Inzercia psov bez PP

  • This topic has 3 hlasy and 5 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47915
    wendy1
    Člen
    Co tak vymazavat inzeraty na steniatka bez PP za peniaze? Tak by sme nepodporili velkomnozitelov. Pripadne do inzercie to aj napisat ze inzerat bude vymazany. Kazda chovatelska stanica ma uz vacsinou svoj web, ktory aj uvadza a takisto aj uvadza spojenie psikov.
    #55625
    majka001
    Člen
    suhlasim. A su na to i tak stranky napr bazos.sk a inzercia-psov.sk, poniektori to davaju aj na obe. A aspon na bazos.sk je aj hodnotenie uzivatela, kde sa daju pozriet aj ostatne jeho inzeraty alebo hodnotenie od inych, takze ak tam dakto ma 5 inzerato kazdy s inym plemenom, da sa domysliet, ze je to aktivny mnozitel vsetkeho. Tu by sa mohli podporovat len hafani s PP, alebo darovanie ak sa dakomu pritrafi, inak je dost nufacikov aj v utulku…
    #55626
    wendy1
    Člen
    Napadlo ma aj ponukanie psikov na krytie bez PP.
    #55627
    súhlasím ale len s tými čo chcú za to peniaze ,aby mali šancu dostať domov aj tie ktoré sú už na svete ale dávajú ich zadarmo do dobrých rúk, lebo sa im náhodou pritrafilo…ved inak by som nemala svoje dva psíky a sú zdravé a nevymenila by som ich za nič…
    #55628
    wendy1
    Člen
    Takto ano, proti tomu nie som ani ja.
    #55629
    majka001
    Člen
    opat sa vraciam k tejto teme – myslim ze vsetci, mozno az na par zadubenych vynimiek, sme proti umyselnemu mnozeniu psov bez PP a naslednemu predavaniu, ako aj nukaniu psov bez PP na krytie. Darovanie tychto hafanov samozrejme podporujem, prihodit sa moze a kazdy drobec si zasluzi domov. Kedze zadanie inzeratu je tusim bezplatne, teda “nic z toho”, a takisto pochybujem ze by mnozitelia boli navstevnikmi fora alebo prijemcovia reklam, ktore su na stranke umiestnene (naco by im boli dake veci pre psov, oni chcu na psovi zarobit nie minat), tak by vymazavanie tychto inzeratov nemalo ziadny negativny dopad na stranku a my ostatni by sme boli spokojni, ze sa to tu nepodporuje. HMM?
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.