Kde spí váš pejsek

  • This topic has 27 hlasov and 51 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #50999
    wendy súhlasím, ved to je ako zlatá klietka 🙁
    #51000
    wendy1
    Člen
    Nicit moze aj z toho ze je deprimovana, sfrustrovana aj z kupelne. V kupelni si uz zrejme zvykla, co mala robit. Naozaj by ste to mali skusit ju nechavat po chvilke samu. A postupne to predlzovat. Psik by mal mat pelech niekde tak aby videla na ruch okolo seba, co sa deje a pod. ( napr. na chodbe kde nie je prievan, alebo v kuchyni ). Ja preferujem chodbu. Ma uz ozaj prerezane zubky, tak uz tie veci by nemala nicit.
    #51001
    Scylla
    Člen
    Ničí asi proto, že jí nikdo neučil samostatnosti. Jestli to bere jako svoje útočiště, tak možná jo, ale té samostatnosti bych jí učila, aby nebyla zbytečně ve stresu. V noci bych měla takového malého pejska určitě u sebe v posteli.
    Koupelna a pes v ní – na to mám jednu ošklivou asociaci. U nás se jedna paní, která se tváří jako velký kynolog a zachránce psů, ujala několika deprivantů z množírny. Pozavírala to do klecí, koupelny atd. Jeden z nich se v hrůze schoval za pračku a ona ho dala utratit, že se nikdy nesrovná a bude se pořád bát….. . Když někdo řekne pes je v koupelně, tohle se mi vybaví.
    #51002
    Lucia291
    Člen
    Samozrejme, že tam má denné svetlo. Jej je tam dobre, má tam dostatok priestoru. Keby som mala pocit, že tam trpí určite by som to riešila inak. Manžel nedovolil, aby spala s nami v spálni, rešpektujem to. Ona si zvykla, samozrejme, že keď sme doma je vždy s nami. Pouvažujem nad tým, že ju nechám pustenú po dome, no dopredu sa bojím čo zničí. Trochu ste ma prekvapili vašimi “útokmi”, ja svojho psa zbožňujem a robím pre ňu maximum, takže sa môžete trochu krotiť.
    #51003
    wendy1
    Člen
    Skuste po 10 minutach a cas predlzovat. AK to neskusite nebudete vediet. Najlepsie by ju bolo vymaknut ak nieco zle robi a potrestat ( pokarhat ) ju v tom momente. Ale ak uvidite ze nic tak cas predlzovat.
    #51004
    to nieje útok , len reakcia psíčkarov ktorí sa snažíme aby psík bol súčasť rodiny, vieš sú ľudia čo dávajú havinovi len najesť a vodu a inak ich trebarz z koterca či z reťaze ani nepustia a majú pocit že ich psy sa majú fajn /to ty až tak zle na tom niesi / ale predsa len je to rozdiel…
    #51005
    Môjho psíka som už od prvej noci čo bol u nás učila spať v pelechu.No nejak sa jej tam byť nechce aj keď neviem jak blízko pri posteli ho mám. Vždy, ked si lahnem skočí na postel a ľahne si k mojej hlave. A ráno jak sa zobudím, tak furt na mna zíza jak spím 😀 😀 😀 … a keď je búrka tak si šturi hlavu pod paplon 😀
    #51006
    simča
    Člen
    Moja gulicka spinka pri mne, ale ak som v robote tak je v pelechu..a niekedy si lahne do kupelne do kosa s pradlom 🙂 Neviem preco prave tam.. 🙂
    #51007
    wendy1
    Člen
    Makke prostredie ma urcite rada, vsak kto by nemal? 🙂
    #51008
    zuz
    Člen
    Ak je to pradlo pouzite, tak kvoli pachom, aby vas citil pri sebe, aj ked tam nieste a necitil sa osamelo..
    #51009
    heny
    Člen
    no mojho som tiez ucila spat v pelechu… ten sa bohuzial rozhodol pre kos so spinavym pradlom:(( ale poslednu dobu ho priatel da do postele kedze vyskocit este nevie.v posteli mi neprekaza…a je to lepsie ako keby mal smrdet po ponozkach:)
    #51010
    moj tiez spi s nami v posteli a tiez nam neprekaza a zase ked chceme spat bez neho nevyskoci a neprovokuje ale ma vankus vedla postele aby sa necitil sam…a ked nie sme doma ma svoj pelech kam si lahne a spi az kym neprideme domov…je velmi zlaty 😀
    #51011
    heny
    Člen
    …mi robime s priatelom v noci….cez noc spi v tom kosi na pradlo.veci prekryjem aspon dekou:) priatel ho naucil ked prideme domov samozrejme ide sa s nim von a pred spanim sa s nim hra v posteli:)
    #51012
    charlinko
    Člen
    Moj pes spi samozrejme so mnou v posteli ale obcas skoci dole a ide do budky
    #51013
    Smile
    Člen
    Môj psík rád spí na posteli, po celom byte a najmä na takom huňatom koberčeku, čo sa týka pelechu, nechce ani ho vidieť, málo kedy Smile zaspí v pelechu, skôr ho rád kuše.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.