moj ridgeback stale nie je vo forme – prosim poradte pan ZVEROLEKAR

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa moj ridgeback stale nie je vo forme – prosim poradte pan ZVEROLEKAR

  • This topic has 2 hlasy and 2 odpovede.
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #47436
    cmuuk2
    Člen
    dobry den, prepacte, ze stale otravujem,pan doktor, ale som uz zufala…mam doma 4 rocneho ridgebacka, donedavna bol vo velmi
    dobrej kondicii stale, aj ked zral temr len granule komercne dostupne
    (darling, chappi)…v jeden den zacal byt zvlastny, nejedol granule, bol
    nevsimavy apaticky,akoby kaslal…zverolekar mu dal antibiotika vraj ma
    nieco s hornymi dychacimi cestami, mal aj teplotu…antibiotika zabrali
    a psik bol ok…no len chvilu (tyzden), potom zacal byt opat zvlastny…sem tam
    je zas apatickejsi, nema zaujem o hru, ked trosku pobeha lahne
    si…pri vytazeni len slabom, vela pije. stale si oblizuje papulu, cely sa olizuje castejsie ako zvykol,
    takisto aj genitalie a konecnik…zda sa mi, ze viac slini po pohybovej aktivite. Je vsak dost culy aj zere, ma apetit.bolo podozrenie ze ma nieco zo
    zaludkom, lebo zral travu,drevo…zverolekar mu na moju ziadost bral aj
    krv, na komplexne vysetrenie,ktora bola v UPLNOM poriadku.(je nieco co krva NEODHALI?????????vysetrenie odhali popripade aj psinku, ci besnotu???)takisto ho klinicky
    vysetril…neviete mi poradit nejako, co by to Mohlo byt???
    CO ESTE VYSETRIT???pretoze je nutne ho uz
    zaockovat a nesmie byt chory ked sa bude ockovat, ved to
    poznate…Mna uz napada vsetko , od spomaleneho travenia, cez pasomnicu, po doznievanie stareho ochorenia(to uz je ale asi Tri Tyzdne)az po besnotu(co by ale asi prebehlo rychlesie a nemal by ju ani asi odkial dostat)
    som nesmierne nervozna a zufala::dakujem velmi pekne…
    #52384
    wendy1
    Člen
    Hlavne ockujte psa ked bude totalne v poriadku, pretoze mozete dopadnut ako my. Vakciny drzia aj dlhsie. Besnota drzi aj 2 roky, len u nas je povinne ockovat kazdy rok. Tamto tiez nevadi ak to bude neskor. Nestresujte hlavne si dajte psika do poriadku. Snad Vam pan doktor poradi. Odkial ste, ak by ste boli z Presova alebo blizkeho okolia tak za nim popripade skocte osobne ked sa s nim dohodnete.
    Viac hlav, viac rozumu.
    #52385
    cmuuk2
    Člen
    hlavne potrebujem radu lekara prepacte.ale dakujem kazdopadne….ja viem ze sa ma ockovat uplne zdravy…len uz absolutne neviem co mu moze byt po tych vysetrenaich co sme uz absolvovali..
Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.