konzervy pre psa – ktora je lepsia ? prosim o radu

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Kŕmenie a potrava konzervy pre psa – ktora je lepsia ? prosim o radu

  • This topic has 7 hlasov and 19 odpovedí.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60697
    heny
    Člen
    1.otazka — mozem mu davat surove vajicko ? alebo varene? – nehrozia nebepezpecne prdy ? 🙂
    1.otazka— ako je to s vnutornostami????
    su zdrave pre psika ci nie ?????? ja co som citala o tejto novej konzerve na nete, tam pisali ze neobsahuju vnutornosti len ciste mäso. a za vnutornostami boli vykricnik. hmmm… dakujem za nazory
    #60698
    Nela2011
    Člen
    Geppy, ďakujem pekne, spíšem si to, a dám Billiemu nech si pomaškrtí na niečom inom aj 🙂
    #60699
    rasticok
    Člen
    My sme z tohto druhu psej stravy vycuvali…Krmime sice granulami Acana Grasslands, no tie maju sucinky iba ako doplnok… Podla mna je najlepsia psia strava prirodzena- cize pokial je to mozne surove masko, nejaka zeleninka a je pokoj…:) Krasna srst, fyzicka, perfekt zubky…:)
    #60700
    katarina2
    Člen
    Aj ja som počula že surové mäsko je dobré pre psíkov ale na druhej strane počula som aj to že v surovom môžu byť parazity a tie si môžu naklásť vajíčka potom v bruchu , žalúdku alebo črevách psíka, takže ja sa bojím dávať surové.
    #60701
    heny
    Člen
    Ja som mu obcas dala surove , ale to len kusocek ked som maso krajala na varenie…..tiez sa bojim tohto druhu stravovania i ked,psy maju ine ph v zaludku toereticky by sa nemalo nic stat ale aj tak….
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 16 až 20 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.