odnaucit skakania na ludi

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa odnaucit skakania na ludi

  • This topic has 5 hlasov and 9 odpovedí.
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48879
    olap1
    Člen
    Mam 5 mesacneho Bigla.Pri stretnuti s inou osobou na tuto osobu skace,cim prejavuje radost so stretnutia.Ako by som tento zlozvyk u neho odstranil.
    #63781
    zita
    Člen
    My sme mali rovnaky problem s Maxom. Na tomto fore som sa docitala, ze treba stlacit prednu labku az mu to bude neprijemne. Max to pochopil velmi skoro. Skakal po mne tak aby som mu na labu nedociahla!!!
    Teraz to uz nerobi zakazdym, zato sa okolo vitaneho cloveka moce tak, ze niekedy je problem udrzat rovnovahu.
    #63784
    Zuzana13
    Člen
    presne, máme labradora a skáče tiež na každého, stláčanie labky nepomáha,
    povely nerešpektuje, iba keď je na vodítku. Keď je bez vodítka na dvore a niekto
    príde, skáče a zašpiní každého až sa hanbím, pomôže niekedy keď si zoberiem noviny a pohrozím, ale nechcem ho stále napomínať…
    #63780
    katarina2
    Člen
    Tento problém mám aj ja, nič nepomáha. Počula som že pristúpiť na paprčku aby si zapamätal, skúsila som aj tak príde znova takto sa “tešiť”. Tak ak Vám niekto niečo lepšie poradí a podarí sa ho odnaučiť podeľte sa s výsledkom, budem zvedavá, tiež.
    #63782
    katarina2
    Člen
    U nás stúpanie na labku nezabralo, skáče naďalej ako pocháblik.
    #63783
    heny
    Člen
    U mna pomoze uz predtym upozornit….ked vidim ze ide napr sused oproti. A rocky uz velmi vrti chvostikom uz vtedy poviem nie, bud dobry…vacsinou to zabere a ak nahodou nie trhnem ho spet s povelom nie….
    #63785
    katarina2
    Člen
    Ked ho držíš na vodítku, vtedy to aj ja tak robím ale ked je na volno, robí si čo chce
    #63786
    heny
    Člen
    Ked si na volno robi co chce ma nedostatok respetku…..

    Teraz sme boli v parku pod zamkom, zbadal psa,bol sice dalej, ale uz bol napnuty a zrychloval krok,dala som povel nie a spomalil….
    Este trenovat ked zbada psa tri metre pred nami:)

    #63787
    katarina2
    Člen
    Tak poslúcha aj môj ale vravím len na vodítku na volno si už dovolí… Skúšala som na dvore, neposlúchol, no nebola ani odmena a odišla som od neho nechala ho samého, aj tak mu nedošlo, síce ja nemám ani veľkú trpezlivosť ja to veľmi rýchle vzdám.
    #63788
    heny
    Člen
    A praveze trpezlivost a pokoj su velmi dolezite pri vychove psika….
Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.