potkani problem

  • This topic has 2 hlasy and 1 odpoveď.
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #48181
    dobry den. mame doma 2 yorkshirrov. 6 a 3 roky. niesu to taky tutu mutu yorkshiri co ani nechodia vobec vonku..normalne s nimi chodime na 2 prechadzky denne. byvame v rodinnom dome s dost velkou zahradou v kosiciach. vedla nas je taky stary dom nedostavany kde je kopu potkanov, zdochnutych maciek atd..ten 3 rocny york. fenka sasa ma vazne neskutocne yorksh instinkty..co sa stalo-asi pred hodinou boli psy na zahrade odrazu zacali strasne brechat mama sa tam isla pozriet bol to potkan, sasa prisla kunmu zakusla sa donho za 2 sekundy bol potkan mrtvy. bol naozaj obrovsky..moze sasa ochoriet? ma vsetky komplet ockovania ale predsa len co ked nejake bola uz nejaka stara protilatka alebo ja neviem fakt..bud besnota alebo hocico ine ved potkani to su svinstvo neskutocne..poradte mi prosim vas pekne lebo dost ame s toho no..neviem co mame robit..:(
    #57037
    wendy1
    Člen
    Potkany vacsinou prenasaju leptospirozu, pokial je ockovana na to tak sa podla mna az tak obavat nemusite aj ked ani vakcinacia nie je 100%. Pripadne tam neviete poslat nejaku deratizacnu firmu alebo sa porozpravat so starostom Vasej casti aby sa problem riesil, pripadne kontaktovat veterinarnu spravu na Komenskeho ulici?
Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.