Neviem čo mu mam dať

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Plemená Neviem čo mu mam dať

  • This topic has 4 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #49079
    Natal 123
    Člen
    Dobrí deň chcela by som sa opýtať čo mam dať 1 mesačnemu Labradorovi dat jesť pozerala som sa všade ale nikde som to nenašla a pýtala som sa aj v obchode zo zvieratami a nevedeli my povedať ,….Ak by niekto vedel prosím poradte my Ďakujem 🙂
    #65230
    heny
    Člen
    Granule alebo konzervu pre vacsie plemena nie??samozrejme kvalitne kedze vacsie plemena rastu rychlo
    Alebo nastuduj nieco o Barfe a barfuj….
    Zaujimave mas psa a nevies co mu dat zrat???
    Na nete je plno ponuk,i v zvieracich obchodoch treba si len obaly precitat!!!!
    #65231
    katarina2
    Člen
    Mohla si sa spýtať odkiaľ máš psa čo jedol zatiaľ a potom oni isto vedia aj čo by mal jesť neskôr. Ešte je šteňa tak šteňacie žrádlo, majú špec. aj pre labradorov. Poradia aj v chovprodukte.
    #65232
    wendy1
    Člen
    Na tvojom mieste by som oslovila nejaku chovatelku labradorov co ma CHS. Urcite ti niekto poradi. Skus napisat na labradorzchoce.eu Mam labradorku ale neviem co by som dala takej maličkej. Moja chovatelka viem ze davala masko, zeleninu, cestoviny, ryzu, granulky pre tie najmensie steniatka co sa tyka veku. Mozes aj vajicka, … Držím prsty. Granulky ale zalievala do určitého veku, napr. nesolenym vyvarom. Napr. tieto: http://www.mojmilacik.sk/royal-canin-maxi-starter-and-baby-dog
    A masko viem ze chovatelka mixovala, robila im skor take kasicky. A co sa stalo? Mamina nema mlieko? Lebo este aj mlieko by mali jej pit, toto ma byt ako dokrmovanie. Mate iba jedno steniatko? Steniatka labradora by mali priberat tak 1 kg tyzdenne.
    Skus precitat napr. tu: http://www.mojretriver.estranky.sk/clanky/krmenie_-steniat_mladych-psov____-.html
    #65233
    heny
    Člen
    Sa ospravedlnujem za moju reakciu, nejak som si nevsimla ze ma len 4 tyzdne..:(

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.