Potrebujem sa vyžalovať :)

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Ja a môj pes Potrebujem sa vyžalovať :)

  • This topic has 8 hlasov and 38 odpovedí.
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61724
    heny
    Člen
    dakujem wendy… nieco s nim bude urcite, krv nemusi vsetko ukazat ci hej ? teraz rano mal zase normalnu stolicu… este som rozmyslala nad tym ci to nema zo zuvacej kosti ????
    zrat dostavaju navecer 17tej, na lacno ked ju zuje, mozno ta mu ,,nesedi,,
    alergiu na jedlo- kura, jahna, atd vylucujem nakolko hnacku nema neustale…
    #61725
    wendy1
    Člen
    MOze byt to zo zuvacej kosti. MOja je vacsia a kosti jej nemozem davat, len chrupavky, lebo pootm ma hnacku, dakedy aj s krvou a zuvacie kosti tiez nemozeme, lebo mi zvracia, nakolko to pozuje a potom to zhltne. Trubka.:D Radsej mu kup nejake tycinky take masove, alebo od pedigree na zubny kamen, toto ma snad ta firma Pedigree jedine dobre. Ja som teraz Wendy kupila take mensie kosticky, je tam vlastne vapnik a je to obalene takym platkom masa. Fajne si precisti dasna, hoci len na par sekund, kedze je to pazravec.:D
    #61726
    Smallblot
    Člen
    Nám Ronyho preženie, keď mu kúpim od tej značky Hunter tú kalciovú kosť. Aké to má žuvacie kostičky Ronny?
    #61727
    my nemôžme ani žuvacie kostičky tie dentálne, opäť má z toho hnačky, môže akurát tak prasačie rypáky a kosti zo sušenej kože, alebo kalciove kostičky, iné pamlsky s príchuťami a pod hnačkuje :/
    #61728
    heny
    Člen
    fuuu smalblot to sa ma nepytaj, maju poseldne 2 kusy takze balenie nemam… ale najblizsie ked pojdem do zverimexu pozriem sa na znacku…
    len viete co je, nedostane ronny zuvaciu kost, nedostane ani rocky. a rocky sa tym vie pekne zabavit…:( no ale vysadime ich, rocky to snad prezije 🙂 musim zistit z coho hnackuje. vysadime na tyzden zuvacie kosti, ked bude dalej hnackovat zmenime stravu..

    prasacie usi kupujem len v Merkuri ( na slovensku nieco ako Tesco) lebo vsetky prasacie usi zo zverimexu nenormalne smrdia 🙁 fuuuj ale jak baby tomu by ste neverili.. !!!

    #61729
    heny, fakt nevoňajú :))) nám!! ale Engee sa ide za tou vôňou zblázniť, ked vidí, že ide jeden dostať, robí všetky triky cez seba bez toho aby som jej vôbec niečo povedala 😀 najradšej vtedy robí mrtvolku, hned sa mi hodí k nohám, laby hore a pozerá sa, či to bolo dosť na to, aby rypák dostala 😀
    #61730
    heny
    Člen
    veronika mne tiez ,,vonaju,, psie tycinky, alebo granule, ale tieto doslova smrdeli. prasacie usi maju taktiez typicku vonu ale toto bolo daco hrozne.
    ja na gauci on 3 metre odomna na zemi, ale taky silny divny zapach mali … bleee..to sa ozaj nedalo, mna po case z toho hlava nebola, neprehanam, ozaj boli smradlave…:(
    #61731
    heny, teraz som si spomenula, ako priateľ raz kúpil tieto prasačie rypáčiky ale zabalené, tak ako nejaké iné pamlsky, ked sme ich otvorili tak naozaj smrdeli, sme povedali, že také už nikdy nekúpime :// to bolo ale kúpené v inom zoochove ako chodíme, tam ich pani asi dostáva z nejakého mäsiarstva alebo skadiaľ, či objednáva neviem, ale sú voľne v krabici a stade nám dáva vždy tie najväčšie, lebo vie že na ne chodíme pravidelne, tie sú prirodzene sušené alebo akým spôsobom sú spracované, tie tak nepáchnu
    #61732
    heny
    Člen
    asi ozaj zalezi na tom akym sposobom su spracovane… my kupujeme balene…
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.