Jak si hrajete se svým psem?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes Jak si hrajete se svým psem?

  • This topic has 12 hlasov and 50 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #50944
    zuz
    Člen
    Ja mam v zakladnej vybave auta gumaky (do zimy aj do tepla:), prsiplast pre seba aj pre psov. Takze tzv. skarede pocasie nepozname. Zopar takychto blaznov sa pravidelne stretavame, ci leje, je fujavica alebo sa certi zenia. Prekonala som “vrodenu lenivost” a za tie vyse dva roky, co to aplikujem, som nemala chripku a psiska su zdrave ako buk:)
    #50945
    tak to klobúk dole, ale ide hlavne o to že sa nemajú kde vylietať ,pokiaľ nechcem riskovať že si z nich urobia poľovníci pohyblivý terč na streľbu a tam pršiplášť ani gumáky nepomôžu 🙁
    #50962
    Tchor
    Člen
    Ne opravdu se nerovnam SCYLE, jediny co mame spolecny ze se navzajem osobne zname. Moje nazory jsou modifikovany praci s lidma a jejich psama – uz nejakejch 17 let figuruju a specializuju se na praci s problemovejma psama. vetsina lidi se kterejma delam jsou z prvnich tri z tech tvejch skupin.

    Nejak nechapu jak te to napadlo neb mi prijde jze pisu uplne jinak nez Hanka a hlavne mam v mnoha vecech i jiny nazory.

    PS: pod prezdivkou Tchor vystupuju na netu od roku 1995 a nemam ve zvyku pouzivat jinou. 😉

    #50963
    napadlo,
    lebo veľmi veľa máte spoločného a ste tu skoro rovnako
    a robí to žiaľ veľmi veľa ľudí….
    z teba zatiaľ nemám prečo mať koprivku ako z nej ,
    iný názor si vážim ved človek sa učí celý život , pokiaľ to má úroveň
    #50964
    Tchor
    Člen
    Muzu ti rict ze z Hanky “koprivku” mit nemusis. Ackoli je obcas zbytecne radikalni tak to co pise ma vyzkouseny na desitkach psu co uz pred tim jiny clovek zkazil a nejsou to maly pudlici. Ackoli si o sobe myslim ze se psu nebojim a ze “ustojim” docela dost tak k nekterym tem psum bych do kotce nevlez. Naprosta vetsina lidi co sem na to forum chodi nema ani setinu zkusenosti s tim co se jak muze zvrtnout jako ona. U takovych psu totiz udelas chybu jen jednou, byt by to byla chyba ktere si u “normalniho” psa ani nevsimnes.
    Myslim ze se vsem vyplati se nad jeima prizpevkama alespon zamyslet – osobne pracuju jinak (kazdy ma svuj styl prace se psem), ale obavam se ze jsem tu jeden z mala ktery chape co se snazi Hanka rict a proc.
    #50965
    ale ja som aj jej vždy hovorila, že nemám nič proti jej znalostiam a postupu ale rozhodne mám koprivku z jej povahy a spôsobu akým to tu prezentuje…ona dokáže tak nenormálne dourážať ,poprekrúcať našše príspevky a prispôsobiť si ich tak aby mohla mať posledné slovo, že človek aj zabudne na to čo v dobrom chcela vlastne povedať k danej téme…takže je to o ľuďoch ,povahách a spôsoboch sa vyjadrovať
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.