musim sa pochvalit!! :)))

  • This topic has 8 hlasov and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59784
    Smallblot
    Člen
    My sa musíme tiež pochváliť!
    Predvčerom ako sme boli na večernej prechádzke, hovorím si, že je síce už tma, ale zase nechodí toľko áut, ani ľudí, tak že vyskúšam aj na ulici po dlhšej dobe, mu zase skúsiť dôverovať. Na moje počudovanie, polovicu prechádzky som ho mala na voľno, šiel buď pekne pri mne alebo kúsok odo mňa, keď sme prechádzali cez cestu, pekne počkal, kým mu nepovolím ísť, ak bol moc popredu, tak som len povedala zostaň a čakal kým ku nemu neprídem a zase nepovolím ísť a veľakrát sa mu nechce domov alebo proste keď vie, že je na voľno, tak pri dome začne utekať hore ulicou s brechotom na všetky mačky a šuštiace kríky, takže to bola skúška ohňom. No a povedala som domov a pekne si docupital sám bez nejakých prehováračiek alebo niečoho podobného krásne domov, ešte počkal, kým dáme dole vestu a sám si aj odcupital do kúpelky umyť labky. Teda nie, že by si ich umýval sám, tak dobre na tom až nie sme 😀 ale pekne čakal pred sprchovým kútom, že kde sa toľko flákam. 🙂 Taká som bola z neho vytešená, musel to isto vedieť, lebo s chvostom vrtel tak rýchlo, že som myslela, že vzlietne 🙂
    #59785
    heny
    Člen
    :))) som sa zasmiala..:)))
    GRATULUJEEEM to je super pokrok tesim sa s tebou !!! hadam sa aj ja niecoho takeho dozijem 🙂
    my dnes boli vonku vse bolo ok ,prechadzala som sa s pani ktora mala miesanceka o nieco vacsieho a pevnejsieho ako je rocky. ten rockyho doslova prevalcoval ked utekal a rocky mu skocil do cesty:( tak som sa zlakla, nevyzeralo to pekne. potom pred nami siel vlciak- majitel mu hadzal aport, rocky sa POMALY k nemu blizil. ja srdce v gatiach, mam trosku strach co sa tyka velkych havov nakolko rocky rad obtazuje, no predstavte si presli sme okolo bez toho aby rocky siel za nim !!! 🙂 juhuuuuu.
    rocky si uz tiez zvyka na umytie labiek a bruska. do vcera som ho nechala na voditku kym nebol v kupelni, dnes som skusila be, ako inokedy som povedala pockaj, labky umyjeme. fungovalo to :)a z vane uz vyskoci potom sam 🙂
    #59768
    Smallblot
    Člen
    Rony je tiež tak niekedy zmagorený, že keď vidí mlsku, tak začne rýchlo robiť piate cez deviate, len aby ju mal konečne v papuľke 🙂
    Geppy, Roňo zakaždým piští pod mlskami, tak mu poviem, že najprv hamiky granulky! A on sa postaví a ide žrať granule. 🙂 Keď dožerie, ide zase pod mlsky a piští ďalej. Ak náhodou nedojedol všetky, poviem mu zase hamiky granulky a ide ich dopapať. Mlsku dostáva až po zjedení všetkého. Aby vedel, že sa maškrtí až po normálnej večeri haha 🙂
    #59769
    geppy
    Člen
    hahahah zlaty :D….haminky granulky 😀
    #59770
    heny
    Člen
    MUSIME SA POCHVALIT 🙂
    priatel ma rano isiel cakat na zastavku- 4 min od domu. inak odkedy mame rockyho bol priatel s nim vonku asi 5 x 🙂 no ako sme sa blizili k sebe vidim ze rockyno je na volno bez voditka ! som myslela ze ma slak trafi- ja s nim po ulici na volno nechodim. inak bol veelmi zlaty, v ten isty den sme ho mali na volno pred pizezeriou kym sme cakali na papanicko, na druhej strane isiel psik, kebyze ho nepripnem uz by sa rozutekal 🙁 ale inak bol poslusny ale aj tak ostanem pri mojich zvykoch 🙂 na volno len obcas aj to rano o 5 tej ked je malo aut, az tak mu este neverim.
    #59786
    heny
    Člen
    a zabudla som , presli sme okolo 2 deti. jedno na malom bycikli, jedno bolo na kolobezke, a rocky nic :)) ziadny stekot, vrcanie ,no nic …. supeeeer
    #59787
    geppy
    Člen
    aj ja som sa dobre zasmiala baby :)…gratulujeeem vam….dobre sa citaju vase chvali…supeeeer som velmi rada 🙂
    #59788
    Smallblot
    Člen
    Dnes som to riskla na prechádzke znovu, síce nie hneď ako sme vyšli z domu, lebo vtedy je strašne rozjašený, že sa ide von, ale potom som ho mala pusteného celú prechádzku a v pohode. 🙂 Tak som zvedavá, koľko mu to vydrží xixi
    #59789
    jéj, smallblot, gratulujem a koľko máte mesiacov? My sme mali obdobie, kedy Engee behala len okolo nás, teraz by už neprišla, takže musí byť na vodítku celý čas :/ kým nestretneme staršieho psa, vtedy sa ho drží ako kliešť, hoci si ho nevšíma a dovolím si ju pustiť, lebo viem, že sa od nej nevzdiali, ale inak nepúšťam na voľno
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.