Pokojna prechadzka

  • This topic has 6 hlasov and 20 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #54630
    wendy1
    Člen
    U nas zatial policajtov tak nie je vidno, pred dusickami chodili aj po luke ( oproti su bloky ) videli psov na volno a ani neprisli. Tak mozno mame stastie. Minule sa nam asi 1O psov vo vecernych hodinach nahanalo medzi blokmi, ja som medzitym odisla domov a vtom prisli policajti, ktori akurat povedali ze ludia sa stazuju, tak ci sa nemozu inde presunut. Takze ok.
    #54631
    ….Daj BOŽE vyhrať to LOTTO …. to by bolo veľkých psích parkov !!! :)))
    #54632
    majka001
    Člen
    zuz diky za tipy 🙂 lebo uz prestava byt zima, ani blato nie je strasne, takze cez vikend mozme ist aj na dlho s nim von, neprechladne. Zatial sme boli na Kolibe, problemy neboli, psickarov dost. Vecer sa zvykne vybehat tu v parku (Ostredky), vtedy vencia ludia, ktori chcu psikov vybehat na volno, poobede ak stretneme dakoho znameho, tak ho pustim, a ak nie, tak ideme na luku a musim ho unavit sama, skoda ze kasle na aport a beha akurat za siskami, ktore obcas donesie.
    #54633
    zuz
    Člen
    Praveja, prosim Ta, v ktorom meste je clenske 400 eciek? Zda sa mi to teda celkom dost.

    Inak v Horskom parku polovnici nie su. Je tam spravca, pan Prochazka, a funguje tam kamartska dohoda. Pes je zvladnuty, neobtazuje, moze byt navolno. Nie su tam zakazove tabule, len odporucacie a je na Tebe ako mas vychovaneho psa. V Horarni (cukraren) sa da ist so psikom aj dnu (su tam aj misky s vodou.)
    Na Zeleznej by teoreticky mohli byt polovnici, ale len mimo chodniky. Cez Parizanksu luku musis mat psa na voditku, lebo je to detske ihrisko, ale dalej mozu ist na volno. Chodim tam teraz doobeda cca 3x do tyzdna, su tam aj ini psy a je to v pohode. Chodime od parkovicka okolo troch jazier a spat (cca 1 hodka) a len raz mi jeden z mojich psov nahanal kacku pri potoku. Bola rychlejsia:)
    Rusovecky park je specificky, v prednej casti mozu byt psy na volno, nie je zakaz, za “slepym ramenom” za kastielom sa treba drzat vlavo smerom k jazeram. Vpravo od hajovne je uz polovny revir.
    Gottwaldak ma vymedzenu pravu stranu (za Telekom. ministerstvom) ako zonu s volnym pohybom psa. Mestski policajti su tam niekolkokrat denne a nikdy nebol problem, hoci psy sa prechadzaju s panmi dookola fontany, cize aj mimo striktnu zonu. Raz za cas tam akurat kontroluju znamky a zaplatene dane:)
    Petrzalka pri ramene je prakticky cela zona s volnym pohybom od TPD az po hradzu.

    #54634
    no my sme celkom na opačnú stranu a denne chodiť 30 km autom len kvoli venčeniu na to jednoducho nemám, pracujem síce v BA ale žijem 17 km od nej a tým smerom je všetko úplne zlé
    #54635
    Dakujem Vam vsetkym…taky zaujem a take mnozstvo ohlasov som ani necakala!! Vidim, ze dobri ludia este nevymreli!! :))
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 16 až 21 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.