Kde spí váš pejsek

  • This topic has 27 hlasov and 51 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 46 až 52 (z celkového počtu 52 )
  • Autor
    Príspevky
  • #51014
    katarina2
    Člen
    To som rada že väčšina psov spí v posteli s paničkou alebo pánom, ja som si už myslela že som výnimka a že ho rozmaznávam, ale ak nie je pri mne mi chýba a som rada keď chce spať so mnou, hoci má aj svoj pelech v predsieni, tam zvykne byť cez deň odtiaľ na mňa pokukuje čo robím v kuchyni, tiež všetko ničí a hryzie čo sa mu dostane pod zúbky ale keď je pod dozorom, neurobí nič, hneď ho zahriaknem ak ste niečo načať čo nie je pre neho, môže hrýzť len to čo hodím na zem pred neho, sám si zobrať alebo ztiahnúť zo stola nesmie, už sa to naučil a pekne vyčká čo mu hodím, väčšinou je to prázdna plastová fľaša alebo kartón od mlieka.
    #51015
    lubinka
    Člen
    MOja fenka spi v posteli, no snazime sa odnaucit, a ked na nu niekto nakrici sa urazi a ide do kupelky do kosa so spinavym pradlom.
    #51016
    heny
    Člen
    :))))))
    ked bol moj malinky tiez spaval medzi spinavym oblecenim….a potom smrdel po priatelovych ponozkach !! :)))))
    #51017
    katarina2
    Člen
    No neviem či sa neškriabe tak často práve preto že spí v posteli a páperové a perové roztoče majú jeho pach, asi sa rozmnožili hoci upratujem ako divá dennodenne. Už som skúšala šampón vymeniť zase som objavila niečo ale už tento do používam na neho, upravila mu stravu, a chodíme mesačne na čistenie análnych žliaz, nič nepomáha, tak som si myslela že asi roztoče budú na vine, tie sa obyčajným upravovaním asi nezlikvidujú ale objavila som na internete špeciálny vysávač na roztoče, je síce pre mňa trochu drahý, musím si na to našetriť a zatiaľ upratovať tradične ako doposiaľ.
    Raycop GENIE UV-C antibakteriální vysavač
    http://www.youtube.com
    Raycop GENIE s cyklonovým sáním a vibračním kartáčem používá patentovaný 3-stupňový systém čištění. Hravě odstraní roztoče, bakterie, viry, plísně a alergeny…
    #51018
    Denny
    Člen
    Katka, Ty máš periny s perím? Ak hej, tak ich vymeň, ak si teda myslíš, že sa škriabe preto. Môže to byť jeden z dôvodov, ale tak na srsti alebo na pokožke roztoče nemá,či? :
    (
    #51019
    wendy1
    Člen
    Katarina, skus mu kupit este granule ale len z jahnaciny, acana ma jahnacie, ale opytaj sa ci tam nie je ozaj nic kuracie, ani pecen alebo potom skus rybacie granule. Ale musis mu davat len to, ziadne mlsy, aby si vylucila alergiu na stravu.
    AKo casto sa skriabe? Dost psikov je alergickych na hydinu co pocuvam. Ak mepomoze ani to tak by som rozmyslala urobit kozne vysetrenie.
    Vsimla som si ze moja sa tiez teraz castejsie skriabe, ale mala to aj minuleho roku o tomto case a na vrchu koze mame lupinky ( take male ), kazdy den ju cesem a raz do tyzdna pouzivam furminator, tak je to zrejme aj z toho ze dava dole srst, lebo koberceky mame chlpate ako po depilacii.:(
    Teraz si nemyslite ze nepracem, ale dakedy nestiham.
    Tak hadam to uz coskoro prejde a pojdem ju dat aj okupat.
    Znamej kokrica ma teraz tiez lupinky a meni srst, tak je to hadam tym a este aj radiatory ide na plne bomby, to tiez asi velmi neprospieva, ale tak sa nam ma uz oteplit.
    #51020
    Smallblot
    Člen
    Ja myslím že je to isto aj suchým prostredím, práve kvôli tým radiátorom, ako spomína Wendy, pretože náš sa tiež viac škriabe teraz v zime, aj čo mám vlhkomer v izbe, kde býva najčastejšie, tak prostredie je dosť suché, len nejakých 20%, v lete mávame aj 50%…
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 46 až 52 (z celkového počtu 52 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.