Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60974
    wendy1
    Člen
    ja si myslim ze urcite bez kremu, oleja a pod., este som to zatial nemusela riesit, klop-klop-klop.
    POtom ale miesto vydezinfikovat.
    #60975
    geppy
    Člen
    Takze dnes sa musim pochvalit….prechadzka skoro cely cas bez voditka na hradzi,pekne chodza pri nas a ked odbehla,zastavila sa a pockala…..na moje ,,STOJ;POD SEM;SPOMAL,, 95 percent….som stastna :)….krasne zastane a stoji…to iste pod sem…pride v pohodicke na prve zavolanie….este nam moc nejde ,,v pravo,,(ja ju to ucim koli tejto hradzi,lebo tam chodi vela ludi na bicykloch) tak aby mi pekne chodila len na jednej strane…….dufam ze to nezarieknem!!!!!….ale som nanu fakt hrda….a nakoniec sa krasne vyblaznila v rieke 😀
    #60976
    Ok, Wendy 🙂

    Geppy, gratulujeme 🙂

    My sa musíme tiež pochváliť, od včerajšieho dňa je z mojej Engee psia žena 🙂 Prišlo prvé krvácanie :)))

    #60977
    heny
    Člen
    geppy gratulujem !!!!!! 🙂

    veronika super:) ja sucku sice nikdy nemala, teda len par mesiacov , ked som bola s byvalym, vtedy sme jej kupili tie nohavicky pre sucky. kupis aj ty ci ako je to u feniek? vylizuju sa? nemas nic od krvi ?

    #60978
    heny
    Člen
    odocim od temy , ale nechcem novu temu zakladat .
    co si myslite o tomto strihu pre YT ? pri konci je vysledok

    http://www.youtube.com/watch?v=WpnzJNGqTkA&feature=related

    ked ronny nebol u nas , petra stale otravovala, ze nie tak strihaj, je skaredy atd. matovi sa tento strih nepaci, mne velmi 🙂 samozrejme labky su na udrzbu narocne, koli cesaniu.
    ale chcela by som vediet vas nazor 🙂 dakujem

    #60979
    Heny, tiež sa už teším, zatiaľ je kľudná, akoby sa nič nedialo… chcela som kúpiť, ale príde mi to zbytočne vyhodený peniaz teraz 🙂 z bratových slipov som spravila pre ňu nohavičky a sadli jej super 😀 wendy mi písala, že jej nemám dovoliť vylizovať sa :/ tiež sa len učíme 🙂 zatiaľ len kvapká, nič silné, ale je v tom iba druhý deň 🙂 tak uvidíme neskôr ako to dopadne, mali sme susedku mopslíka v jej veku a tá sa hárala 20 dní! :/ rátam teda min. 2 týždne 🙂

    Mne sa ten strih páči, najviac tie predné labky 🙂

    #60980
    heny
    Člen
    z bratovych slipov ? super :)))
    preco sa nemozu fenky vylizovat ? ved to je normalne nie? aj v prirode…

    no uz som ho ostrihala dnes:) hlavicku a labky nie, ale uska som mu vyholila. taky bol dobrucky, neviem co sa mu stalo :))))

    #60981
    wendy1
    Člen
    Heny niektorym fenkam byva zle, Veronika tie nohavicky kazdy vecer preper a daj jej ciste, ja som jej nar. v noci nedavala, tak sa vtedy cistila, ale zle jej nebolo. Pokial jej nie je zle tak ju nechaj cistit sa. Wendy chodi a povylizuje aj miesta kde kvapla krv, ale nie vzdy. My mame tiez z bratovych slipov a tiez mi to pridu vyhodene lovky, lebo ide to ako spotrebny material. heny daj nove foto zo zostrihu.:D
    #60982
    Ja som to mala aj tak v pláne, hoci teraz ich má len sem-tam, ešte len kvapká, nič hrozné, utriem vreckovkou po cikaní, toť vše 🙂 ale na noc som ani neplánovala… rozmýšľam, že jej pretriem cikuľku večer nejakou čistou handričkou, aby sa jej nezapálila :))) Len trošku potrvá, kým si zvykne na to, že niečo na sebe nosí, nie že by jej to vadilo, ale len som jej ich nasadila, vybehla von a ocikala ich 🙂 kedže teraz má celodenný prístup do dvora… no doma to bude zase o niečom inom
    #60983
    katarina2
    Člen
    Pozrela som heny, je to pekné ale náročné – a nemyslím samotné strihanie ale aj že ten psík sa musí tak dlho držať… Neverím že sa nebál. Môj by sa asi tak pekne nedržal, nám to síce ale ani nehrozí, je krátkosrstý. Ale výsledok bol pekný – také malé levíča.
    #60984
    heny
    Člen
    nam potrva 2-3 mes kym mu vlasky narastu a bude aspon nejak tak vyzerat ako na videu. uz som zacala aj s cesanim. bol dobrucky, nehryzol hreben nic , co volakedy robil :)dokonca ked som mu ,,bradu,, cesala dal sam hlavicku na hor juhuu..musim denne 2x cesat aby sme sa vyhli dredom.
    wendy urobim zajtra par foto i ked nevyzera nejak extra zmeneny:) uska mu vyniknu v strapatej hlavicke.

    od temy :

    kocky chcem sa opytat na vas nazor:::

    veto vravel ze by nemal kaloricke papat.
    su dobre granule light?
    alebo radsej granule pre obezne psiky? –od RCaninu.

    #61253
    katarina2
    Člen
    Zlatý bol,..:)DDD
    #60985
    heny
    Člen
    takze rockymu sa zapacil aport !!! konkretne ta aport tasticka naplnena snackmi 🙂

    kocky uz viem preco rocky nechudne!! taka som nahnevana…..
    predvcerom Mato vravi.
    psy nedostali vecer jest lebo u babky vela jedli. ahaaa, tam je problem!! nezodpovedna petra ho nechava stale vykrmovat u babky a svokry !!!!!!!!!!!!!!
    lebo mi to neslo do hlavy ze ten pes zere tak malo a pribera !!!!!!!!!!!!!
    to nema s kastraciou nic spolocne.

    som sa rozhodla ze je konec. rocky bude ostavat doma a hotovo.
    mato s nou dnes pokeca o co ide– ja nie lebo panika sa iste urazi, a som si ista ze pekne bude chudnut ked ona ho nebude mame a babke brat.
    este mato ,ale vies aka je babka… vravim mne je to fuk !!! ked vidim ze ten pes je tlsty nebudem ho vykrmovat do kelu !!! aj stolicu ma divnu posledne dni !!!

    medzi nasim a susedskym cinziakom je travnik, vcera sme tam tiez boli, dobru pol hod sme aportovali 🙂 juhuuuu….
    ronny adoptovanec bol na voditku pripnuty lebo susedkine macky mu nedali pokoj,stale chcel za nimi. pre rockyna bol aport zaujimavejsi 🙂

    takze hor sa do chudnutia !! 🙂

    #61254
    wendy1
    Člen
    Kocky len narychlo Vam pisem,
    krasne sviatky Vam prajem.:D
    #60999
    wendy1
    Člen
    Heny ty si ozaj chuducka, az nezdravo.:( Kamoska je tiez taka chuda ako ty. Este mi povedz vysku a odpadnem.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 301 až 315 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.