Nemecký ovčiak

  • This topic has 12 hlasov and 21 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #46685
    gulka6
    Člen
    Dobrý den chcel by som vás poprosiť o nejake prislušne meno pre čierneho nemeckého ovčiaka…dakujem
    #49969
    vlčiak
    Člen
    ja tiež mam suku nemeckeho ovčiaka a bola sa Džessy…
    #49963
    havko.sk
    Člen
    Ja som mala tiez cierneho NO a volal sa Blacky 🙂
    #49967
    matiastrusina
    Účastník (Participant)
    Letela tam Lajka ale aj Belka a Strelka.Meno pre vlčiaka môže byť REX(o) alebo BLACK.
    #49965
    ivetka
    Člen
    ja mam bieleho westika dievcatko dala som jej meno Belka .Ved aj belka bola biela co letela do vesmiru.
    #49964
    zuz
    Člen
    Nero 🙂
    #49966
    zuz
    Člen
    Do vesmíru letela Lajka, pokiaľ viem.
    steniatka-civava.jpg
    #49968
    Ja som svojich pomenovala skor ako k nam prisli :DDD Kloe a Kelvin 😀
    #49960
    Scylla
    Člen
    Když pejska neznáme, jak ho máme pojmenovat? Dej mu takové jméno, které se hodí k jeho vzhledu, postavě, povaze, chování. Já mám bělouška, kterému jsem dala jméno Smajlík.
    #49970
    wendy1
    Člen
    My mame na luke NO a vola sa tiez Jessy, ale inac sa pise, no v podstate rovnako sa to vyslovuje.:-) Potom mame na luke NO vola sa Azor, druhy je Lucky.
    #49971
    vlčiak
    Člen
    ano, piše sa Jessy,a kde to mate tie psy na luke?????
    #49972
    wendy1
    Člen
    Na luke kde chodime vencit. Tak som to myslela, ze tam stretavame inych majitelov so psikmi. Napr. aj NO.
    #49973
    vlčiak
    Člen
    aha už som to pochopil!!a neviete chcel by som kupit mojej jessynke obojok retiezkovy sice ma len 10 mesiacov a myslim si že este zmohutnie ….neviete aku dlhu tu retiezku mam kupit (obvod):)
    #49961
    Barca
    Člen
    Ja si myslím že psikovy musime dat take meno,ktore sa mu najviac hodí a bude mu pasovat
    skuste sa pozriet tu!

    http://www.psykovia.estranky.cz/clanky/mena-pre-psov/mena-psov

    #49974
    wendy1
    Člen
    Retiazkovy alebo skrtiaci? Myslim ze Vam poradia v chovatelskych potrebach. Kludne ju vezmite so sebou, aby to vyskusala. Ja som skor za klasicke kozene obojky. Mozno budete musiet obetovat 2 x peniaze, kedze je este vo vyvine a mozno nie, len dajte pozor aby jej neskor ten obojok nebol maly.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.