poskakovanie

  • This topic has 6 hlasov and 138 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 139 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64133
    heny
    Člen
    No uz mu je lepsie, vcera som nestihla zaregistrovat ze vyskocil na gauc…musim davat pozor…nieze sa mu v tom kolene nieco stane…:(

    katka to neni dobre ked si ti sada do lona,dava ti najavo nadradenost,toto mi rocky nikdy nerobil….jednoducho ho vystrc prec!urobis to par krat a on pochopi….a ziskas si viac respektu:)

    #64218
    heny
    Člen
    Aj rocky bol akoby opatrnejsi ohladne inych psikov, pes je,, zraneny,,citi sa viac v ohrozeni podla mna.preto moze reagovat agresivnejsie..neboj bude ok….
    Neviem ako to je u vas, to som tiez uz spominala,rocky musel doslapovat na tu labu,ale podla mna aj tvoj musi.tiez koli svalu…nebolo to lahke, kedze sme museli ist ozaj slimacim tempom,lebo inak ju automaticky drzal vo vzduchu,ale par minut denne som na tom trvala….
    #64134
    katarina2
    Člen
    Ja viem, že sa snaží o nadradenosť ale to mu len sem tam dovolím, keď aj sama sa chcem s ním pomaznať a keď ho už mám vymaznaného, tak ho odoženiem na miesto:)DDD
    #64170
    katarina2
    Člen
    Ja som o výstave nepočula ale zistím si to a tiež prídeme.
    #64171
    katarina2
    Člen
    Ja chodím k veterinárovi do – ANIMAGUS, veterinári sú tam manželia MVDr Kriek a Krieková, chodila som aj k Tuschlovcom, sú na našej ulici tu na rohu ten zelený dom, ale som počula že oni sú v LC najdrahší, ja síce neviem porovnať, lebo okrem očkovania na nič iné zatiaľ chvala Bohu nechodím.
    #64172
    igraim
    Účastník (Participant)
    Ahoj
    s tou cenou máš pravdu sú ozaj drahí dávala som si u nich strihať aj Lea pýtali za to 21 euro, ale potom mi poradili, že za priorom tam kde sú tie okrúhle butiky strihá jedna pani a dala som tam Lea ostrihať za 10 euro a bola som spokojná. Idem aj teraz v utorok na strihanie. A možno sa aj poznáme, na tej ulici druhý dom od Tuscla býva aj môj bývalý muž.
    #64173
    wendy1
    Člen
    Tu Vam posielam link na vystavu, je to o den skor, ako som pisala.:D
    http://www.dogshow.sk/lucenec/#novinky.html
    #64174
    katarina2
    Člen
    Wendy práve som si zistila, že to už budeme v Belgicku u dcéry, idem tam opatrovať vnúča a beriem aj psíka, nemala by som ho na koho nechať, ani by som nemala srdce na 2-3 roky aby bol u niekoho, takže žiaľ, na tú výstavu nebudeme vedieť prísť.
    Igraim, ja bývam oproti a hore vyššie, na tej strane veľmi nepoznám nikoho iba jednu pani hneď vedľa veterinára asi je vdova, lebo je sama a chodí opatrovať vedľa nás vlčiakov, ked sú susedia na dovolenke. a potom vedľa tej pani sa opravuje nejaký dom ešte tam nik nebýva, tak ten by bol asi jeho dom?
    #64175
    katarina2
    Člen
    On ten Tuschla má síce perfektne vybavenú ordináciu ale aj tak, radšej chodím k tomu Kriekovi, je lacnejší a čo je najhlavnejšie má milý prístup ku zvieratkám, takže psíky sa u neho neboja, čo je pre mňa to najhlavnejšie.
    #64176
    wendy1
    Člen
    Katka tak prijemny pobyt.:D
    #64177
    katarina2
    Člen
    Ďakujem Wendy, musím pomôcť aj to urobím rada a sem tam skočím domov ak bude lacná letenka pokosiť záhradu a tak lebo to nemám na koho nechať.
    #64178
    wendy1
    Člen
    Nie je ti lepsie niekomu dat peniazky, ako sa vraciat domov? Ale tak na skodu to nie je raz za cas prist skontrolovat. To idete na poriadne dlho.:D
    #64179
    katarina2
    Člen
    Zaplatila by som, ale nechce nik so susedov robotu navyše, v tejto ulici má každý veľkú záhradu 12 -15 árov a má dosť so svojou a koho nepoznám sem vpustiť, neviem či by aj neurobil škodu, treba sa starať aj o novo zasadené stromky kroviny a kvety, no to asi sused vezme, toho veľa nie je ako aj schránku vyprázdňovať a na zimu nastaviť kúrenie v dome aspoň tak aby temperovalo, aby nezvlhli steny od zimy ale kosenie už nevezme, aj toto bude pre neho dosť.
    #64180
    wendy1
    Člen
    Tak aspon to.:D
    #64181
    katarina2
    Člen
    Wendy pozerám fotoalbum čo si sem dala z Košíc, Wendy je veľmi pekná. Ešte idem pozrieť aj ten druhý.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 139 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.