ked sa to robí len s tým úmyslom aby štena pochopilo, že to nie je správne, stačí to spraviť raz a psík sa rýchlo odučí…
    #53902
    Kika 100
    Člen
    Aha …. 🙂
    #53889
    heny
    Člen
    ten staford ma kolo 2,5 roka. . kocka mu stale vravi aby bol ,jemny, ale to mu je to akosi fuk. a ten blazon rocky mu tiez neda pokoj,aj ked uz obcas poriadne zaknucal. raz dokonca rockymu stupil na brucho,ma skoro natiahlo. .:-(

    #53918
    lilo, to fakt funguje? otočiť sa ignorovať?? ja mám kríženca staforda, strašne je aktívna, a ignorácia u nej nemá zmysel, vrhá sa do nôh a hryzie ich (je pravda, že teraz už menej), ale ked sa od nej otočím, skáče na chrbát, alebo mi trhá vlasy 😀 každú chvíľu samé fuj musím púšťať z úst, už je to unavujúce :/
    #53903
    Kika 100
    Člen
    zlatá je 🙂
    #53890
    wendy1
    Člen
    Kika ano moja je labradorka.
    #53919
    Pepe
    Člen
    Wendy ale to je vonku nábytok to je okej , ale on rozkusal už tri krát kabel navoziku a dokonca aj vytrhol stierač z auto zo zadenh okna , mal úžasne zateplenu butku obloženu latami ručne robenú a on to všetko vytrhal laty a i polystiren :/
    #53904
    wendy1
    Člen
    Diky.:D Ale niekedy mi pride stale ako stena, co je super. Ty preco nedas foto svojej?
    #53920
    lilo
    Člen
    Veronika… aj moja keď je v zápale hry tak ani to otočenie dáko nefunguje 😀 .. keď si už fakt moc dovoluje..hryzie mi ruky tak proste odídem s miestnosti na pár minút kým sa neskludní..vrátim sa a nevšímam si ju chvílku… a ona prestane… ukludní sa…u mna to aspon zaberá 🙂
    #53905
    Kika 100
    Člen
    Neviem ako 🙁
    #53906
    Kika 100
    Člen
    A už sa to podarilo no možeš ju zhodnoťiť 3 mesačná fenka ktorá sa volá Katie-čita sa Kejty
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 101 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.