Nechce žrať mäso ani nič iné :(

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Veterinárna poradňa Nechce žrať mäso ani nič iné :(

  • This topic has 2 hlasy and 3 odpovede.
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #48605
    MajaBenny
    Člen
    Dobrý deň!
    Chcem sa Vás opýtať prečo môj psík nechce nič žrať iba suché rohlíky. Kúpime mu konzervu, dáme mu ju, ale on ju iba oňuchá a pôjde preč. Odložíme ju že možno neskôr ju zožere, ale on ju ani potom nechce zožrať. On jedine čo zožere sú čerstvé suché rohlíky. Ja mu ich veľmi nechcem dávať pretože sú ťažké na žalúdok.
    Čo mám robiť? Prosím napíšte mi Váš názor. Dik 🙂
    #60678
    MajaBenny
    Člen
    Chcem ešte doplniť že, ani granulky nežere. Mohli by ste mi poradiť aké sú najlepšie pre Westíka?
    #60679
    wendy1
    Člen
    Aky je stary? A cim bol doteraz krmeny? Tie vyrazky mu nemohli sposobit aj tie rozky, predsalen to nie je vhodne pre psov, obsahuje to vela cukrov aj tukov. Naj granulky pre westika neexistuju, skus nejake kvalitne granule, kup kilo na skusku alebo testery Ti daju v obchode a tak zistis co Ti bude jest a potom sa uz riad podla stolice, lesku a kvality srsti, celkoveho vzhladu. Mozu byt dva westiky a jednemu sadne to a druhemu zase nieco ine.
    #60680
    MajaBenny
    Člen
    Benny má 4 roky bude mať 5. Bol krmený rožkami aj granulkami keď ich ešte vtedy chcel žrať, niekedy zožral aj konzervu. 🙂 Skúšam všelijaké hranulky a teraz som zistila ktoré mu asi chutia pretože ich sám od seba začal žrať, tak dúfam že, to bude tak aj pokračovať.
    img_1777.jpg
Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.