Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 316 až 330 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60986
    wendy1
    Člen
    Super heny ze si nato prisla.:D Rocky by ti to urcite nerad vravel ze uz jedol.:D Urcite sa tvaril, ze nic nejedol, Wendy je taka ista, ked prideme od babky tak samozrejme caka ze dostane este jest a jej vravim, nie, nie, Wendusik, dnes si uz jedla.:D Priatel mi hovori ze chcel by yt mojim psom, ale nie co sa tyka krmenia.:D A ja som mu lem povedala, ze hned by mal liniu, keby to zalezalo odo mna.:D
    Vidis ze aj aportovanie sa mu paci.:D
    #61000
    heny
    Člen
    to mas pravdu, ruky mam teraz ako spartka… vysoka som neni- ca 162cm, ale pribrat musim. vykrmovat sa zacnem po svadbe . nieze saty neoblecem :))
    poslednu dobu takmer vobec nejem chleba, mala by som asi zacat,salamu som nevidela hadam 2 mesiace …mozno aj preto nejak nepriberam.
    u mna to je ,,problem,, ze dost rychlo mi telo spaluje.. doobeda sice doma vela nejem-len müsli ale v robote- kedze strava je zadara sa najem , ak je casu. ked neni tak jem aj na 2-3 krat. a hned to vlastne vybeham…

    rockymu som bola teraz kupit new snacky– zdrave , uplne bez cukru . dost drahe- 200gr stalo takmer 5e.
    mato kecal s petrou, ja chcela aby ho nebrala zo sebou mame a babke , no ale tak to dopadlo ze len bude ,,davat pozor,, aby ho nevykrmovali.a zrat mu budem davat ja. dnes som ho vazila ma 5,5kg!!! uvidim ci za mesiac schudne ak nie dam zakaz aby ho brala zo sebou .

    otazka :
    staci mu denne pol hodka behat za aportom plus 3x tyzdenne takmer 2 hod vychadzka??
    my to bohuzial casovo lepsie nevychadza:((

    #61241
    Katka, máš dobrý úmysel, ale vždy bez ohľad najprv na svoje zdravie, nemusíš sa venovať až toľko Beníkovi, ak by ťa to malo zdravotne zaťažovať, najlepšie by bolo, aby si mala v okolí niekoho mladšieho, možno študenta, ktorý by mal viacej času aj energie venovať sa Beníkovi a učiť ho pravidelne, mal by ho ako svojho adoptovaného psieho kamaráta 🙂 dnes je veľa detí, čo by chceli mať psíka, ale rodičia nedovolia, tak si myslím, že by to nebola zlá alternatíva :))))

    A čo sa týka tej návštevy, ked pôjdeme na jar s Engee k rodičom, ona by nemala podľa mňa problém s Beníkom, tak by sme sa potom mohli dohodnúť, ked budem mať cestu do LC, aby si videla Beníkové správanie bez ujmy na zdraví :)))

    #60987
    heny
    Člen
    🙂 mato mi vravi ze chce schudnut. vravim vynechaj chleba , nejedz pred spanim a pojde to same. vcera vecer mi vravi ze si da lekvarovu zemlu…no asi tolko 🙂 ja som robila test- 4 dni ziadne pecivo, sladkosti, len ryza, kura, zeleninka..atd, namiesto zemli müsli. 30dkg bolo dole:) ja nepotrebujem chudnut ale zaujimalo ma kolko schudnem obmedzenim peciva:) xi.

    k teme:)

    ja uz skusala velakrat aport. ked davame velku rundu hadzem mu drievka za nimi beha ale to je vsetko.
    toto ho zaujima lebo tasticka je plnena snackmi.samozrejme nedostane zakazdym snack, max 3-4kusky. musim kupit dietne snacky, alebo mu uvarim prsicka a tie dostane, to je zdrave nie ?
    vies, hrozne ma to sere( sorry za vyraz) ze petra vie ze musi schudnut a necha ho krmit. akoze zodpovednost z jej strany nulova. alebo mi to robi napriek.aj to je mozne. u nej je uz vsetko mozne.
    a uz aj adoptovanemu rebra necitit….
    nech si toho necha vykrmovat, mi to je fuk. ale nie rockyho. …

    #61001
    heny
    Člen
    tak kocky:

    9.8 mal rocky sam na vahe 5,5kg —
    somnou 5,3kg

    14.8 5,0kg
    somnou 4,9kg

    dobre nie ? ci velmi rychlo schudol ? neviem ktore hodnoty su doveryhodnejsie:) suseda vravela tiez ze vyzera lespie.
    papal ryzu, zelenina kura, potom tuniak s cestovinou, dnes dostane hovädzie so zeleninou a ryzou. dala som mu kusok suroveho, hned to zbastil :))

    #61242
    katarina2
    Člen
    Skúsiť to môžme, dúfam, že si neublížia, budeme ich pre istotu najskôr držať na vôdzke a potom sa uvidí. Ty už lepšie vieš či si ju môžeš aj na voľno pustiť, ja ešte tieto skúsenosti s mojím nemám, on je pustený na voľno len keď je sám v koterci.
    #60988
    geppy
    Člen
    Heny aj ja uz nejem asi dva tyzdne chleba a ani cestoviny…hahah premna je to tazke tu v Taliansku nejest ich :D….a citim sa omnoho lepsie…snazim sa jest zeleninku,ovocie,kuriatko a tak…a vecer len salatik…ale aj moj chlap strasne pribral a najlepsie ked mi oznami o pol noci ze je hladny….mam chut zabijat hahah…hruuuza

    No Heny vidis to,este ze si nato dosla z coho ti havkac pribera.Ja ked som bola na Slovensku a Geppy som nechala na par hodin z mamou…ta jej davala jest vsetko mozne,aj ked som jej to zakazala!!! (ale naco by MAMA pocuvala DCERU)…..a mne bolo divne ze Geppy nepapa granulky a ani ked som jej varila kuriatko z ryzou…moja mama do nej pchala vsetko mozne,potom sa mi priznala!!!

    #61002
    Heny, fešák je 🙂 nevyzerá mať veľkú nadváhu, podľa mňa by to mohlo byť už OK 🙂 Inak dobré fajnotky papá :))
    #61243
    katarina2
    Člen
    Dobrá rada síce s tým študentom, ale ja nikomu nedôverujem – bála by som sa o neho, predsa jeho zvyky len ja poznám. To by bol len krajný prípad, že by som sa dostala do nemocnice napríklad niekto by ho musel venčiť…
    #60989
    Baby, ja som tiež skúšala nejesť pečivo, nahradila som to cerealiami s mliekom a oveľa dlhšie som bola nasýtená ako ked som zjedla pečivo, to som bola do hodiny a pol zase hladná 🙂

    Inak môj frajer je tiež ako sa jemu za chce, vkuse by len jedol, ešte aj na večeru by jedol 2. krát obed plus pred spaním snorí v chladničke :/ lenže na ňom to ani nevidno! a fakt veľa je

    #61258
    katarina2
    Člen
    Práve som videla včera v správach ako sused zastrelil mačku na streche a vraj už ich takto zastrelil 5 a vraj sa zviera berie len ako “vec” a nie živý tvor takže dostane za to len napomenutie!!! To je absurdné!!! S TÝM BY SA MALO NIEČO ROBIŤ! To je neprípustné aby naši domáci miláčikovia, členovia rodiny boli brané len ako vec!!!
    #61003
    katarina2
    Člen
    heny krásny je, nepotrebuje viac schudnúť, len u psíka a hlavne takéhoto drobca aj 10dg je veľa,či pribrať či schudnúť , – no ale vidím je pekný zdravý.
    #61244
    Katka, ja verím, že by to stretnutie dopadlo veľmi dobre 🙂 Verím, že sa nám raz podarí, obaja sú mladí blázonkovia, by sa len vyhrali a Beník by sa potešil psiemu kamarátovi :)))
    #60990
    PS: teraz ked som bola v LC, som vždy musela za Engee snoriť, ked bol čas jedenia (raňajky, obed, večera), ona sa usadila v kuchyni kým každý nedojedol žobrala, nevedela som ju už ani odtrhnúť, vkuse lákať preč, hoci som zakázala, vkuse si našli nejakú zámienku dať jej, že vraj aspoň kúsoček, chúďatko hladné je :/ už sa mi aj stalo, že po príchode domov vykakala všetky paradajky, ktoré do nej brat natlačil… lebo ona vraj tak pekne kuká a vie tak pekne prosiť 🙂 Engee robí vždy debiliny pri stole, všetky triky, len aby niečo vyžobrala… kebyže žobre aspoň peniaze na námestí 😀 bolo by mi hej žiť 🙂
    #61259
    Katka, za to už dlhšie bojujú OZ-tká, aj útulky a ľudia, ktorí to zmeniť chcú, ale tam hore páni poslanci namiesto toho, aby riešili otázky, ktoré zaujímajú obyčajných ľudí riešia radšej to, kde čo ako by si ešte mohli ukradnúť do vrecka a myslia vo svoj prospech..
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 316 až 330 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.