okusuje,ked nie sme doma

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa okusuje,ked nie sme doma

  • This topic has 4 hlasy and 4 odpovede.
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48670
    alexka
    Člen
    ahoj,

    potrebujem poradit s nasim malym nezbedom…. ked sme doma,poslucha,vsetko je super ako ma byt…ako nahle nie sme doma,ci uz na pol hodinu,alebo pol dna/bohuzial mame pracu,ze robime 12-tky atd… / ,tak okusuje dvere,skace na plastove okna,doskriabal nam plastove dvere ..nechavame ho vonku,kedze sme tak dlho v praci niekedy… chapem,ze sa snazi dostat dovnutra,myslim,ze je na nas zavisly. ale je nejaky trik resp. da sa,aby sa nejako krotil? uz nam narobil naozaj vela skody… poradte mi prosim! uz som zufala!

    #62146
    wendy1
    Člen
    Ma dostatok hraciek, napr. zuvacich velkych kosti, ja som napr. mojej kupila ked bola mensia taku velku drevenu kost ked prezubovala? Pripadne mu skuste kupit hracku kongo ( je to z tvrdej gumy taky, da sa povedat oval a na konci je maly otvor )a natlacit mu dovnutra nejaku psiu pastetu alebo syr a pod. ALebo nejake vacsie granulky aby mu tak lahko z tej hracky nevysli. Takisto rano ho skuste vybehat napr. mu hadzte aportiky, treba si privstat aspon 1/2 hodku skor a povenovat sa mu.
    #62147
    alexka
    Člen
    hm,no len uz ma rok a pol/stale dufame,ze ho to prejde,sme totiz len v podnajme a kebyze pokracuje,tak mame problem kam ist… hracky ho nejako nezaujimaju…on ani za tych 12h,co sme doma nezere,dokonca ani kost nechce…len sa dostat za kazdu cenu dovnutra…:(
    #62148
    no a máte u neho autoritu? zakázať mu to, vždy ked sa bude toto vyvádzanie opakovať, tak proste mu ukázať kde je jeho miesto… ale určite by pomohlo, ak by ste ho vyšťavili prechádzkou, zobrať ho na nejaké preistranstvo kde by sa mohol vybehať, vybiť energiu
    #62149
    katarina2
    Člen
    Myslím, že mu chýba len spoločnosť – proste nechce byť sám, nemáte niekoho kde by mohol byť s niekým kým ste v práci? 12 hodín je veľa pre psíka byť sám. Samozrejme potom robí škodu, to sú nervy, je nekľudný a nevie inak ako to dať najavo. Inak aj môj psík robí nezbedy, keď je sám a vchodové dvere mám tiež už riadne doškriabané aj hračiek má kopu, ale keď mu to nemá kto hádzať alebo sa s ním naťahovať tak nie sú veľmi zaujímavé – psík potrebuje spoločnosť. Môjho som ja vzala od dcéry lebo tiež pracovali dlho a psík bol sám doma a bol práve takýto ako Váš robil len škody, teraz je u mňa mám na neho čas a psík je v pohode, okrem vchodových dverí už nerobí žiadne škody, ale aj tie dvere kebyže vedel zazvoniť že chce dnu – tak by doškriabané neboli…
Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.