Nechcú mi dovoliť psíka :/

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Chcem psíka Nechcú mi dovoliť psíka :/

  • This topic has 8 hlasov and 71 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 72 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64555
    sabca033
    Člen
    Absolútne súhlasím s Madlen lebo vážne, uvedomte si že ja nechcem do bytu nejakého Bernardína alebočo čo potrebuje veľké vychádyky a veľa výbehu .. a ešte niečo, ja som nemyslela normálne plienky čo používajú fenky pri háraní :DDDD ja som myslela také ako keby ôôpodložky” dáva sa to na zem a tam psík vykoná potrebu vo veku šteniatka .. je to podla mňa ve%ľmi užitočné ak nechcete mať vyduté podlahy 😀 (urobené močením)
    #64595
    wiktorja
    Člen
    tak s tímhle pně souhlasím…
    #64572
    wendy1
    Člen
    A este jeden bonus, vcera poobede isiel jeden pan odvedla so svojim maltezakom, s ktorym sa Wendy x krat stretla. Nikdy ziaden problem a uz vobec nie zo strany Wendy, lebo maltezakov miluje. Otocil sa, zbadal nas, pridal do kroku, opat sa otocil, rychlo si ho zapol a co najskor presiel na druhu stranu. Ja som medzitym tak hlasnejsie Wendy povedala, Wendulka, viem ze si dnes neobedovala, ale co si das, maltezaka na cibulke alebo YT ( prepac Heny ) na pomaranci? 😀
    #64556
    zita
    Člen
    Madlen, tu na tomto fóre su vacsinou majitelia psov. Kazdy, ktory tu dal svpj nazor ma psa, niektori nie prveho a tak napisat, ze sa nevyzname je trosku odvaha. Vsetci co sem chodime riesine nie jeden psi problem a radime si navzajom. Su tu majitelia YT aj retiverov a psov vsetkych velkosti medzi nimi.
    Sme tu aj starsi co sme si odzili svoje a nasimi rukami preslo viac psov aj mladi ludia, ktori maju prvych psov.
    Pouzit termin “blbost” na nase nazory (ktore boli do posledneho pismena myslene ako dobre mienene rady pre Sabcu) je povazlive a ani Tvoj vek tuto netolerenciu k nazrom inych ludi neospravedlnuje.
    Nemozem si pomoct, ale strasne ma Tvoj prispevok vytocil. Nehnevaj sa ale zamysli sa ci je vsetko v poriadku ked koncis vetou “tak toto je odomňa všetko, myslím že mám vo všetkom pravdu keďže mám psíka a všetko je v poriadku 🙂 ..”
    Asi budes majitelkou patentu na rozum a si etalonom dokonalosti. Dufam, ze toho svojho havina milujes aspon zpolovice tak ako seba.
    #64573
    wendy1
    Člen
    A teraz pozrite odkial je Madlen z Piestan, a odkial je Sabca, z Piestan.:D Tak je to uz iste na 100%, lebo zazrakom sa tu objavila slecna Madlen z Piestan po prispevku Sabci, ked sme jej chceli pomoct a poradit. Nechapem ludi co ziadaju o pomoc, a ked im niekto poradi a este starsi a skusenejsi, tak stale budu chciet pocut to svoje a silou mocou to presadit, ach ta puberta.
    #64574
    heny
    Člen
    Hehe dobre wendy:)
    Co sa tyka rockaca-YT na pomarancoch nemusis sa ospravedlnovat:) viem ze moj patri do skupiny normalny pes takze je to v poho:)) ale pobavila si:)

    No kamosky sa dali do kopy, co ine sa dalo od nich cakat….neviem co tym chceli dosiahnut…

    #64575
    heny
    Člen
    Zabudla som na ten prvy prispevok reagovat…..

    My zvykneme chodit domov z vychadzky bez voditka….nedaleko od nas maju tiez macky, minule sa mi tak rockac rozbehol zanou,som vykrikla nie!! Ale poriadne nahlas a hned brzdu nahodil-chvalabohu:))macke by nic neurobil, ale ona bola pri autach, pri ceste…..

    S tymi malymi psikmi mas pravdu,to radsej kupim morca:))))
    Rocky nie je ziaden drobec, ale uz sa napr stalo ze zle zoskocil odniekial a bum papulou o zem…:(
    Alebo sa stalo ze si buchol hlavu o stol v obyvacke,to sa stale zlaknem aby si neublizil…

    #64539
    sabca033
    Člen
    Ako jej to mám vysvetliť? ona mi povie že pes patrí do domu nie do bytu … čo mám podľa teba presne povedať?
    #64540
    wendy1
    Člen
    najlepsie bude ak jej das precitat aspon cast knihy, alebo ju presvedcis aby sa isla s tebou pozriet na vystavu psov a tam pred mamkou oslovis chovatelov so svojimi otazkami 😀
    #64541
    sabca033
    Člen
    No tak na výstavu so mnou zrejme nepojde 😀 a max. si prečíta tú knihu čo tiež pochybujem 😀 … ale už dlhdšiu dobu mám iný náapad: že by som napísala na papier všetko ,,čo mám na srdci” a aj ohladne tej rasy čo to všetko potrebuje a tak proste všetko .. a položila by som tom rodičom pred spálňu a prv než pojdu spa´t si to prečítajú 😀 a ja s abudem tváriť že už spím :DDD .. či to nie? .. lebo inak ma nevypočujú , vždy mi začnú skákať do reči alebo neodpovedajú -_______-
    #64557
    sabca033
    Člen
    Dobre nemusíme tu teraz rozoberať detaily 😀 chcela som sa poinformovať ale stále mi nikto nedal odpoveď na otázku : pes či fenka? alebo ako sa mám spýtať mami na psa , ako ju prehovoriť, alebo ako začať tú tému -_- 😀
    #64558
    zita
    Člen
    Fenka pokial nie je sterilizovana s inymi hara 2 krat do roka. To zmamena zaistit aby nespinila po byte a strazit aby nedoslo k nezelanemu nakrytiu. Fenky zvyknu byt pritulnesie a nekonfliktne.
    Pes zas pokial nie je sterizovany moze mat tulave nohy ked sa zacnu fenky harat, moze sa spravat teritorine a znackovat si vsetko, teda aj nabytok v byte.
    Ak sa rozhodnes pre sterizaciu ci fenky ci psa tieto problemy sa zvyknu vyriesit len potom treba strazit krmenie lebo sa stava, ze sterilizovanym psom zacne prenesmierne chutit a zacnu priberat.
    My sme mali 2 fenky a aj 2 psov. Nepoviem co je lepsie, kazde ma svoje pre a proti.
    #64559
    sabca033
    Člen
    ďakujem za odpoveď 🙂 len sa chcem spýtať že, no je veľa takých prípadov u mňa 😀 prišla som ku kamarátke ktorá mala psa a on sa mi vrhol na nohu a … 😀 bolo to dosť nepríjemné 😀 a kamarátka mi hovorila že to robia aj fenky 😀 to sa dá aj nejako odnaučiť aby to enrobili? lebo je to také divné podľa mňa 😀
    #64560
    heny
    Člen
    Zita,ked som si ten mudry prispevok citala ja, som bola nastastie v praci a nevedela som odpisat. Nastastie….
    Suhlasim plne s tvojou odpovedou
    Vies to je tak ked si 15rocna pubertiacka mysli ze je najmudrejsia na svete a kazdy iny sa myli.
    #64576
    sabca033
    Člen
    Konečne sa môžem vyjadriť,nakoľko som bola 3 dni vo Viedni a vidím že sa to tu nejako rozbehlo o tých pubetiakoch ;D … Takže po 1. áno je Madlenka moja kamoška a čo je natom že sa aj ona vyjadrila ? a viec podporila môj názor? však aj vy sa tu podporujete a nevidela som tu jeden komentár kde by jedna zbás povedala na tú druhú nejakého krivého slova resp. že by nesúhlasila sňou .. po 2. prečo nás súdite keď nás ani nepoznáte? hovoríte nám že máme radi sami seba a ja neviem čo, to ako, to som nepochopila a ni nikdy nepochopím že ľudia súdia už aj na internete, pritom toho šloveka v živote nevideli, nerozprávali sa sním O.o po 3. ako dobre viem, mali sme tu riešiť psíkov , a nie ako sa pubertiaci správajú .. a ako ste aj napísali že ste sa pobavili na Madlenkinom komente tak prajem príjemnú zábavu -_-
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 72 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.