Nase – vase pokroky :)

• This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 331 až 345 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    heny
    Člen
    dakujeme kocky. z boku ozaj vyzera byt stihlejsi, z vrchu ale nie. stale ma taky sirsi hrudnik. a rebra mu nenahmatam len tak. mesiac- dva budeme na varenej strave a uvidime.

vcera som mu hoväadzie uvarila s ryzou a rozmixovanou brokolicou a karfiolom.vraj vsetko zbastil 🙂 som rada ze neni taky priebercivy, zatial 🙂

boli sme v lidli nakupovat- mato vravi , zbehni pre salamu. ja namiesto salamy donesiem hovädzie mäso. mato ze super, na psa myslis a namna nie:)) xi..

katarina2
    Člen
    Iste, a dúfam že to ozaj dobre dopadne, mala by som z toho fakt dobrý pocit keby som videla ako to Beník zvládne. Jedna žena tu nedaleko na prechádzke aj chcela aby sa Beník hral s jej fenkou, ale ja som jej nedôverovala, zdalo sa mi že jej je to jedno ak by sa aj trhali, lebo som ju upozornila že Beník je jašo a že skočí po nej síce nie biť sa ale naháňať, lietať blázniť, lebo on je nevybláznený a jej fenka ak by sa zľakla, neviem ako by zareagovala a ona mi na to, že veď zuby majú obaja…, takže jej by to bolo jedno, keby sa aj pohrýzli…
    heny
    Člen
    veru, vela spravi chlebika vynechat 🙂 i ked taky jooo chlebik vo vajci by teraz nebol zly..:)))) xii.
    mato tiez vela pribral od kedy sme spolu– nasa dobra slovenska kuchyna:) teraz pred svadbou ani nesmie schudnut lebo by mu bol oblek velky:) a ja za zase nemozem pribrat i ked by mi to neuskodilo, ale mam korzetove saty takze musim si udrzat moje kilecka:)

ked som mala winieho , sme chodili kazdy mesiac na svk s byvalym, a byvaly od mamy mu stale nieco daval, ten pes mal kazdy mesiac zaludocne problemy:( stale zvracal ked sme tam boli . taktiez dohovaranie nepomahalo 🙁
    budem klamat ked napisem ze rocky odomna nikdy nic nedostal, ale s mierou!
    s babkami, a rodicmi to je hroza :)) myslia to dobre, ale chudaci nasi hafani…:)

katarina2
    Člen
    Asi by sme mali ísť aj mi do ulíc s transparentmi a vyvrieskať si práva pre naše zvieratká lebo oni si to nevedia. Aj dnes som videla v správach ako šli na odchyt túlavých psov a omylom strelili aj psíka čo náhodne vybehol z dvora – malé neškodné polročné šteňa:(
    Heny, nemôže byť ten hrudník mohutnejší, lebo už dospel? Psíky časom strácajú svoju štíhlosť, ked sa kosti dovyvíjajú..
    Ja som sa stretla s veľa psami, ktorí boli obťažovaní iným psom, či už mojou Engee alebo som to videla na cvičáku a nikdy to nebolo o tom, že tak teraz si ma obťažoval, ja ťa zato roztrhám… ten druhý pes spravil po tom nespratníkovi výpad, aj vrčal aj zuby ceril, ale neublížil, bol to len poriadne odstrašujúci signál, že už nespratník prekročil hranice a že tie zuby najbližšie použije 🙂 Ale fakt ten pes nikoho nepohrýzol, hoci vypadal zlovestne, a zase Engee nie je taká, ju ked už veľmi otravuje nejaký pes, že jej je to až nepríjemné, tak sa stiahne do seba, alebo sa príde k nám skryt, aby sme ju bránili, neubráni sa sama, ale zase pri Gere, pri ktorej sa už trochu musí prejaviť, tak strašne piští, aj cerí strašne zuby, ako besná, ale mne to príde ako, že sa cíti menejcenná a nechce sa tak cítiť, tak z posledného dáva najavo, že ona sa nevdzá (pretože Gera má navrch svojou fyzickou zdatnosťou) no pri iných je práveže poserko 🙂
    A minule si písala, že Beník sa s tebou hráva aj tak, že ti zvykne hryzkať ruky 🙂 Tak toto robí aj Engee, že hryzká labky aj chvos, uši, ale nie tak, že chce ublížiť, ale tak sa hráva so psíkmi, alebo sa naháňajú, alebo po sebe skáču 🙂
    wendy1
    Člen
    Heny dobre ze vravis o chlebe vo vajci, musim si to urobit.:D
    To teda je hroza.:D Moj otec minule Wendy isiel dat cokoladu a ja ze: Oci, Wendy neje a nemoze cokoladu, a cim viac kakaa obsahuje tym je nebezpecnejsia pre psy. A povedala som este, aj ked ma to trosku potom mrzelo, ze nehcem aby ju krmil cokoladou. Oco najprv pofrflal a potom jej povedal: Wendy nemozes, nedovoli. Tak ale myslim, ze keby som tam nebola tak by jej urcite dal.
    Moj sa tiez napchava, minule som urobila zmrzlinove pohare a on ked dojedol, ze ci mu neurobim este jeden! Ja som povedala ze nie ze to uz je obzerstvo a on nato ved je to iba zmrzlinka. No, ale neurobila som ja, tak mu urobila dcera. Teda dala mu pohar urobeny pre nu a ona si urobila svoj. 🙁 Potom na mna len zmurkol ze aj tak ma pohar odo mna.:D Nezabijete ho??? 😀
    nejest pecivo ozaj pomaha, v r. 2004-2005 som bola poriadne pribrata, nikdy som tolko kil nemala a sme sa stavili ze schudnem na 55 kg, obmedzila som najprv pitie tequily – nemyslite si ze som alebo som bola alkoholik, ale tak sme sa viac flakali po diskach, party s priatelom a pod., potom som obmedila pecivo, to islo prvych 7 kg dolu ale potom dalsie 2 kila isli velmi tazko dolu, tak som na to kaslala a ked som sa prestala vazit donekonecna tak som schudla na 54,5 kg. A to som schudla ovela skor dokedy bola uzavreta stavka.:D
    Odkedy mam Wendy tak sa nemusim obmedzovat, teraz mam 53, hoci stehniska mam stale.:D
    Katka, už boli ľudia v uliciach sa mi zdá že aj tento rok, ale tých, ktorí by to mali riešiť, to nezaujíma 🙂 ako píšem, zaujíma ich len to, čo sa ich týka a tí, ktorí chcú zmeny, tí nie sú vypočutí :/
    katarina2
    Člen
    Môj má tiež objemnejší hrudník a preto mu žiadne oblečenie nesedí, neviem mu cez hruď zapnúť už na zimu mu asi sama ušijem, ak sa mi to vôbec podarí – oblečenia vyzerám už teraz ale vždy majú len malé čísla:(
    Nela2011
    Člen
    heny, neviem veru ako sa to volá ..
    geppy
    Člen
    hahahahah….teraz sa smejem…lebo vcera dosiel moj priatel domov z rozopatymi nohavicami…a ja ze co sa stalo….vystrelil mu gombik,ked sedel v aute…a ja ze no vidis to!!hahah …ale neda si povedat….a potom hovori ze to je moja vina…ze odkedy sme spolu (2 roky) je uplne preztraty 😀
    Wendy ty ake cisla tu hadzes?? :D…no ja som oproti vam tusim uplne prasa…ty ked mas stehniska tak ja uz co mam potom….hahahahahahahah
    Inac super tema :DDDD
    heny
    Člen
    Ahojte ako prezivate vianocne sviatky?(alebo ste prezili)
    pisem do tejto temy lebo my sme maly pokrok urobili ale to neskor…:)

24teho sme boli u svokry, doobeda som chcela rockymu kupit kus masa, som mu ho chcela dat grilovane a zabalene do papieru, ale toooooolko vela ludi bolo pri kasach ze som to vzdala:( dostal tradicnu davku plus veeela snackov chii….

Dnes sme boli u matovej babky…. videla som babku ako im dala na zem tanier s tortou a slahackou!!!! :((( skoro ma natiahlo ….. nechcem ani vediet co vsetko som nevidela!! :))

No ale trosku ma ukludnilo to ze dnes boli psy najprv s petrou hodku vonku, a na obed som bola sama s rockym vyse hodku vonku…nas pokrok… aportovanie na jednicku s hviezdickou, asi mi chcel teraz na vianoce urobit radost, podarilo sa mu, pekny darcek to bol od neho:))
    Takze sme krasne aportikovali, tasticku si sam bral az domov a samozrejme sme sli bez voditka… 🙂

Ale cely den bol prilis pekny takze nieco vyviest musel…. ukradol petre snack z tasky….posielam ho na miesto, utiekol do jej izby(kebyze mam snack v ruke s nadsenim si ide na miesto), vyhnala som ho z izby, vyskocil na gauc… ked som ho konecne vystvala na jeho miesto, pozeral namna akoby som ho do krvi zbila:)))))
    Tak po minute a pol som ukazala ukazovakom smerom k nohe, uz aj pribehol, ale samozrejme sa nadalej tvaril ako najnestastnejsi pes na svete :))))) chiiiii…… ale to uz som si ho potom nevsimala,…

Ja od zajtra robim, od prveho mam 6dni volno, tesim sa na denne, dlhe, a zabavne prechadzky s rokuskom mokuskom:)

heny
    Člen
    veronika urcite ma inu postavu ako ked bol mladsi, viac ,,muznejsiu,, 🙂 este mu ale necitim dobre rebra. musim trosku pritlacit. ale chudne. schudol hadam odvsadial trosku, len ten hrudnik ide pomalsie, asi ako u nas brusko 🙂

katka ja sa chystam objednat rockymu oblecko, z Ba. pani sije na mieru, aj posle. ked som mala prveho psika som uz od nej oblednala, bola som velmi spokojna . chystam sa teraz niekedy lebo na zimu ma veela objednavok. ked chces mozem ti link poslat…?

katarina2
    Člen
    Veru máš pravdu Veronica ja viem že psíky takto ceria zúbky, aj to viem vypoznať kedy psík len zastrašuje a kedy je to naozaj, len neviem či to aj Beník vie, lebo sme to zatiaľ neskúšali, takže musíme sa naučiť kontaktovať sa s inými psíkami a teším sa keď nás navštívite a začneme sa to učiť. Ak budeš v Lučenci a nájdeš si na nás trochu času daj vedieť, mobil mávam so sebou ak idem aj na nákup, ak by som ho vonku v hluku aj nepočula nájdem si zmeškaný hovor ale na neznáme číslo nezvyknem odpovedať tak si vymeňme t.č. tu a ja si hneď k nemu poznačí, že si to Ty. Moje t.č. je: 0907157842
    wendy1
    Člen
    Chlapi sa stale vyhovoria na nas, ten moj mi povedal ze pri mne zosedivel. Jeho mama mi povedala ze nikdy nebol taky tuc.. Ako keby som ja zato mohla. Ked mu nedam sladkost ja tak si kupi sam aj 3x tolko. Ved nie je male dieta. Ale tak mamicky stale budu vidiet chybu v zene s ktorou zije, cest vynimkam.:D
    Ale geppy to urcite nie, ale keby si ma videla, tak by si pochopila ze je to tak, hoci kazdy hovori ze som chuda, ale nei je to tak, lebo nevidia pod teplaky a pod.:D
    To je ozaj dobra tema, o tej by sa dalo pisat hodiny a hodiny, len budem vediet ze tuto temu radsej pred nim neotvorim ak mu budem nieco ukazovat na havko.sk 😀
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 331 až 345 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.