Kliker!

  • This topic has 2 hlasy and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48927
    heny
    Člen
    Caute!!
    S rockym som mala obrovsky problem-pri navsteve veta,babky,znameho, neskutocne knucal,stekal,hrozne nieco…vyustilo to tento tyzden navstevou veta,este aj v ordinacii vyvadzal ako divy…robila som to co radila Rhea,odist,vratit sa,no zvladli sme to po dolne dvere…akonahle. sme sli dalej po schodoch,chytila ho druha vlna,,,,:( proste zufalstvo ma pochytilo…..

    Petra pre ronnyho kupila kliker….jaaze vyskusam,klikla som rocky sa bal!!!!nechcel si dokonca snack zobrat ani kumne prist….:(

    Tak som rozmyslala ci vyuzit jeho strach-ako som pochopila ono sa ma kliknut ked pes vykona povel-klik ma byt potvrdenim ze nieco spravne urobil ze?
    U nas to je naopak…..neviem ci je to tak ok – ved potrvdte sami-citajte dalej…..:)

    Zacali sme doma…Ked vyslovim povel miesto rocky sa odprace do inej izby….Dnes-dala povel miesto-cumel namna ze akoze preco miesto?-klik-behom sekundy bol vo svojom pelechu….

    Chodza pri nohe je u nas tak na 80%zvladnuta,obcas. taha…..dnes-povel pomaly-klik-ani sa neopovazil potiahnut!!!!

    To naj—jaaze ideme k vetovi-pred vetom tahal smerom k vetovi,zase klik a bol pokoj.este minuly tyzden knucal, stekal a tahal ked sme sli k nemu a dnes?V KLUDE sme prisli k dveram,raz na ne skocil -klik-zase bol klud!! Par minut som sa pred dverami prechadzala a nic,stale bol klud!!!!!
    ja som sa od stastia takmer rozplakala….!!!! ….:) ten pes bol kludny!!!

    Stretli sme cudzieho psika-klik-spomalil-v klude sme k nemu prisli:)

    Isli sme do zvieracieho obchodu-zacal tahat -klik-bol pokoj

    Co bolo naj,cestou domov sme stretli Petru,vobec sa k nej netahal!!!!!!

    Nakoniec sme sli kolo babky,nic,bez klikania, bez emocii sme presli okolo.

    Neviem aky je vas nazor nato ze ja kliker vyuzivam opacne kedze sa ho boji-vlastne neposluchnes-klik
    Ale ja som tak velmi stastna baby, to co som s nim zazivala pri navste veta alebo babky to bolo hrozne!!! ten stekot,knucanie,ozaj akoby ho z koze drali!!!!
    Ten pes sa nevedel ovladat!!!! A dnes?proste fantazia

    Prisli sme domov-lahol a spi…..

    Takze ja si myslim ze ten kliker je super vec na vychovu psa popr odstranenie nejakych nedostatkov.

    #64246
    katarina2
    Člen
    Neviem čo je to o čom píšeš kliker? ešte som to tu nepočula, možno videla ale neviem či o tom je reč, ako to vypadá? daj fotku..
    #64247
    heny
    Člen
    Ma to rozne tvary,na niektorych vies aj hlasitost nastavit,,ono to klika ked zatlacis….vyda taky klik pre psa to znamena ze dobre urobil-tak by sa to malo tusim pouzivat….

    Teraz som bola vonku,bez klikania siel krasne pri nohe…navolno tiez siel krane pri nas.,.:)

    #64248
    heny
    Člen
    Jaj baby,od 6tej som hore,asi mam cestovnu horucku….:(
    Pred cestou na svk som vam este chcela napisat….

    Skusala som kliker na zvoncek-ked niekto zdola zazvoni rocky zacne knucat kym dotycna osoba neni hore….
    Vcera som poslala mata dole….:)
    zazvonil,rocky raz zastekal-to som nic neurobila,to je ok,ale ked sa s knucanim rozbehol k dveram som klikla a hned brzdu nahodil….:)pekne ostal sediet,ked bol mato hore dala som povel smies….

    S tou vecickou som velmi spokojna….mam ho len od vcera, no takmer vsetko mame krasne vyladene.som len nedockava ked stretneme niekoho s kolobezkou alebo koliesk korculami….
    Neviem ako funguje trening u nevychovancov, ale u nas sa par veci krasne doladilo…:)

    #64249
    heny
    Člen
    Inak baby kliker som istu dobu nepouzila….pisala som o nom Rhei,nebola moc nadsena s toho ze vyuzivam rockyho strach….dost som sa zato hanbila:(
    vcera som slans nim von na policke lezal kliker,som si myslela ze ho zoberem-inak uz strach z neho nema:)
    tak som ho skusila po spravnosti pouzit-vonku-dala povel a klik-rocky prisiel-ale on stale pride,neviem ci ten kliker je vobec potrebny…..
    Ale budem to tak skusat,povel a klik….:)mozno v sitjaciach ked sa mu moc nechce pride, ktovie….
    #64250
    katarina2
    Člen
    heny ja nemám kliker na Beníka ale ako som už spomenula zostala mi tá píšťalka s tej lopty čo ju roztrhal a tá má zvuk taký gágavý ako kačice tak to som použila ako klikker, spočiatku na to priletel ako divý ale teraz už vidím že sa toho bojí tak a nechce prísť tak už som s ním skončila už to nepoužívame- nechcem aby sa bál a ku mne nech pribieha radostne a poslušne a bez strachu.
    #64251
    heny
    Člen
    No uz viem ako sa to pouziva….povel,klik,maskrta….ked nieco spravne vykona sa klikne…..
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.