ochrunutie

  • This topic has 4 hlasy and 22 odpovedí.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #57480
    murko
    Člen
    aj ja mam zleho, zajtra idem skusit jednu veterinarku co mi poradila znama…nebudem sa pozreta ako sa trapi :/
    #57481
    heny
    Člen
    ..prepacte ze sa miesam do temy napriek tomu ze poradit neviem.. raz som v tw videla prgram kde bol tiez psik ktory bol ochrnuty… po vselijakych vysetreniach sa zistilo ze mu to sposobila kava. psik s bol s majitelkou casto vlese a tam psik spapal vacsie mnozstvo kavy- pravdepodobne vyhrabal niekde v odpade…. mozno to znie divne a mozno tomu ani neverite ja sama som bola prekvapena. psik sa z toho po par mesiacoch dostal … takze ak vysetrenia nic nezistia , je teoreticky mozne ze nieco spapal co mu tak nepekne ublizilo. ..prajem rychle uzdravenie
    #57482
    murko
    Člen
    Kazda rada mi je draha, takze dakujem… dnes sme boli u inej doktorky.Nas psik ma s najvacsou pravdebodobnostou rakovinu.Uz dlhsie mal na brusku hrcku,ale neprikladali sme tomu vyznam, mysleli sme si ze to mu tam zostalo po strerilizacii.
    #57483
    murko
    Člen
    Dnes sme konecne zistili kde je chyba, nas psik ma zapalene vsetky nervy z miechy a preto sa nemoze hybat, takze ziadna rakovina,ani poskodena chrbtica.Vraj to moze trvat aj dva mesiace,ale mal by sa z toho dostat.Dakujeme vam vsetkym pekne za rady a pomoc :))
    #57484
    wendy1
    Člen
    Super ze to nie je rakovina.:-) Ako sa to bude liecit alebo co planuju robit? Musi mat asi klud, najlepsie v klietke pre psa a minimum pohybu alebo ? Nepytali ste sa na causticum? Drzime palce aj labky.
    #57486
    murko
    Člen
    Dostala antibiotika ako prevenciu na zapal pluc a mechura, vraj na to neni ziaden liek ze to musime iba cakat.Pohyb u nej neni mozny, ona sa nepohne aj keby chcela.Mame ju masirovat,cvicit s labkami a davat pozor na zapareniny kedze stale lezka.Doktor povedal ze ako to prislo ze to aj odide….najprv bude hybat krkom, potom predne labky a posledne zadne.Pricin preco sa to stalo ze moze byt vela….napr pijak, ta vakcina ako ste spominali a podobne….ani vsetko nevymenoval lebo ze je toho skutocne vela.Sme stastny ze nam dal doktor sancu,cela rodina uz mala hlavu v smutku.Ale moze sa este stat ze choroba dosiahne az take stadium ze to chyti parezak a potom sa moze zadusit.
    #57487
    wendy1
    Člen
    Ked to takt popisujes, tak takto to prebiehalo aj u nas. Nemate doma biolampu, mozes masirovat aj konskou hrejivou masto, ale pozor aby sa koza nespalila, akonahle bude mat cervene miesta tak nepouzivaj, moja nemala. Davaj jej aj vit. B. Takisto my sme vtedy brali infuzky, ATB a aj prednison. Ked uz nebrala ATB tak som jej nasadila na doporucenie jednej znamej homeopaticky liek thuju occidentalis a o tyzden neskor causticum, plus vit. E100 ( 1 x denne ). AK budes chciet tak ti mozem mailom poslat lekar. spravu. U nas to trvalo 3 tyzdne, na 4. tyzden sa postavila a zacala chodit a ked to este bola traslava chodza. 🙂 Takisto nech veterinar ho nezabudne vyprazdnovat, lebo nasa nevedela prve 2 tyzdne sama ani mocit ani kakat.
    Verim ze bude dobre.
    #57488
    wendy1
    Člen
    Thuja occidenatlis sa pouziva pri reakciach na ockovanie. Causticum pri ochrnuti a celkovej slabosti koncatin.
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.