Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 391 až 405 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61020
    heny
    Člen
    veronika neuvazuj nad takymi vecami , nemaluj certa na stenu …
    chvalabohu ziadne vaznejsie zranenia neschytali, ani len nezaknucali.
    ja som hned zakrocila..:)
    mozno utocnika potom rebra boleli ako som ho kopla ….
    #61021
    geppy
    Člen
    Baby musim sa pochvalit,aj ked som mala velkyyyyyy strach…hahahah…vcera som nechala Geppy hrat sa s 5-rocnym Pittbullom !!!!….mala som srdce az v krku,ale majitelka psa ma uistila ze je uplne kludny,chudatko…ako vydel Geppy tak zacal knucat…az mi ho bolo luto,lebo pani sa my postazovala,ze sa s nim nikdo nechce hrat,toboz priblizit sa k nemu (koli tomu ako vyzera a aka je rasa )ale aj tak…strach tam bol…a asi pred 4-dnami zase z velkou ale nadhernou Dogou…maly ste videt Geppy ako jej oci vyliezli,ked sa nadnou sklanala :)))…a minule sa nam podarilo zase spriatelit z argentiskou dogou….no to su plemena!!! ahahha
    #61024
    heny
    Člen
    kocky tesim sa s vami a gratulujem !! 🙂
    geppy super kamosov ste si nasli :))))
    mna by islo tiez porazit , keby sa rocky hral s pitbulom. nejak mi je to plemeno nesympaticke…. 🙁

    nela na aky povel si ho to naucila ? 🙂

    geppy ked spominas pitbulla, dnes sme boli v meste a pri jednom obchode stala skupinka mladych s pitbullom . jak sme sli kolo rocky sa ho z nejakeho neznameho dovodu tak zlakol ze az odskocil :))) neviem preco….:)

    rockymu som vcera vystrihavala vlasky medzi nostekom a ockami, takych dobrych 5 min som mu mavala noznickami pred ocami a nic. kludne sedel vobec sa nemykal.
    potom som ho cesala a zaspal pri tom :)) juhuu tak tesim ze sa da cesat.

    krasne videa som kuk na youtube. male babo tahalo huskymu jazyk a on nic:) alebo ine male babo tahalo tiez vacsiemu psikovi usi a hryzalo ho do nosa, babo si myslelo asi ze je to cumlik. to bolo take zlateee. uzasne ako su niektore psiky kludasi a ozaj si nechaju zo sebou vsetko robit 🙂

    #61025
    geppy
    Člen
    no to teda mame kamosov :))))….to by som aj ja jej rada strihala chlpy medzi ockami a na papulke….lenze sa mi to dari len obcas….ozaj teraz ma napadlo,ked strihate vasich havkacov na ksichte,strihate im aj fuzy a obocie (teda tie tvrde),lebo ja som pocula a aj som o tom vela citala,ze to by sa nemalo??? Ako ste na tom vy???
    #61026
    heny
    Člen
    ja som najprv skusala zo strojcekom ale neslo, moc je strojcek siroky, najblizsie skusim s Matovim 🙂 no co, raz sa matov strojcek vybil pocas strihania tak si pozical rockyho :)))
    hej geppy ked som strihavala hlavicku tak vsetko:)
    nevidim dovod preco by sa to nemalo, nesmelo …:)
    #61028
    geppy
    Člen
    ja naopak vsade kde citam pisu : nikdy nestrihajte fuzy psa na nufaku….zevraj su to hmatove fuzy,taktiez ako u macky….a pouzivaju ich na orientovanie sa,zevraj su velmi dolezite…tak preto sa pytam…hmmm??
    #61029
    heny
    Člen
    nela super …..:)

    geppy ja striham rockyho vyse roka a orientovat sa vie dobre 🙂
    ja tomu moc neverim . podla mna na orientovanie pouzivaju skor nos koli pachom ako fuzy:)

    #61030
    geppy
    Člen
    no neviem…zevraj je to dolezity zmyslovy organ,podobny dotyku nasich prstov,ze su dolezite hlavne v noci,ked sa premiestnuju a vnimaju umiestnenie objektov a ich postavenie (sila,teplota) a to vdaka vybraciam vo vzduchu….a vdaka nim aj vedia zistit ci sa blizi nejake nebezpecenstvo alebo prekazka, a moze sa tomu vyhnut bez toho aby to videl…a to, ze ked su daleko od domova vdaka tymto (senzorom) sa dokazu vratit…
    #61031
    Baby, nejako sme sa zhodli s tými pokrokmi 🙂
    My sme boli včera po dlhej dobe čo som to plánovala na cvičení jedného OZ vo ZV… zaujímavé to bolo 🙂 Toľko psov Engee okolo seba nemala… hotová z toho bola 🙂 psíky jej nosili loptičku alebo sa s ňou chceli naháňať a ona utekala domov 🙂 bojko… a takto zase ona deptá menšie psíky, lebo to boli psy ako boxery, kolie, dokonca pudlík 😀 malých sa nebála, tých ovoniavala, no ostatných sa bála 🙂 žiaden konflikt tam nebol, budeme chodiť častejšie 🙂 psíky tam boli naozaj krásne a inteligentné 🙂
    #61032
    heny
    Člen
    super 🙂 ja by som tiez rada sla na take miesto …

    my tu mame par ,,psich luk,,
    na jednej sme boli ale okrem nas a jedneho maleho yorka tam nebolo nikoho:( ostatne musim tiez navstivit… ale take cvicisko to by bolo daco…:)
    my tu mame niekde agility tam som sa tiez chcela ist pozriet…
    ktovie ako by rocky reagoval keby videl tolko havkacov pokope…. 🙂

    #61033
    katarina2
    Člen
    Mi tu v Lučenci máme výbeh pre psíkov v parku – bývalé detské ihrisko, bola som si to pozrieť sama najskôr, no neviem či by som sa odhodlala tam psíka pustiť bez vodítka ako to robia iný, bránka sa necháva otvorená aj popri plote som videla škáru cez ktorú by sa môj dostal von a psíky si tam behajú bez náhubkov, môj síce nehryzie ale viem ja či ten druhý niektorý nehryzie a pána má ďaleko?
    #61034
    Smallblot
    Člen
    Heny, trošku oneskorene, ale ten strih, čo si dala z toho youtubu bol celkom pekný, ja Roňovi nechávam tiež dlhšie labky, ale nie až tak moc. Ale mohla by som, tak či tak ich pravidelne češem, lebo pri venčení sa mu tam nalepí zakaždým zelina.
    Gumičku nenosí, ani nijakú sponku, priateľ vždy nadáva, že robím z neho babu 🙂 Takže ofinu aj hlavičku strihám na krátko. Rovnako ušká, končeky holím, nie žiletkou, ale normálne strojčekom na úplne kratučko, Rony má ušká padnuté, takže keď by tam mal ešte dlhé vlasy, ešte viac by mu ich zaťažilo.
    Zrovna teraz v sobotu som ho strihala, ale chýbajú mi stále tie prestrihávačky nožničky, večne ich zabudnem v tom zverimexe kúpiť, takže hlavne s tými labkami som nespokojná, tam musím na tom ešte zapracovať a to ma nenapadlo, že na youtube musí byť kopu videí ako ostrihať yorkiho, takže popozerám aj tam. 🙂
    #61035
    heny
    Člen
    katka ja sa by som sa spoliehala na to, ze na takom mieste su volne pohybujuce sa psy priatelske…to by asi ozaj nebol normalny clovek ktory by nechal utocneho psa na volno behat medzi ostatnymi nie ?

    smallblot vitaj spet:) hadam ta tu budeme vidiet castejsie :))
    moj prvy mal len spicky padnute, takze len tie mu strihavala kadernicka a krasne mu vynikli.
    ja ani za svet neviem labky pekne ostrihat 🙁 zakazdym ma nepekne schody, aj preto som sa rozhodla pre zmenu strihu.
    mne sa tak paci na YT ked ma dlhe vlasky na hlavicke , ale nie moc dlhe! o kusocek dlhsie ako ma tvoj drobec. ale vsetky v tej dlzke.
    roky je teraz velmi smiesny, ma ,,silt,, v predu :)) inak ostatne vlasky ma uz pekne dlhe.
    gumicky mame doma uz aj sponky ale ten silt ked mu vypnem ma sponku moc nizko a do gumicky je to kratke.takze este 3-4 tyzdne musim pockat 🙂
    uvidim ako to bude , ak si nezvykne na sponku budem mu ofinu strihat.

    inak Mato tiez stale: chudacik rocky vyzeras ako baba….
    vonku sa ma uz tiez pytali ci je to fenka 🙂

    ja mam tie noznicky, ale neviem ci su nekvalitne, zdaju sa mi troska nemotorne….:)

    #61036
    heny
    Člen
    cauteeee 🙂
    co je s vami kocky, nejak malo ste tu vsetky v poslednej dobe !!!! :(((

    nechcelo sa mi new temu zakladat , viete co mame nove ?

    rocky vrcal na petru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    mi bolo divne v poslednej dobe, ze sa na noc zatvara do svojej izby s adoptovancom.
    dnes mi Mato vlastne povedal preco. ona mi nic nevravela, asi sa bala pravdy ktoru by som jej povedala…
    rocky na nu vrcal v jej izbe- detaily bohuzial neviem , a zato ma zakaz.
    slecinka namiesto toho aby hladala pricinu, mu dala zakaz, to je logika ze ???? :))))

    cakala som ze sa to stane, ved obaja psy su nad nou nadradeny,
    ale uprimne, myslela som ze ako prvy zacne adoptovanec….podla mna ani to nepotrva dlho aj on na nu vybehne….ale potom bude cumet:)))
    ona si mysli ze obaja je bezhranicne miluju, pritom ten pes(obaja) s nou narabaju ako chcu…..

    #61037
    geppy
    Člen
    No predstav si!!!…vrcal nanu v jej izbe…vsak uvidime ako sa to vyhroti v najblizsej dobe…potom nam pis co noveho 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 391 až 405 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.