Meníme zúbky? :/

  • This topic has 7 hlasov and 22 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59814
    Smallblot
    Člen
    Zabáva sa 🙂 Náš sa tak zabával so servítkami. Raz zhodil tú krabicu plnú servítkov, keď sme pri ňom neboli. To ste mali vidieť ten bordel, čo v izbe zostal… a Rony v strede sedel ako kráľ. Jeho to časom prejde, proste vymýšľa… ak sa dá, ja by som tú plienku dala úplne preč a učila ho bez toho, ak je to možné. Urýchli sa aj tá doba, kým sa naučí čistotnosti.
    #59815
    inak baby, čo ak jej narastú krivo zúbky? myslím viac vo vnútri pusy ako na mieste, kde vypadli mliečne…
    smallblot, ja tiež teraz vidím, že bola chyba učiť ju na podložku, ale čo máme robiť, ked sme preč ja aj priateľ? radšej nech sa vyciká tam ako celý koberec, sme v nájme a nepotrebujem potom kupovať nový koberec, ked budeme odchádzať :/ ale je fakt, aj mamina mi povedala, že sme ju mali učiť cikať tak ked sme preč, a ked sme doma, tak zase vonka, lenže ja som aj dneska prišla zo školy a šup s ňou rovno cikať, rýchlo som zhodila veci a išli sme, lenže ona hned na chodbe pustila, vôbec nevydržala 🙁 a to takto robím vždy, ako prídem ideme hned vonka na potrebu, čo najskôr… ale stane sa že envydrží ani vonka, kým začne cikať či kakať a to sme na 1. poschodí (takže fakt letíme, lebo to nemáme ďaleko), je to naša chyba že nevydrží či sa to časom zlepší?
    #59816
    zavisla2
    Člen
    Bohuzial je tazke ucit von.. aj kvoli mojej praci..mne to nevadi,ze cika na podlozku..pekne sa naucil..len keby ju netrhal..ako mu mam ukazat ze to nesmie? Celkovo mi to s tymi zakazmi nejako nejde:-(
    #59817
    no ja to robím klasicky, vyvadím ju: fuj, to čo si spravila/to čo robíš? ty sa nehanbíš? už aj poďme na miesto! (ukazujem prstom na jej sedačku) vtedy vie, že to nebolo správne a ide si sadnúť kam má a stade na mňa hádže tie svoje oči 🙂
    #59818
    heny
    Člen
    koli krivym zubkom- niekde som citala ze gumene hracky krivia zubky, steniatko by ich nemalo zut – neviem ci je to pravda- ja som ale dala na radu a kym sa mu nevymenili nezul gumove hracky.rocky ma pekne rovne zubky- ked sa mu menili dolne, veto vravel ze spodne tusim spicaky mam tlacit dovnutra aby boli rovne. nerobila som to ale ani sa nic neudialo. .. ma ich pekne:) neviem mozno sa mylim, mozno je to aj geneticky dane ci bude mat pekne rovne zubky ci nie ?
    zavisla ohladne trhania plienky- je to steniatko, chce vsetko trhat, hryzt. skus tak ked ho prichytis, povedz fuj, hned nato mu ponukni jeho hracku a chval ho … fuj vyslov hlbsim prisnym hlasom. . u nas obcas normalne fuj nezaberie , musim akoby skriknut. alebo ked ho prichytis hod ponom nieco so slovom fuj- samozrejme aby si ho nezranila 🙂 ja som to robila ked obtazoval kvet a nereagoval na fuj.
    #59819
    wendy1
    Člen
    Veronika, vsak ty neurobis sulok z celeho tricka, ale urobis z jedneho tricka viac mensich sulkov ke jej velkosti asi a tak das zamrazit.:D Na to nepotrebujes vela miesta. Daj potom vediet ci to zabralo, ak sa teda rozhodnes pre tento tip.
    Pre zavislu, ja by som skusila hodit stary zvazok klucov alebo nieco podobne co ma neprijemny zvuk ak ho pri nieocm prichytis, ale tak aby nevidel ze si to urobila ty a povedala v tom okamziku ako uz hodis fuj.
    #59820
    Smallblot
    Člen
    Veronika, koľko teraz tvoja fenka váži? Mňa potom už napadlo, že keď prídeš domov, tak ju zobrať na ruky a utekať tak s ňou, že na tebe sa snáď už nepociká. Aspoň dočasne, kým sa to nezlepší…
    #59821
    Nela2011
    Člen
    Zavisla, ja som čítala, že keď psík niečo robí, čo by nemal, tak že s detskou pištolkou na vodu ho ostriekať a vraj sa zľakne a mal by prestať. Neviem čo je na tom pravdy, neskúšala som to 🙂
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.