potrebujem poradit !!!!!!

  • This topic has 7 hlasov and 36 odpovedí.
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 31 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63559
    geppy
    Člen
    Takze baby v utorok sme boli na obliadke toho penzionu aj z Geppy…a dohodli sme sa z majitelkou na sobotu,co je dnes,ze jej ju tam nechame na hodinku-hodinku a pol na skusku….baby!!! Geppy nic,ziadny plac,ziadne tahanie….majitel si ju zobral aj z voditkom a hovori jej ,,pod Geppy,poukazujem ti to tu,, a ona si cupkala za nim a za nami sa ani neotocila!!!! :)…..tak som si ja za tu hodinu a pol nakupila a vratili sme sa po nu…a pytam sa ho ze teda co a ako,ako sa spravala?….a on ze vsetko v pohode,ani neplakala,ze je uplne kludna….taka som rada!!!! spadol mi kamen zo srdca,teraz uz ju mozem v klude nechat na silvestra tam…a ozaj,ten penzion je fakt cistunky,vsade sama travicka,klud….no super:))))
    #63560
    Super, Gepy! Som rada, že ste to vyskúšali, verím, že sa tam o ňu dobre postarajú, také miesta vznikajú práve preto 🙂 Mne sa na dnešnej dobe nepáči, že je strašne veľa miest, kam so psom nemôžeme ísť a tak rada by som si spravila výlet, že ideme všetci 4-ria 🙂 Ak by sme sa už výnimočne rozhodli nad nejakým víkendovým pobytom, tak asi bez báb, no museli by sme tiež uvažovať nad nejakým hotelom ako ty…
    #63561
    katarina2
    Člen
    Veru Veronica, tak je psíky majú málo vymožeností u nás na Slovensku. Mi sme boli raz celá rodina v Tatrách a vopred sme sa informovali či môže ísť aj pes – súhlasili, ale potom on nič nesmel, ani brechať, no ja som samozrejme mala po dovolenke lebo som sa nevedela ísť kľudne ani najesť aby nebrechal zatiaľ sám a aj keď bol trávnik nemohol naň špiniť lebo tam behali aj malé deti takže som si ho nosila 3x denne venčiť ako doma, tak to nie je žiadna dovolenka! Bol prvý a posledný raz! A ja tiež lebo od psíka sa nedá ísť nikde!
    #63577
    heny
    Člen
    No baby podla mojich skusenosti snacky urobia vela!!! A hlavne ked sa psikovi neodpocitaju z veceri!!!

    katka ja som tiez nedoverciva, ale myslim si ze oni by si nedovolili sa zle spravat k psim hostom lebo keby sa to prevalilo tak by sa to roznieslo a psiky by k nim nedavali….a ked mali plno si myslim ze je to dobre znamenie…..
    a hlavne ked sa geppy zmenila k lepsiemu:)

    #63578
    geppy
    Člen
    Ja si myslim to iste Heny :)…..a uz vobec neknuci koli hovadinam,uplna vyhra!!!!…:))))
    #63579
    katarina2
    Člen
    Keď sa zmenila k lepšiemu – každý dôvod je dobrý a to je hlavné. Ja už možno vo všetkom vidím skôr to zlé ako dobré, stačí čo počujem v správach o útulkoch, aj tam to nik nekontroloval až keď náhodne a dokonca zamestnanci sami čo boli prepustený prehovorili a len potom sa šlo kontrolovať a prevalili sa skutočnosti o ktorých sa predtým nevedelo. Nie je to najideálnejšie porovnanie viem, lebo útulky sú na tom biedne, takže sa “netrhajú” asi ani zamestnanci a chudák pes sa sťažovať nevie. No a v týchto hoteloch pre psíkov by už bola fakt drzosť zobrať peniaze a nepostarať sa o nich ako treba, lebo aj tu je jedna spoločná vec s útulkami že psík nevie povedať či mu tam bolo dobre. Možno si teraz domov Geppy viac cení a je lepšia asi už vie porovnať, že doma je len doma. Zato je asi taká poslušná, lebo tam sa maznať nemohla.
    #63580
    Renatus
    Člen
    Tá trocha neistoty, ktorú si donesú z “výletu” je len a len dobrá!! Keď sú si istí svojím pohodlým, prestanú si to vážiť…Myslím… Podľa môjho súdim…

    No a potom to zvítanie…tá radosť..tie endorfíny..Mňam.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 31 až 37 (z celkového počtu 37 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.