potrebujem poradit !!!!!!

  • This topic has 7 hlasov and 36 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63567
    Katka, čo by som dala za taký domček, ale teraz je to už na nejaký čas nereálne, ked sme kúpili tento byt, hypotéka na krku, takže možno až o pár rokov, keď by sme si dačo našetrili, máme možnosť vziať si potom úver na prefinancovanie tohto bytu a kúpu novej nehnuteľnosti, ale zatiaľ nechcem vymýšľať, je to len hudba budúcnosti
    #63554
    wendy1
    Člen
    Co blbne ten PC? To forum? Ach jaj a spravy od 25.9. stale nemame spojazdnene, budu tu este niekedy?
    #63568
    heny
    Člen
    Ale ked dom kupit tak novy…..
    Ja by som chcela tiez domcek, ale o tom mozem len snivat…..
    #63555
    heny
    Člen
    jaj wendy neviem ci spi ten admin, uz davno mali byt spravy spojazdnene !!!!

    GRATULUJEME !!!!!!!!!!!!!!!! to je uzasne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #63569
    Ja som už sledovala stránky firiem, ktoré stavajú nízkoenergetické domy za celkom dobré ceny, len človek nikdy nevie, či to nie je podvod, človek zaplatí, firma postaví základy a potom už nich nikto ani nepočuje… nebolo málo prípadov aj tento rok :/
    #63556
    wendy1
    Člen
    Dakujeme.:D Hadam po novom roku sa to spojazdni.:D
    #63570
    katarina2
    Člen
    Jáj Veronica ja som zabudla že ste kúpili tento byt, ja som si myslela že ste v podnájme, tak to je iné, samozrejme nedá sa financovať na 2 strany dosť je aj to čo máte ak ešte aj študuješ tak z jedného platu , tak to je veľa.
    #63557
    Tiež gratulujemeeeeeeeeeeeee 🙂 Je super mať za kamošku šampiónku 😀 A rozmýšľaš aj nad tým chovom v budúcnosti? 🙂

    No neviem, nečakala by som to tak rýchle vyriešenie s fórom…

    #63571
    geppy
    Člen
    Takze baby…pobyt v penzione sme zvladli super….teda aspon myslim….teda neviem ako ho prezivala Geppy,nejsom a neviem citat v jej hlavicke,ale z rozpravania majitelov penzionu….bola uplne v pohode,neplakala a hrala sa,behavala a papala kazdy den…..aj ked schudla asi pol kila a dosla domov bez hlasiviek (stekala ako besna aj z ostatnymi havkacmi)…..a musim sa priznat ze ju vidim….neviem ako to popisat….zda sa mi poslusnejsia….kazdy rozkaz hned urobi,neknuci za kazdu hovadinu ako kedysi…neviem vidim ju taku ,,dospelejsiu,,….aj ked moj priatel sa strachuje a stale mi opakuje ze ,,chudinka geppy,, uz ju tam nikdy nedame 🙂
    #63558
    Renatus
    Člen
    Ja by som volila radšej ten penzión, ako nezodpovednú priateľku…Ak má niekto oficiálne hotel, alebo penzión pre psíkov, tak má aj nejaké skúsenosti a aj my máme nejakú nádej dožadovať sa zodpovednosti za prípadné škody…veď je to určite aj na nejakých papieroch, minimálne dostaneme nejak potvrdenie o zaplatení,že?
    A potom aj psík si menej dovolí v novom prostredí, ako doma, kde bude chcieť byť pánom situácie! &to že bude možno trocha “hladovať” niekedy nie je na škodu, berte to ako očistnú diétu…určite mu ale nabaľte niečo zo svojich “smradľavých” vecí, aby menej smútil. Mne sa osvedčilo nechať mu tričko…vraj na ňom tri noci spal !!
    #63572
    katarina2
    Člen
    Geppy majitelia penziónu Ti nepovedia že revala, to je biznis, stratili by klienta ale hlasivky asi nemá len tak nič po nič preč, no a jedla vraj každý deň riadne – a schudla?.. asi nejedla riadne len plakala.. a zato je teraz taká poslušná lebo sa bojí aby ste ju zase nedali preč, to je moja mienka. Keby psíky vedeli hovoriť…
    #63573
    heny
    Člen
    Katka moze mat pravdu, ale aj nemusi:)
    schudnut mohla aj z toho ze veeela behala, a mozno ozaj vela stekala, pri viacerych cudzich psikov sa asi neda byt velmi ticho….:) nie?:)
    #63574
    geppy
    Člen
    To co pise Katka si mysli aj moja mama…..ale ja zase nechce byt take nedoverciva,majitelka mi hovorila,ze strasne vela behavala a hrala sa…..a granulky som odvazila pred tym nez som mi ich doniesla…..ktovie….a k tym hlasivka,aj ja si myslim ze strasne vela stekala….ved len ked sme prisli ponu…tak vsetci stekali ako blazni,strasny rachot….ked si predstavite,ze vsetky boxi boli obsadene….
    #63575
    geppy
    Člen
    a potom este dodam,ze za ten pobyt nejedla ziadne keksiky,snacky,zuvacie kosti a podobne co jej davam doma stale….tak mozno aj preto schudla….ci nie?
    #63576
    katarina2
    Člen
    Nemala si inú možnosť tak už len dúfajme že jej tam nebolo zle, ale ja by som si to rada pozrela skrytou kamerou – ja neverím nikomu! A je to možné že schudla aj pre to že nemala maškrty, ale zase aj Ty jej iste nedávaš tak veľa maškŕt že by to ovplyvnilo jej váhu.No a je možné aj to, že nestratila hlas len kvôli plaču ale možno viac brechala, keď toľko psov okolo nej brechalo tak iste automaticky aj ona. Možno im krivdím a sú dobrý a iste je to tam luxusnejšie ako v útulku ale to len my vieme ohodnotiť ľudia, psíkovi je to jedno, pre psíka to môže byť to isté ako útulok – v klietke bez svojho pána či paničky…
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.