maltezak

  • This topic has 4 hlasy and 6 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #46774
    simka
    Člen
    dobry vecer rada by som vas poprosila o radu co mam robit ked som dnes bola na prechadzke so 4 mesacnym maltezakom a zbadala som ze zjedol pi vykal co to znamena????prosim napiste mi radu
    #50177
    havko.sk
    Člen
    Prosím pomôžte mi mám maltezáčika má 1 rok a zvracia žltú penu aj dva krát denne.Kupujem mu granuje royal canin.Vopred ďakujem
    #50178
    Scylla
    Člen
    Ve vašem případě bych postupně přešla na přirozené jídlo. Dávejte také pozor na to, co pejskovi dáváte jako odměny a jestli vám někde nesní kořeněné nebo slané jídlo. Zažívací problémy se velmi dobře řeší také podáváním bylinných kapek Ostropesřec mariánský.
    #50179
    havko.sk
    Člen
    prosim viete mi poradit ked mam 7mesacneho psika a len tak znicoho nic zacal grcat a tar raz denne grca taku penu alebo aj potravu uz asi mesiac a viac chut do jedla ma ale ked nieco zje tak hned to vygrca a potom uznechce jest lebo sa boji ze by zas grcal nemoze to mat nahodou so slepacich hovienok alebo zo psik lebo u babky zozral nejake hovno a od vtedy to uz ma
    #50180
    Scylla
    Člen
    Běžte s pejskem k doktorovi co nejdřív. Může to mít spoustu příčin, ale na dálku vám to nikdo neřekne.
    #50175
    Dobrý deň Simka, aj mne to psíkovia robili, že papkali slepačí trus.Keď boli malé ako je Vaš psík ja samozrejmé ostré “FUJ” a trhnutie vodítkom.Lenže to vždy nestačilo a preto som uplatnila nejaký trik, napr. ak sa psík obracia za niečím a ťahá nabok, možno podporiť trhnutie vodítka nastavenou nohou, takže sa psík potkne a ak sa zaujíma o niečo nechutné, neškodí ho klepnúť prstom po nose. Nabudúce už obyčajné “FUJ” postačí. Horšia je situácia, ak psík nie je na vodítku, potom treba využiť už nacvičené reakcie a psíka nejakým spôsobom odlákať, ak neposlúchne musíte ho chytiť a primerane potrestať. Prajem pekný deň .
    #50176
    Scylla
    Člen
    Cukání vodítkem a zákazové povely nepoužívám, pejska bych si přivolala a upoutala pozornost tak, aby na fujtajbl zapomněl. Zvýšila bych podíl zeleniny v jeho krmení a přidala něco smradlavého, třeba olomoucké syrečky nebo dršťky.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.