Northern Inuit vs. Ceskoslovensky ovciak

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Plemená Northern Inuit vs. Ceskoslovensky ovciak

  • This topic has 1 hlas and 0 odpovedí.
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Autor
    Príspevky
  • #48939
    kolet
    Člen
    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať niečo ohľadne psíkov.. Chystám sa sťahovať o pár mesiacov do domu a chcela by som psa teda rada by som vedela niečo o československých vlčiakoch..(: chcela by som vedieť, či nie sú veľmi bojazlivé, alebo naopak veľmi prítulné, potrebujem psíka, ktorí trošku zašteká, postraší (nepotrebujem zabijaka), ale aspoň niečo na vedomie ľuďom, že na tento priestor nemajú vstupovať.. rada by som vedela, ako je to s cvičením, či treba na neho skúseného kynológa alebo aj niekoho kto mal síce psíkov predtým (nem. ovčiak a brazílska fila), ale necvičil ich.. taktiež by som rada vedela či sú veľmi tvrdohlavé alebo nie..
    a nakoniec by som sa rada opýtala či vám hovorí niečo rasa northern inuit https://www.google.sk/search?q=northern+inuit&rlz=1C1CHMO_skCH481CH481&aq=f&um=1&ie=UTF-8&hl=sk&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=QPp2Ub_zNIry4QTG-IC4Cw&biw=1600&bih=732&sei=TPp2UayuPOqs4ATcsIGQCA , pretože našla som rozne anglické a americké stránky, ale na slovensku neviem, či takéto psy sú, poprípade niekde v okolí.. popripade zvazujem aj saarloos wolfdog.. ak by ste mi vedeli pomocť a odpísať na tieto otázky, bola by som vďačná.. ďakujem.. Kolet..
    north.jpg
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.