Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #60839
    :)))) heny a to nie ty si písala raz dávno, že sa nejakí ľudia smiali, že rocky sa vodí sám na vodítku? 🙂
    #60840
    heny
    Člen
    hej uz som to pisala 🙂
    minule si bral voditko az domov, nechcel ho ani za svet pustit 🙂 zavesila som ho tak ako inokedy, kedze je 5 metr dlhe takmer az do obyvacky ho tahal. potom pustil , to bolo teda :))))) niekedy stvara take kusky ze az 🙂
    ako vcera ked zobral ronnyho na prechadzku. som sa sama seba pytala ako ho moze take nieco napadnuut ? 🙂
    #60841
    presne si to vystihla 😀 tiež sú momenty, ked rozmýšľam, že čo má toto znamenať? :)))

    inak natočila som Engee ako papá granule, teda už som to spomínala (asi), zvyknem jej ich napchať do 0,5l fľašky spolu s niekoľkými malými kúskami piškót, takto je schopná zožrať celý obsah 🙂 strašne ju to baví, snaží sa ich dostať vonku a odkedy som jej ukázala ako sa jej to zaručene podarí, rozmýšľam, že tá je asi pre žrádlo ochotná spraviť čokoľvek 😀

    #60842
    heny
    Člen
    🙂 zlate 🙂

    inak Ronnyho stolica je ok. nema ziadne parazity,cerviky, nic,vse je ok. takze ma alergiu na zradlo. 🙁 musime skusat co mu sedi a co nie… to potrva…

    #60843
    Nela2011
    Člen
    Baby, ja som dnes Billiemu kúpila mäsko v šťave, normálne pre psíkov, a on to nechce žrať, on ani šunku ani nič podobné, neviete prečo? Čo je vegetarián? :DD
    #60844
    Nela, ja som dnes stretla pána so psom Akita Inu, oni mu každý deň varia stravu, pretože granule im nechce žrať, ani za nič, poskúšali rôzne značky, kadečo, ale jediné čo im zožerie je varená straval… jednoducho to nechce žrať, tak ho nenúť 🙂 ak zje uverené kuracie mäsko alebo iné druhy, tak vegetarián nie je, len konkrétne konzerva mu nešmakuje 🙂
    #60845
    geppy
    Člen
    Vegetarian :D…no ja som zas taka,ze ked Geppy nieco nechce zjest,tak ma smolu,bude hladovat…
    #60846
    geppy
    Člen
    Ozaj zabudla som sa pochvalit…dnes som zacala z ucenim cviku ,,dones papuce,,….super,dnes sme to opakovali 3-krat….hned na prvy pochopila co od nej chcem….a aka je zlata ked ich donesie,najprv jednu-bez problemu…a ta druha sa jej uz moc nechce,ale nakoniec donesie…..totizto,tento cvik je dolezity aby sa naucila,nakolko moj priatel !!! nikdy nevie kde nechal papuce!!!! :DDDDDDD
    #60847
    geppy supeeeeeer 😀 to je fakt nielen zábavný a vtipný cvik, no v tvojom prípade aj užitočný 😀 kebyže sa mojej chce nosiť veci :/ niekedy na mňa len tak nemo pozerá a skučí, tak jej vravím dones hračku atd no ona nič :/ zohne sa, vezme na sec hračku do pusy a dalej na mňa pozerá 🙂 niekedy už fakt neviem čo chce…
    #60848
    Smallblot
    Člen
    Jééj Veronika, ty vravíš aká je vonku niekedy nepodarená a mne sa z tých videí zdala úplne fajnová, že vycvičený havko 🙂 To keby vidíš nášho Ronyho a to má 3 roky… ani sa nechytá. 🙁 Minule som ho dala zase na voľno, po veľmi dlhej dobe som mala problém, aby mi zastal. A to sme ešte pred nedávnom ovládali fakt že dokonale. 🙁
    #60849
    smallblot, ale to sme boli na veľkom priestranstve a psíkom sa vyhýbame 🙂 utekám a ona za mnou, no dneska sa mi ju nepodarilo odlákať od jedného psa, zase ma chytali šoky, zamerala sa naňho a už nepomáhalo ani volanie, dala beh k nemu… :/ to si viete predstaviť výraz v mojej tvári, našťastie to bolo v pohode, nakoniec sme s ujom pokecali hodinu a havovia sa pekne zahrali, bola úžasná 🙂
    #60850
    Nela2011
    Člen
    Veronika nenútim ho, to určite nie, len ma zaujímalo, čím to môže byť, sme sa s ocinom čudovali, že iný psík by to mal hneď zbaštené a už by len misku vylizoval, no ani sa toho nedotkol, bola som s ním večer vonku skoro 2 hodiny, boli sme na dlhej prechádzke a skúsila som mu to dať aj keď sme prišli domov a nechcel to, tak to išlo do koša a dala som mu granulky a tie pekne spapal a išiel spinkať 🙂
    geppy to je super nápad, ja som povedala, že v budúcnosti naučím Billieho doniesť pivo, len škoda, že máme vysoko chladničku :DD
    #60851
    geppy
    Člen
    hahahahah…..moj priatel chce aby som ju naucila doniest ovladac….hahahah
    #60852
    heny
    Člen
    ja som tak ucila rockyho stiahnut ponozky z noh . ale potom som to nechala tak…. rocky zvykne doniest topanku do obyvacky, ale mne sa zda ze naznacuje ze chce ist von..

    smallblot a nepomoze ti ked sa ty rozbehnes do opacneho smeru ?
    my sme tak trenovali (preventivne aj trenujeme) povel stop, ked je na voditku zavelim stop! a potiahnem voditkom aby zastal. casom sa to nacil, aj ked je bez voditka zastane pekne…

    my mame maly pokrok s ronnym. boli sme na na vychadzke a nechali sme ronnyho na volno , ale len na par minut 🙂 neutiekol 🙂

    petra mi vravela ze ked bola s ronnym u veta zobrala aj rockyho aby nebol sam doma. rocky moj poserko sa od strachu vykakal u veta i ked mu nic nerobil :)a par metrov pre vetom zastal a nechcel ist petra ho musela tahat . vcera ked sme sli von spolu sme isli tym smerom k vetovi. boli sme zvedave ako bude rocky reagovat. no nic, ten certik zastal pred vetom este aj chvostikom vrtel 🙂 alebo chcel byt navelko kedze som aj ja s nim bola, alebo mu doslo ze jemu veto nic robit nebude :)))

    #60853
    katarina2
    Člen
    Tak aj Beník je asi vegetarián, lebo ja som, takže jemu všetko chutí odo mňa.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.