potrebujem poradit

  • This topic has 6 hlasov and 10 odpovedí.
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #48443
    Lillinka
    Člen
    Potrebujem poradit, neviem co mam robit mam polrocnu fenku maltezacika mam ju naozaj velmi rada, normalne je to ako moje dieta.Nedam na nu dopustit. Problem je v tom ze neviem co s nou ked pojdem niekam na dlhsiu dobu,napr. mesiac. Som dost mlada, este chodim na strednu a proste ja neviem nad cim som rozmyslala ked som si ju isla kupit. Ach, tak si sebe nadavam. Neviem co mam s nou spravit, ci ju mam predat alebo co.Viem ze sa na nikoho nemozem spolahnut ze mi ju postrazi. Neviem ci ma niekto pochopi ale fakt by som potrebovala pomoct.
    #58842
    Denny
    Člen
    Lilli, tak toto je zlý prípad 🙁 Je mi ľúto tej fenečky, lebo je akurát v tom štádiu kedy si hľadá svojho dobrého pána, niekoho s kým bude celý život, kto s ňou bude stále, na koho sa môže spoľahnúť. Ja som kvôli môjmu psíkovi i skončila prácu v zahraničí, bolo mi to za ťažko, bol to dobrý zárobok, ale psíka som nedokázala nikde dať, ani ho nikomu dávať strážiť, na koľko ja nikdy nikomu ohľadom starostlivosti o môjho psíka neverím. Tak sú tri možnosti…

    1. Nikam nepôjdeš a obetuješ prácu v zahraníčí pre svoju malinkú fenečku 🙂

    2. Fenku dáš postrážiť nejakému skúsenému veterinárovi. V Trenčíne je možnosť dať svojho psíka na čas postrážiť, ale je tam písané (počas dovolenky), dovolenka u niektorých ľudí trvá cca 14 dní, tak tých pár ďalších dní by sa dalo dohodnúť i keď myslím, že pre fenku je to len utpenie, za mesiac by si možno zvykla tam a potom by si si ju znova brala Ty, nie je to pre jej psychiku nič dobré 🙁 🙁 🙁

    3. Fenku predáš/daruješ do veľmi dobrých rúk, pre niekoho kto ju nebude chcieť iba ako hračku pre svoje deti, niekto kto sa o ňu poriadne postará a ocení jej prítomnosť.

    Dúfam, že som poradila! Daj vedieť, ako si sa rozhodla! 🙂 Odkiaľ pochádzaš?

    #58848
    Vanda
    Člen
    Ja by som aj mohla postrazit 😉
    #58839
    misskate
    Člen
    a mas v plane ist niekam? a co rodicia?
    #58840
    Lillinka
    Člen
    Na mesiac idem do zahranicia a psa si tam nemozem zobrat a otec mi povedal ze mam sa starat onu ja a k tomu on pracuje od rana az do vecera takze neviem ako by to zvladol a zas na mesiac ju davat strazit niekomu to je dost blbe.Pozerala som uz aj hotely pre psov no to si nemozem dovolit. Rozmyslala som ze by som ju predala aj ked by mi strasne chybala a bala by som sa o nu ze bude v zlych rukach. Neviem co robit :/
    #58841
    misskate
    Člen
    no to je skoda, ze ta to nenapadlo skor. ako je stary?
    #58843
    Lillinka
    Člen
    Som z Trnavy 🙂 dakujem Vam aj Wendy1 za rady. Myslim ze zostane so mnou, nikam nepojde 🙂 uz by som si nevedela ani predstavit ze by bola prec aj ked ju mam kratko 🙂
    #58844
    Denny
    Člen
    To som veľmi rada, že ostane s Tebou 🙂
    #58845
    heny
    Člen
    ….aj ja tesim 🙂
    #58846
    misskate
    Člen
    aspon ze tak 🙂
    #58847
    katarina2
    Člen
    Ja som svojho predchádzajúceho psíka musela dať do opatery na skoro rok jednému pánovi čo opatroval doma ešte asi 2 psov ale oni tam len dovolenkovali ale môj tam musel byť dlho, lebo som musela zastúpiť dcéru v práci v zahraničí tesne pred pôrodom po pôrode ale poviem Ti psychicky sme trpeli obaja. Ja som o ňom snívala a plakal, ja som sa vtedy tam cítila ako na vyhnanstve, hoci na druhej strane musela som dcére pomôcť a byť aj s vnúčikom- nemohla som odložiť pomoc rodine a nemohla som opustiť ani psíka vtedy bol ešte šteňa ale už si na mňa zvykol a ten psík tam ani riadne nejedol asi tiež len pobehoval popod plot a čakal ma kedy sa vrátim. Schudol na kosť a kožu a ktovie aj ako ho kŕmil ten, hneď som ho musela vziať k veterinárovi, už cestou domov sa mi v aute po zvracal a na druhý deň nevstal na zadné labky. Veľmi som si to vyčítala ale ja som fakt nemala inú možnosť!
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.