Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 451 až 465 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61296
    heny
    Člen
    Foto dnes robene
    dsc_0842.jpg
    #61292
    heny
    Člen
    Ked bude robit nieco co nema, stuchni ho do rebier-alebo slabin,ale hned!!! Mam to z telky a mne sa to velmi osvedcilo!!!

    nas new pokrok-ide kraaasne bez voditka pri nohe:) vcera sa sice rozbehol za oprotiiducim psikom,ale to bola moja vina-neskora reakcia.
    Zatial,, skusame,, na kratke vzdialenosti,ale ide mu to skvele!!! :))juhuuuu….

    #61129
    Heny 🙂 myslím si, že to nie je malý ale obrovský pokrok 🙂 je veľmi dôležité aby vedel pes, že cez cestu si musí dávať pozor, veľa psov si to neuvedomuje, preto je tak veľa prípadov, ked psíka auto zrazí :/ takže sa teším s vami 😉

    na dogfore mi baby, čo majú stafordky a pitbuly poradili dobrú vec, aby ked príde návšteva bola Gera chvíľu stredobodom pozornosti, lebo ona sa teší návšteve, ale ako si sadnú do obývačky, tak je zlá… tiež nám aj cvičitelka povedala, že po tom vystrájaní sme ju mali zavrieť do izby, aby pochopila, že spravila zle… ale tak neviem si to predstaviť takto, že by bola nonstop zavretá… verím, že najbližšie to bude lepšie, každým dňom počúva lepšie, už vie, kde má svoje miesto, takže teraz by sme to mali asi ľahšie, vtedy bola predsa len u nás len 2-3 dni

    Pes vie veľa vecí vycítiť, čo my ľudia nie, možno šla z toho vlčiaka nejaká zlá energia, dal nejaký signál, kvôli ktorému sa mal Rocky napozore… a to dievčatko 🙂 možno bude odteraz dobrý, možno potrebuje viacej pozitívnych zážitkov s deťmi 🙂

    Inak, tvoja rodina ako zobrala že ste si zobrali aj Ronyho? (ak si dobre pamätám meno 🙂 ), sú síce obaja malí, ale sú dvaja.. nikto nemal problém? Lebo naša rodina si myslí, že sme nenromálni 🙂 načo sú nám dva psy, že nebudeme nič iné robiť, iba lietať okolo psov a podobne… a že je to aj finančne náročné… ale ja o nich doma ani neviem :/ oni si nájdu svoje miesto, alebo sa hrajú, aj vonku robíme pokroky, ja to nevnímam ako ťarchu, skôr ma zaťažuje názor našej rodiny 🙁

    #61297
    heny
    Člen
    A este jedno foto z dneska…..

    Dufam trosku vidno ze schudol….

    dsc_0851.jpg
    #61293
    katarina2
    Člen
    No najskôr oni príde sem na letnú dovolenku a zároveň aj krštenie tu bude takže už od budúceho mesiaca si musí na vnučku zvykať a skúsim už tu chodiť von na prechádzku s ním pri kočíku lebo tu je už zvyknutý a potom pokračujeme tam v Belgicku.
    #61130
    heny
    Člen
    dakujem veronika 🙂
    zo zaciatku som ho davala na tych par metrov na voditko, potom som si myslela ze je to ,,zbytocne,, radsej ho naucit ist pomaly a pri nohe v tom kritickom useku. raz , to bolo davnejsie nereagoval na povel,som ho za chvost potiahla k nohe:)) zaknucal, nepacilo sa mu , ale odvtedy poslucha.xi.
    na piskot tiez super reaguje. zvykne sa pozabudnut. ked zere travu alebo cucha. ked som uz veelmi daleko od neho, raz zapisknem a doleti ako sarkan 🙂
    a dnes, ako sme prisli domov, isla som este raz dole do auta pre telefon. zobrala som aj rockyho , ze vyskusam nieco.
    pred domom mame taku malu branku-kebyze velmi chce vie ju podliezt.
    som mu povedala ostan, cakaj ! som zbehla do auta, krasne namna pockal ani sa z miesta nepohol len ma sledoval.

    vies co by som chcela vediet ??????

    stava sa, ako aj teraz ked mal cakat, alebo ked musi ist pri nohe a potom dostane povel volno, zacne namna akoby mrmlat,vrcat.
    je poslusny, po povele volno, alebo ked ho pochvalim zacne skakat pomne,vrci akoby si mrmlal v horsom pripade mi zacne topanku hryzt, skace po flexi voditku, a ked schmatne konec ho taha …
    musim mu povedat prestan a potom je zase normalny.
    preco to robi ????niekedy mi pripada ako psychopat :))))
    mne to pride tak ze musi ma potrestat za to ze musel ist pri nohe, alebo musel pockat…. chapes ma ako to myslim ? 🙂

    co sa tyka vlciaka, asi ozaj z neho citil nejaku nedobru energiu….

    som zvedava ako Gera zareaguje na dalsiu navstevu, daj vediet…

    adoptovanec sa vola ronny, dobre sa pamätas. ja stale pisem adoptovanec, aby ste si mena neplietli 🙂
    rockyno je moj , ronny patri petre. reakcie- ziadne , teda o nijakych neviem, mne nik nic nepovedal.
    co sa tyka financii, petra kupuje svojmu zrat, ja pre mojho varim.
    vybavu na zaciatku mu kupila ona.
    sampon a strojcek maju spolocny, co sa tyka strojceku to sa mne nepaci ale nic nenarobim.
    to co si mysli tvoja rodina si neber k srdcu ! je to tvoj zivot,teda vase zivoty, vase psy. vase financie a vas cas …. inych to zaujimat nemusi 🙂

    si pisala ze Engee sa upla na Geru. raz ked petra sla s ronnym k vetovi, rockyno knucal, ale ked my odideme odtialto ca za rok si myslim ze to rocky prezije:) i tak sa spolu takmer vobec nehraju….ani vonku.rocky bol a aj podla mna stale je ,,samostatna jednotka,, …::))

    #61318
    heny
    Člen
    A wendy,rocky je sivy:)))) hnedy je ked je uz velmi spinavy,ha-ha-ha……:)))
    #61294
    heny
    Člen
    Chcem vam ukazat foto starsie a foto teraz…..starsie foto nemam z boku len stale ako sedi:(tak dufam ze sa daju porovnat, ci schudol…:)

    foto volakedy

    dsc_0235.jpg
    #61298
    wendy1
    Člen
    Heny uz bude ako ty.:D Zlaty.:D
    Ale vyzera lepsie, vtedy mal trosku naviac.
    #61326
    wendy1
    Člen
    Preco si ho vykazala? AKoze Wendy spi v svojom pelechu a ani nejako netuzi spat pri mne, hoci na gauci si rada podrieme.:D
    #61131
    to je super 🙂 Engee niekedy vie, čo od nej chcem a čaká, inokedy je taká zvedavá, že musí sa za mnou tmoliť a znovu ju musím dať sadnúť… pri Gere je to kus horšie, už vie kde má miesto, ale je tvrdohlavá, zisťuje odkiaľ pokiaľ 🙂 zvykla žobrať v kuchyni, no nepáči sa mi to, lebo Engee je pekne na mieste a ona pri mne sedí a zíra či niečo nedostane… tak som si povedala že žiadne také, bud obe alebo ani jedna, tak som ju poslala do pelechu… lenže tá zrúdka sa zase dotmolila do kuchyni… tak opäť som ju poslala preč, znovu sa vrátila, tak som začala rozmýšľať, ako to spravím, aby rešpektovala, že má na tom jednom mieste ostatť, nie len sadnúť, ľahnúť a dovidenia. Zabrala na ňu jedna vec, a to, že ked už v tom pelechu leží, teda sa mi podriadí, tak jej ešte navyše ukážem, že ja som tu paňou a stojím nad ňou cca minútku 🙂 a už sa ani nepohne, ostane ležať a ja si môžem dalej variť 🙂
    Ked ja som hlúpa v tomto, dosť si beriem názory k srdcu, kedže tam raz ísť musíme, zase tam bude napätá atmosféra a vyhnúť sa téme druhý pes nedá :/

    Engee vkuse čaká pri dverách, ked sa s Gerou ideme vycikať von, ani keby ju šla opustiť :/ Engee sa Gerinej prítomnosti veľmi teší, všade za ňou dolieza, ňuchá tam kde Gera, ešte mi začala aj pekne papať granule, doteraz vymýšľala, a ked zbadala že Gere chutia, tak sa do nich pustila, odvtedy nemáme problém že ohrdne jedlom 🙂

    Kto je u vás doma skôr ten dominantnejší? 🙂

    #61319
    wendy1
    Člen
    Tak hadam to par dni vydrzis, ze bude mat hnedy krk, ak sa teda pre tento obojok rozhodnes. Alebo ked je mokry tak farbi, ale ja napr. jej ho davam dolu ked ide plavat, aby sa niekde nezamotala napr. o konar vo vode. Pripadne maju pipety aj z tejto firmy na prirodnej baze.
    Ozaj uz nechudnite, ak sa ti bude zdat ze chudne este tak mu pridaj este jedlo, kolko % vahy davas? Ze psie masiarstvo, u nas mozme snivat.:D
    Heny tycinkami necistim, iba ked jej chcem vziat po boku sajrajt, tam sa inac nedostanem v tych ulickach, ale nemyslim niekde dole ale na boku . Vytieram jej s vatovym tamponom.
    #61295
    heny
    Člen
    Starsie foto
    dsc_0244.jpg
    #61314
    wendy1
    Člen
    Heny este k tomu obojku, Wendy nema teraz nic, este aj ten na tej prirodnej baze som jej dala dole z krku kym sa to nezahoji, ale uz jej zacina rast srst. Akurat co ma stve, je to ze ma opat zanesene usi a nechcem opat do nej pchat kvapky co obsahuju prednisol a podobne svin…. Tak som jej ich vcera vycistila s octovou vodou, ta by mala zabit kvasinky. Dnes opat budem opakovat to iste. Nechapem. Moze to byt este podla mna z toho obojku, ze jej tie toxiny z obojku idu cez usi, cim sa cisti organizmus a samozrejme cez kozu, ale uz to skrabanie nie je take hrozne, sem tam. Tak ju v sobotu okupem a uvidime.
    #61327
    heny
    Člen
    Rocky spi od mala v posteli:(
    Ma pelech -dokonca 2!jeden v obyvaku,druhy v spalni-doteraz bol pod postelou schovany,,,

    Preco som ho vykazala? Lebo je to pes-je to zviera a v posteli nema co robit.postel patri vodcovi-a to som ja!
    Viac v sobotu 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 451 až 465 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.