Hryzie!

  • This topic has 17 hlasov and 100 odpovedí.
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 91 až 101 (z celkového počtu 101 )
  • Autor
    Príspevky
  • #53907
    wendy1
    Člen
    Kika ona ma biely fliacik? Videli ste oboch rodicov? Kika dufam ze Ta nenahnevam, ale mne nepride ako cistokrvna, ona musi mat v krvi aj nejaku inu rasu. A ak ma biely flak tak urcite. Cisti labradori maju sirsie hlavy, take gulatejsie alebo ako by som to nazvala. Ale nezalezi na tom ci je cistokrvna, ide o to, ze ju mate radi a ona Vas. Oni Vam povedali ze otec je labrador? Mozno bude zdravsia, a nebude mat nabeh na dedicne choroby, ktorymi labradori trpia. Mozno sa mylim, mozno rodicia mali uzsie hlavy. Vedla v bloku mali podobne steniatko ako Tvoje, ako maly vyzeral ako labrador na 90% ale stale tam nieco mal ine, sko rastol tak to bolo viac vidno, hoci vidno ze tie labradorske crty zdedil najviac. Je z neho krasny pes. Inac je rozkosna, vsak ktory hafan nie je.:D Urcite z nej vyrastie krasna psia slecna.:D
    #53908
    Kika 100
    Člen
    Ja som nevidela ani jedného rodiča ale viem že mama je labrador a otec špic výzor ma po labradorovi ale povahu po špicovi …. 🙂 mne je jedno čo si o nej myslia ostatní ja ju mám rada taku aka je !!
    #53912
    Kika 100
    Člen
    Majka moja ma iba papiere od veterinára 🙂
    #53913
    Kika 100
    Člen
    či aké si mislela papiere ??
    #53914
    wendy1
    Člen
    majka1 napisala:
    tu nie je nikto kto by do teba vrtal ze ci mas cistokrvneho psa, wendy to pisala pre tvoju informaciu ci ta nahodou neoklamali alebo tak. Moj je tiez “bez papierov” a nemenila by som ho…
    Majka myslela bez PP – cize bez rodokmena
    Veterinarny preukaz prip. pas by mal mat kazdy psik.
    Hoci aj to niekedy chyba, vedla v brane teraz kupila z dediny pri Kosiciach beagla – teraz ma 3 mes., ale hovorila ze ked ho kupovala ako 8 tyzd. tak nemal ani odcervenie, ani ockovanie, krmeny na pomijach, zablseny bol, spinavy, no otras….
    ALe to je mimo temu.
    #53891
    wendy1
    Člen
    Tak to bude asi dlhsie Heny trvat kym sa ukludni. Neviem ci by som dovolila im hrat sa kvoli tomu ze ozaj moze dojst k tomu ze mu slapne na vazy alebo nieco ine. Na nasej ulici prisli takto o maltezaka ak sa hral s velkym psom, neviem co to bolo za rasu, ale bolo to pri hre a zlomil mu vazy.
    Kamoska ma zas bullterierku a ta sa velmi nevie jemne hrat, niekedy ano, ale niekedy nie, kedze oni ten prah bolesti maju posunuty a to co boli napr. moju tak pre nu je to este v norme.
    #53892
    heny
    Člen
    juj Wendy to je hrozne 🙁 vies my sa nestratavame niekde vonku na luke jeho sestra pride obcas na navsetvu aj so psikom. rocky je vacsinou na gauci ale stale skace dole chce sa s nim hrat…:( esteze nechodi k nam casto…. ked sme este rockyho nemali som sa tesila ze budeme spolu chodit na vychadzky no ale to je nemozne bohuzial…
    #53893
    misskate
    Člen
    ja len tolko, ze bojove plemena neexistuju. je to len take blbe oznacenie a to len z toho dovodu, ze sa niekedy tieto psi vyuzivali na psie zapasy.
    #53894
    Kika 100
    Člen
    Wendy aj ja mam labradorku 🙂 Ostatný môžem vám poradiť len tak že rady ktoré tu dávaťe možno pôsobia na vášho psíka ale neviete ako na to zareaguju ostatný psíkovia.
    #53895
    misskate
    Člen
    ved o tom su rady. nikto nevravi, ze to pomoze, iba tolko, ze im to pomohlo a aby skusili. nikoho nepresviedcaju, ze to naozaj bude fungovat.
    #53896
    wendy1
    Člen
    To je pravda misskate ze sa tu len radi ale nepresviedca. Kika na kazdeho hafana zabera nieco ine, ale majitel ak je beznadejny tak sa spolieha na to ze niekto mu nieco este poradi, ak nevyskusas tak nevies. Forum je aj o vymienani skusenosti. Kika aka stara je tvoja a odkial ju mas?
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 91 až 101 (z celkového počtu 101 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.