je zlatý retriver lepší ako bígl?

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chcem psíka je zlatý retriver lepší ako bígl?

  • This topic has 3 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #47910
    Marcel
    Člen
    ahoj práve som sa zaregistroval a hneď mám jednu otázku,
    ideme si kupovať psa a rozhodujeme sa čo je lepšie, bígl alebo zlatý retriver ?? Ja som za retrivera, co by ste chceli vy ?
    #55591
    tak ja mám z každého niečo v tých svojich dvoch a každý ma niečo do seba 🙂 nedala by som preč ani jedného ale je fakt že v bíglovi je viac lovca a viac šteká a zas retríver je osobnosť a pes ktorého si rešpektujú aj ostatní viac a tak je len na Vás aké máte možnostisa im venovať lebo oba psíky majú nenormálne veľa energie a treba im veľmi veľa zážitkov a pohybu ak z nich chcete mať dobrých a nekonfliktných spoločníkov
    #55592
    majka001
    Člen
    tieto plemena su si podobne charakteristikou – mili, priatelski aj k cudzim, rodinni, neagresivni psi…az na tie lovecke pudy u bigla. Takze ak hladate taketo typy – nech sa rozhodnete pre ktorehokolvek, nebudete lutovat.
    My sme sa dost hadali pri psovi – priatel ma chcel prekvapit labradorom (nastastie sa nepodarilo, zistila som), tak som povedala, ze bud ziadny pes, alebo civava – a nas “kompromis” je JRT 😀
    pes-alebo-fenka.jpg
    #55593
    Marcel
    Člen
    ďakujem ďakujem ďakujem ďakujem, možno vďaka vám ich presvedčím 😀 a presne toto som im aj hovoril 😀 😀 ĎAKUEJM
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.