Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60824
    Smallblot
    Člen
    Rony zvláda povel zostaň. V poslednej dobe však nejak vo všetkom poľavil (aj z toho dôvodu, že som poľavila aj ja). A tento povel neovládal tým zmyslom, že som ho nechala v izbe a odišla som o poschodie nižšie v dome. Včera sme to začali cvičiť. Chvíľku to trvalo, ale potom to pochopil a podarilo sa mi niekoľkokrát zísť o poschodie nižšie, zatiaľ čo on v sede čakal v izbe bez pohybu. 🙂
    #60825
    Nela2011
    Člen
    my sa povel zostaň učíme už dosť dlho a keď Billie vidí, že mu miznem z dohľadu hneď ku mne beží, vrátim ho a učíme sa to stále dookola, no zatiaľ na diaľku nám to veľmi nejde, ale nevzdávame sa 😀
    62503907_1_1000x700_strizhka-sobak-professionalnyy-gruming-i-uhod-za-sobakoy-minsk.jpg
    #60826
    wendy1
    Člen
    Super, treba len precvicovat.:D
    #60827
    na diaľku ani nám nie, ale tiež už chápeme povel zostaň, najmä ked sa ide papať 🙂
    v kuchyni ju dám posadiť a poviem jej zostaň, odídem s miskou do izby a samozrejme chce ísť za mnou, tak ju zruším, že nie… a potom už zostane, ja sa chvíľu v izbe zabávam akože upratujem atd a potom ju zavolám po minúte-dve 🙂
    #60828
    Denny
    Člen
    My sme tiež už konečne zvládli poveľ zostaň. Hlavne keď sú u nás fenky (Tina a Nela) a chcem ich zaniesť k mojim rodičom, ale zároveň chcem, aby Denny zostal dnu, tak vždy mu poviem povel ZOSTAŇ! On zostane stáť a sadne si a už len zvolám Tiny, Nely poďte, oni idú von a on zostane sedieť a čaká po kým prídem :)))
    #60829
    Pri viacerých psoch je to asi väčšia makačka niečo také naučiť 🙂
    #60830
    hey, baby! zase sa máme čím pochváliť :)) včera na vychádzke Engee dokázala ísť pomalým krokom, samozrejme, ešte to nie je dotiahnuté na 100 %, pretože vždy po pár sec zase zrýchli, ale už mi nejde tak odtrhnúť ruku ako pred 3 týždňami cca… a čo sa týka druhých psíkov, som sa odhodlala dovoliť jej priblížiť sa k druhým psom, na to, že sa k nim vždy ťahá ako záprahový kôň, vždy ked sme už blízko psíka, tak spomalý, poprípade sa nechá očuchať, vôbec nevystrája, možno po oťukačke začne domrzať, ale závisí to od psíka, včera sme stretli takého po kolená vysokého niekoľkoročného psíka, asi už staršieho a riadne mala pred ním rešpekt, hoci vrtel chvostíkom, nechala sa mu očuchať, ona len stále kľudne 🙂 ako som písala aj k tomu niekoľkotýždňovému psíkovi pekne prišla, nie ako fúria, ale naozaj pekne, aj včera sme stretli 7r ratlíka a 7m yorka s jedným starým pánom (bohovský bol, lebo oboch mal na flexi vodítkach a každého osobitne v jednej ruke 😀 ako taký lyžiar vypadal) a tiež k nim prišla pekne, zdvorilo, pozdraviť a šli sme ďalej :))) tak ma to tešííííí……

    Na priehrade som ju aj pre vás natočila, len nie sú to žiadne extra videá, mám nový fon a bála som sa aby ho hned neporiešila, pretože vo vyrážaní telefonov z ruky má prax 😀 chcela som predovšetkým nahrať ako robí triky a ešte jednu vec, len na to potrebujem mať kľud doobedu, ked väčšina ľudí z činžáku je v robote, pretože jej stačí malé rozptýlenie a je po tom milom kúsku :/ sama sa vodí na vodítku 🙂 zložím jej ho do papule a ide s ním až k vchodu 😀 rozkošná je ako sa z toho teší…

    #60831
    geppy
    Člen
    No supeeeeeeer Veronika,tesime sa s tebou :)…..vidis to,ked ju nechas ocuchat psikom tak bude kludnejsia…aj Geppy takto vystrajala,skakala na kazdeho psa…ale teraz to uz nerobi….necha sa ocuchat a ideme dalej :)….alebo ked sa chce psik hrat,tak ich necham chvilku 🙂
    #60832
    tak ale to sa mi málokedy stalo, že enchali psíka pohrať, len včera jedna stara pani, ale tomu psovi sa nejako nechcelo, potom začal do nej vrčať, tak sme šli ďalej 🙂
    #60833
    wendy1
    Člen
    A kde sa da pozriet to video?:) Ja nemam FB.:(
    #60834
    ja by som nahrala videá aj inde, lenže som pozerala to rajce.cz a tam sa dajú len fotky, ak nemáte nejaké návrhy, tak to zatiaľ dávam na fb ako public… tak by to malo dať spustiť aj nezaregistrovaným, alebo neprihláseným 🙂
    #60835
    geppy
    Člen
    Veronika tak daj link na tvoj profil…aj ja by som si rada pozrela 🙂
    #60836
    jasné dám, len mi to tam ešte pridáva, robí to dosť dlho :/ tak ked to bude hotovo tak to sem hodím :))
    #60837
    môžte kuk fotky:
    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.464857526862728.124713.100000154538910&type=3

    a videá 🙂 to len tak pre zábavu ak sa nudíte :))) PS: moje komentáre si nevšímajte 😀
    http://www.facebook.com/video/?id=100000154538910
    tu by ste mali nájsť videá, niektoré ešte asi nespracovalo, kto bude chcieť, pošlem mailom 🙂

    #60838
    heny
    Člen
    veronika gratulujem a tesim sa s tebou 🙂
    s flexi voditkom sa aj rocky zvykne hrat 🙂 uchmatne konec a ideme 🙂
    vcera som sa smiala, rocky bol na prechadzke s ronnym rocky bol na volno , zobral ronnyho voditko- kratke a isli xiii zlate to bolo 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.