Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 181 až 195 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61213
    heny
    Člen
    Otazka – ked som mu vcera dala pipetu proti kliestom a blcham , kedy ho mozem okupat? Zajtra mozem ze?
    #61214
    katarina2
    Člen
    Teraz najlepšie ho okúp večer keď už vieš že von nepôjde aby neprechladol. Môj lenivec v poslednej dobe sa nevykaká večer ale v noci burcuje a ja ho vyháňam na dvor od rána každé 2 hodiny aj tak si to podrží až na noc, pravidelne okolo22,00 a ešte aj o polnoci sa vypýta.
    #61215
    Ja mám akurát tak gmail 🙂 to druhé nepoužívam 🙂 do školy potrebujem toľko prihlasovacích mien a hesiel, že ďalšie navyše je ako samovražda 😀 Skús ten youtube, ked budeš mať viacej času 🙂

    Daisy je tiež taká, vkuse pod dekou, vecami, vystačí si fakt s aj malým teplým kúskom látky… baby nemajú na výber a musia si vystačiť s pelechom a fleecovou dekou, ktorou ich zvyknem na večer prikryt alebo cez deň ked ich zastihnem oddychovať, inak im to dlho tak nvydrží a chodia po byte ako koníky s prehozom cez chrbát 😀

    Heny, ten Rockyno je fakt zlatý :))) Ja som sa teiž doobedu zasmiala na babách… vo väčšine Engee dobrdza do Gery, aby sa šli hrať, hryzie jej uši aj laby, a doteraz to bolo fakt bezvýsledné, no dneska ju vyburcovala do hry a začali sa naťahovať o také lanko 😀 bože, kebyže to môžete vidieť, ja som sa na nich musela len smiať 🙂

    #61216
    heny
    Člen
    Musim urobit take video kde ma neni vidno:-) pockam este kym nebudeme mat zvladnute hanbenie sa. Tento trik nam trva najdlhsie….no nepaci sa mu to ale nema na vyber.
    Ten google plus mam v telefone.

    Veronika vy si iste uzijete s babami vela zabavy …. 🙂 🙂 🙂
    uprimne, aj vam zavidim kedze nam to z druhym nevyslo. Teda by aj asi vyslo keby petra nebola taka aka je:(( no co uz ….

    Nasi idu naposledy von o 21vej -rockyho treba doslova zhodit z gauca aby siel,lenivec!!!:-) 🙂 potom idu az rano po 6tej
    Ja mam v takejto zime problem dostat rockyho o 11tej doobeda z postele:-) 🙂 ale ked je uz vonku tak sa rozhybe.
    Kebyze je nanom chodili by sme v zime von len asi 2x denne 🙂 🙂 🙂

    To by som mala tiez nakamerovat ::
    Predvcerom,petra sla s nimi vecer von, rocky samozrejme lenivec.
    Baby, drgala som donho ze chod von on nic. Potiahla som mu labu, on nic:-) 🙂 dala som ho do stoja, naspet si lahol:-) 🙂 priniesla som pulover ze ho oblecem, no mala som pocit ze obliekam plysaka 🙂 🙂 !!!! Ziadna reakcia, vsetky svaly uvolnene, ja som sa tak s mat’om nasmiala….. to stoji za videnie. 🙂 …tak ho lubim toho vychcanca:-) 🙂

    #61217
    Heny, my si počkáme 😉

    To je fakt, škoda, že ste doma dva tábory 🙂 my sme tu na jednej vlnovej dlžke a čo platí pre jednu, tak to platí aj pre druhú, možno to u vás tiež chýba… ale tak ked sa osamostatníte, tak si môžte vziať aj druhého 4-nohého, a urobiť to spôsobom, že by ste si vybraného psíka šli osobne pozrieť s Rockym či by si sadli, a tak 🙂

    Heny, aj u nás je to tak, idú pred 20tou, potom ešte okolo 21, alebo ked som dlhšie hore tak aj o 22tej 🙂 a ráno už ide priateľ, keď vstane, niekedy o 6tej, inokedy o 7mej, ale väčšinou sú do 8mej už vyvenčené 🙂 Najhoršie je to u nás až neskôr večer, keď už drichmú a ja ich musím ťahať z pelechov 😀 Engee sa rozhýbe najskôr, Gera kým sa nechá prehovoriť a potom kým sa poriadne ponaťahuje 😀 tá je strašná atlétka… Ráno sú už pekne napochodované, takže sa orientujeme podľa nich, Engee už behá po byte, keď chce ísť von 🙂

    Hahahahaa… u nás také nebýva 😀 Možno ešte u Daisinky, ale tak ona je max rozmaznaná a môže si vyberať, baby nesmú, keď sa zavelí, musia okamžite skákať 😀

    #61218
    heny
    Člen
    Ked sa odstahujeme neviem ci si zaobstaram druheho psika. Skor nie ako ano. Ja robim od poobedia 15tej, mato ma rozny pracovny cas… a robi vacsinou 12tky on napr so psami vobec nechodi von.
    skor si myslim ze budem musiet potom zohnat niekoho kto mi rockyna obcas vyvenci… ale ved uvidime ako sa vsetko vyvynie….:)

    #61219
    Heny, to až taký hrozný pracovný čas nie je, u nás je to skôr výnimka, keď sa jeden znás vráti domov z roboty/školy a hneď sa idú psy vyvenčiť, dovtedy pekne vydržia 🙂 Samozrejme, že je lepšie, ked je niekto so psom celý deň, alebo máme niekoho, kto by prišiel aspoň v polke toho času zobrať psíka von, ale v dnešnej dobe, keď človek poterbuje pracovať a ja sa musím prispôsobiť rozvrhu, tak je to nereálna predstava ostávať s havinami doma…
    #61220
    heny
    Člen
    Ako som pisala – uvidime , mato bol proti tomu aby sme zobrali adoptovanca , neverim tomu ze bude za 🙁
    Ved ja som bola prva ktora chcela 2heho psa,ale dan, naklady na veta su tu velmi drahe….:((
    Potom petra zacala ze zobrat psa z utulku……teraz ked som bola s nim s tymi usami som 36e platila. Za nic…… za to zemu vytrhal par chlpov a dal nejake kvapky…..

    V rakusku psa mat je drahy spas….

    #61221
    katarina2
    Člen
    To je pravda heny, drahé je to aj tu na naše pomery, takže aj to je dôvod prečo nemáme druhého psíka, ale najhlavnejšie je to, že som ešte tohoto beťára nezvládla tak zatiaľ nebude mať kamoša ale rozmýšľam chodiť s ním ale už len od jari do tej agility pre psíkov a uvidím ako sa bude správať s ostatnými…
    #61222
    heny
    Člen
    Drzim palce 🙂

    zabudla som vam napisat ::vsimla som si, ze rocky sa nerad hra s inymi psikmy. Dokonca v poslednej dobe ked nejaky psik ho vyzyva k hre, cvaka ponom zubami. Je nadalej priatelsky, neni agresivny, on ide za psikmy ale ako som pisala ked sa s nim chce iny hrat, nepaci sa mu to.
    Preco? Je on samostatna jednotka a nepotrebuje hry s cudzimy psikmi?

    Vera sme sli kus s jednou panou, ked sa psik k nemu priblizil cvakal ponom, inak si ho vobec nevsimal.

    Uz dospel? Volakedy takyto nebol…. nevidim v tom problem kedze agresivny neni, len to nechapem..

    #61223
    Veru, Heny, ako píše Katka, ani tu nie je mať psa najlacnejšie… najviac si prežije peňaženka, ked psovi niečo je, ako teraz Gera, už sme museli ísť aj na výter, a rontgen a kedže si Gera nechcela dať urobiť ten výter, musela sa dať uspať, na 2x!!! Takže zase sme tam enchali len peniaze, ked to napočítam, mohla som za to mať niečo užitočnejšie, lebo to neboli malé peniaze :/ Ale tak čo už, keď potrebovala tie vyšetrenia, ja len verím, že už tak skoro chorá enbude, lebo si zavesím slučku 😀

    Možno je to tým, že dospieva a možno len mal nejaký zlý zážitok… ktovie, ale tak asi by som naňho netlačila, že prečo, niekedy treba psa akceptovať takého aký je a nesnažiť sa ho zmeniť podľa svojich predstáv 🙂

    #61224
    katarina2
    Člen
    Áno heny psíky sa povahove menia, dospieva a to cvakanie zubami mohlo znamenať len daj pokoj alebo bol v strehu a dával znamenie tomu druhému, že moc si nedovoľuj…
    #60879
    Smallblot
    Člen
    Tie nové granule majú byť v novom balení a menšia gramáž, tieto majú nové balenie aj je ich v balení menej, tak som myslela, že to už sú nové… tak potom neviem. 🙁
    Wendy, čo sú “kriaky”? 🙂
    #60880
    wendy1
    Člen
    Kriaky su kriky, tak mi to lepsie pasovalo ako od krikov.:D
    #60881
    baby, čo znamená, keď už Engee začala na nás aj vrčať? Už sa mi to stalo druhý krát, začínam mať strach, že ak by som jej chcela nebodaj zobrať niečo, tak ma časom aj kusne…
    Bolo to pri tom, ked spala a my sme sa k nej priblížili, lebo bola strašne zlatá, že ju len pohladkáme a vtedy zavrčala a pozrela sa na nás varovne… napr. ale ked som jej teraz dala morčaciu paprču, tak som chcela nech to má na dva krát, lebo to ládovala odušu, tak som mala riadny strach jej vziať z papule, alebo ani nie vziať ale chytiť ju do ruky a prikázať jej pustiť, vraj si aj tým upevňujem postavenie… tak som teda len prikázala pusti to a vtedy zobrala, ked spadla na zem, lebo ona sa po tom zase naspäť chniape akoby som jej to už nemala nikdy vrátiť, hoci vždy ked zoberiem, tak ju učím, že jej to zase aj vrátim, hoci možno neskôr ale predsa
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 181 až 195 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.