Maltézák

  • This topic has 3 hlasy and 7 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #47734
    Dobrý den,ked okúpem maltézaka tak o 2 dni začne zapáchať ma to od malička a trošku aj plzne.Dakujem
    #54167
    wendy1
    Člen
    Ako zapacha? Co Vam to pripomina?
    #54168
    Mojej kamarátke tak zapácha ked psíka nekúpe 2 až 3 mesiace,neviem ako to opísať možno ako obarene kura len tak slabšie.Prosím pekne a to plznutie? Dávám mu papať granule pro nature,predtým dado.Dakujem.
    #54169
    treba dať skontrolovať tie podritné žľazy , psík by nemal zapáchať ani po mesiaci ak je správne vyčesávaný, ledaže zmokne…
    #54170
    wendy1
    Člen
    Suhlasim s pravejou. Je ostrihany? To ak trochu plzne tak to je myslim v norme. Ale ak si nie ste ista tak sa opytajte veta a aj na ten pach. Dajte mu vytlacit tie analne zlazy ako spominala praveja.
    #54171
    Pekný den,bol u nás veterinár(iný) a zistil ,že má kvasinky a ked to má od mala tak sme ho kúpili tak,dal mi nato šampon malaseb čo mu pomáha no i tak po 2 týždnov už zase páchne,ale už nie tak silno ako predtým.Vet.mi povedal ,že sa tých kvasiniek už nezbavýme a je mi to ľuto.Možno niečo predsa existuje na tie kvasinky,prosím poradte.
    #54172
    To nikto mi neodpovie či existuje niečo na tie kvasinky okrem toho šampoonu,aby to zmizlo?
    catalog.jpg
    #54173
    wendy1
    Člen
    Skuste sa opytat na http://www.dogforum.sk, myslim ze je tam aj tema o tom.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.